Onbaşı
26 Ekim 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 96 (Bu ay: 4)
Gönderileri
yaşım 23 şu an bi üniversite kazandım, kayıt yaptırdım okuyorum. daha önce üniversiteye kaydım yok. bedellim 27 kasımda, bedelliden vazgeçsem yoklama kaçağı veya bakaya kalmış olur muyum?
not: bedelliye başvurmadan önce tecilim 31.12.2020 idi.
Kitabın fiyatı 40TL kargo ücreti 10 TL toplam 50 TL'den satışa sunulmuş sitesinde.
Fiyat hakkında ne düşünüyorsunuz

EDİT: yukarıdaki fotoğraf siteden kaldırıldı. kampanya bölümüne video+ödf1+kargo 140TL olarak eklendi. Kampanya 10 gün sürüyormuş.

kdösöwösöcöfmsmammaxck

bunlar neden banlanmıyor, iqsu gibi konular açıyorlar. yalan kaynak gösterip salak salak hareket ediyorlar:d
sınava 20-21 haziranda olacakmış gibi çalışmak gerek. dsö tarafından pandemi ilan edilen bu virüs, bizleri sadece fiziksel olarak etkilemeyecek. psikolojik anlamda da mahvedebilir hele şu sınav hazırlığı döneminde. durumun böyle artarak gitmesi halinde ertelenir diye düşünüyorum. ama kimse kesin bir şey bilmiyor, sınav 20-21 haziranda olacak gibi çalışmaya devam.
"Çalışmak demek boşuna yorulmak, terlemek değildir. Zamanın icaplarına göre ilim, fen ve her türlü medeniyet imkanlarından azami derecede istifade etmek zaruridir"
Memnun kaldınız mı? hangi fasikülleri önerirsiniz
günlük kaç farklı derse çalışıyorsunuz, ben 5 farklı derse çalışıyorum ama hiç olmuyor gibi hissediyorum sizce neden?
Beyler bu videoları indirmiş olan atabilir mi? geçen sene yapmıştı, bu sene kaldırmış
kitabı araştırdım baktım da yeni nesil soru fazlasıyla var, alma konusunda kararsızım, sizce ne yapayım?
başlıkta da gördüğünüz gibi değerli forum arkadaşlarım, odamda piyano bulunmakta ve de her gün 1 saat çalıyorum. klasik müziklerden gidiyorum, tyt-ayt için sıkıntı yaşatır mı?
Hakkında
Hakkımda:
iyi dedim ben de ne diyim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 319
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 530)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 274 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.