Şimdi Ara

MTB ve downhill arasında ne fark vardır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba merak ettiğim bir konu var dağ bisikleti ve downhill bisikletleri arasında ne fark var sonuçta ikiside arazi için üretilmemişler mi ?

• Maşa lastik süspansiyon vites bunlar farkli öncelikle zaten downhill mtb grubu bisikletidir enduro downhill xc race veya xc trail butun hepsi mtb grubuna aittir. Aralarindada kullanim alanlarina gore farklar var mtb parkuru bellidir downhill ise sadece tepeden asagi inme ucma sporudur. Vites araligi daha genis inerken hizli pedallamak icin. Ee bide fiyat farki var umarim yardimci olmusumdur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tesbihcekenhoroz

Maşa lastik süspansiyon vites bunlar farkli öncelikle zaten downhill mtb grubu bisikletidir enduro downhill xc race veya xc trail butun hepsi mtb grubuna aittir. Aralarindada kullanim alanlarina gore farklar var mtb parkuru bellidir downhill ise sadece tepeden asagi inme ucma sporudur. Vites araligi daha genis inerken hizli pedallamak icin. Ee bide fiyat farki var umarim yardimci olmusumdur

Çok teşekkürler hocam sağolun size bir sorum daha olucak cavaplarsanız sevinirim köyde kullanmak için bir bisiklet alıcam downhill mi alsam normal mtb mi ?
  • Yani beni yanlis anlamanizi istemem ama downhill almaya paraniz yetmez adamin belini buker 3000 $ dan basliyo cunku eger koy rakimi 5000 se koyun merkezide bayir asagiysa alin zevkli olur :) saka yapiyorum tabikide downhill icin profesyonel olmaniz gerek bu isin egitimini ve egzersizini yapiyolar uzun sure . sizin isinize mtb yarar camur micirli yol toprak dinlemez gezersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: tesbihcekenhoroz

Yani beni yanlis anlamanizi istemem ama downhill almaya paraniz yetmez adamin belini buker 3000 $ dan basliyo cunku eger koy rakimi 5000 se koyun merkezide bayir asagiysa alin zevkli olur :) saka yapiyorum tabikide downhill icin profesyonel olmaniz gerek bu isin egitimini ve egzersizini yapiyolar uzun sure . sizin isinize mtb yarar camur micirli yol toprak dinlemez gezersiniz

Eyw hocam teşekkürler dün açmış olduğum bir kunu daha var kimse cevap vermedi o konuya bir uğrayıp sorularımı cevaplarsanız çok mutlu olurum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.