Şimdi Ara

MSÜ de Covid pozitif çıkmış.Bütün sınıf karantinaya alınmış.Kaynak T24

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MSÜ de Covid pozitif çıkmış.Bütün sınıf karantinaya alınmış.Kaynak T24

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aduplin -- 15 Haziran 2020; 15:21:44 >

• yok artık
  • ÖSYM : DEVAMKE AQ GİRİŞ YERLERİNİ AÇIKLADIK İŞTE :) UMURUMUZDA DEĞİLSİNİZ CORONA OLANLAR ÖSYM SORUMLU DEĞİLDİR BEN SAĞLIK BAKANLIĞI MIYIM :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferplath -- 15 Haziran 2020; 15:27:14 >
  • cocibebe C kullanıcısına yanıt
    Hocam belliydi böyle olacağı.Umarım bize bir şey olmamıştır
  • Birde şöyle bir durum var,bu haberi başta gizlemeye çalıştılar.Sonradan duyuldu.Öğrenci kusmuş,hemen çıkarmışlar.
  • Eğer zorlanmazsam sıkıntı çıkmazsa maskeyi çıkarmayı düşünmüyorum sonuçta aynı ırtamda olucaz maskesiz durmak çok riskli
  • bu haber yüzünden açıklanmış bile olabilir sonuçlar. Tam böyle ciddi duyulmaya başlamışken çıkması garip gelmiyor değil
  • Buna rağmen giriş yerleri açıklandı şaka gibi.
  • adisdasdadas kullanıcısına yanıt
    ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9F2B55405 -- 15 Nisan 2021; 11:20:39 >
  • diğer ögrencilerin testleri pozitif cıkarsa yks yi de gözden gecirirler
  • ruhun duymaz:d
  • öğrenci kusmuş dışarı çıkartmışlar nedir ya, koronanın belirtileri arasında kusma bile yok

sınav salonunda birisi ölmüş herkesin sınavı full sayılmış efsanesi gibi salak saçma bir şey
  • Umarım dikkate alınır.Sınavın ertelenmesini istemiyorum.Fakat hasta da olmak istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tellooozs

öğrenci kusmuş dışarı çıkartmışlar nedir ya, koronanın belirtileri arasında kusma bile yok

sınav salonunda birisi ölmüş herkesin sınavı full sayılmış efsanesi gibi salak saçma bir şey
    Kişiye göre değişir ve kusma oluyor bazılarında
  • er12345 E kullanıcısına yanıt
    haberi okudum yalan dolan.

kız bayılacak kadar halsizleşmiş başka odaya almışlar fakat sınavı çözüp bitirebilmiş işe bak!
    2 saat içerisinde de testin sonucu çıkmış ögrencilerin evine de saglik ekibi gondermisler vay amniyum

PCR yönteminin 60-75 dakikada sonuç verdiğini ancak 2-2,5 saat ekstraksiyon denilen bir hazırlık safhası olduğunu aktaran Koca, "Bir testi 3,5-4 saatten önce sonuçlandırmanız mümkün değil."

en sona da bunu yazmışlar :Ddd

Veliler YKS'ye çok daha fazla sayıda öğrencinin katılacağını bu nedenle ertelenmesi gerektiği fikrini savundu.

sırf sınav ertelensin diye yazılmış bir
    CSB

Röportajı veren dayı da şunları eklemiş:
    Bu yaşanan olay oğlumun psikolojisini bozdu, 2 yıldır hazırlandığı sınava şimdi girmek istemiyor.MSÜ sınavında yaşanan bu durum sonrası YKS sınavlarının ertelenmesi söz konusu olmalı. Yoksa pek çok çocuğun hazırlığı boşa gidecek.”

Dayının bebesi sınava yeterince hazırlanmamış ki ertelenmesini istiyor. Görmüş olduğunuz gibi virüsün kendilerine vereceği zararla ilgili bir cümle kurmamış :DD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tellooozs -- 15 Haziran 2020; 15:55:32 >

• adisdasdadas kullanıcısına yanıt
    yaw moruk gece açıklayın aktif olan bakar uyananlar sabah bakar yav yaptıkları her hareket faul aklım fikrim almıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.