Şimdi Ara

benim hocam kimyacısı görkem şahin gerçekten de çok iyi değil mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
3
Favori
4.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adam çok tecrübeli birine benziyor ayrıca bazı hocalar gibi kağıt üzerinden okuyup geçmiyor ,ölü gibi anlatmıyor.
    Bu adamı başka izleyen var mı ve benimle aynı görüşte olan?

• ayt sini izlicem ben de çok beğendim
  • Hocam Kimyaözel ve Kimyaadasına hiç baktınız mı onlara kıyasla yorumunuz nedir
  • Kimya özel daha iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kimyadasi kâğıttan okuyor bir şey yaptığı yok, kimyaozelde adam ölü gibi anlatıyor sanki silah zoruyla anlatıyor.

Şahsen kimya özel de kimya adasida izledim ama hic bir şey anlamadim.Bu adamdan izleyince anladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boğaziçili bilgecan kullanıcısına yanıt
    Biyolojide ne yapıyorsun peki
  • Biyolojide video taraftarı değilim.Video izleyerek konu ogrenilmiyor.Asel biyoloji defterinden genelde ilk olarak konuyu okuyorum. Konu hakkinda biraz bilgi sahibi olduktan sonra Selin hoca biyokamp ile tekrar ediyorum o konuyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boğaziçili bilgecan -- 3 Kasım 2018; 17:41:43 >
  • hocam defter iyimi sizce almaya değermi palme konu anlatım yerine benim hocam kimyacısı görkem şahin gerçekten de çok iyi değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi repolast -- 3 Kasım 2018; 17:47:10 >
  • ve yukardaki resimdeki deftermi
  • repolast kullanıcısına yanıt
    Piyasada kalmadı diye biliyorum ama bulursan bence al gerekli bilgileri güzel düzenli bir şekilde vermiş.Palmenin tasarımı berbat.

İmkânın varsa al yoksa palmeden de çalışabilirsin.

• Up

• Fizikte ne yapıyorsunuz?Umut öncül mü daha iyi yoksa Ertan hoca mı sizce
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.