E

Er
07 Eylül 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 197 (Bu ay: 0)
Gönderileri

İç mimarlık okuyorum 2 senem kaldı bitmesine. Açıktan da bir bölüm daha okumak istiyorum. Ama önlisans okursam kpssye giremem lisans okuduğum için yani özel sektörde iş bulurum anca. Önlisans için aklımda grafik tasarım, tıbbi sekreterlik var. Lisans içinde çocuk gelişimi vs olabilir. Yani amacım aslında mimarlıktan iş bulamazsam elimde bir meslek daha olsundu. Grafik tasarımda mimarlığa en yakın bölüm onu mu okusam ne yapmalı sizce

Elin çok usumus deyip elimi sımsıkı tutması elimi tutmak için bahane mi ve bir erkek niye bir kızın elini sımsıkı tutar ve biz sınıf arkadaşıyiz ben bu adamı deli gibi seviyorum 

Yatay geçiş yaptım. Ancak eski okulumda gördüğüm dersler olmasına rağmen o derslerden muaf sayılmamışım ve 2. Dönem alacağım. Bu durumu düzeltme şansım var mı ?

Mimarlık okuyorum. Okul bilgisayar istedi ama çok pahalı bilgisayarlar bilgisayar almadan bölümü okuyamaz mıyım ?

Yalova da üniversite kazandım 1 yılı tamamladım online olarak. Yatay geçiş yaptım İstanbul’a ailem de burda olduğu için. Ancak özel üniversite ve %50 bursla okuyacağım. Yalovaya gitsem kyk da kalacaktım ve devlet üniversitesiydi. Ama İstanbul imkan açıdında vs daha iyi diye buraya gelmek istedim. Bazen pişman oluyorum keşke geçmeseydim diye. Sonuçta özel üniversite ve maddi durumumuzda orta seviye. İlerde bir sıkıntı olur mu diye sürekli düşünüyorum. Gitmem mi iyi olacaktı İstanbulda devam etmem mi iyi oldu diye sürekli sorguluyorum.

Yatay geçiş yaptım ortalama ile. Ama pişman oldum eski okuluma dönmek istiyorum ancak dersler yarın başlıyor eski okulumda yeni okulum henüz başlamadı. Dönme şansım var mı ?

Özel üniversite de %50 okuyorum. Birkaç bursa başvurdum. Özel üniversite de okumam engel olur mu bu duruma ?

Üniversite 2. Sınıf olan arkadaşlar, biliyosunuz online olarak bitirdik ilk seneyi. Ben bu süreçte zaten yüz yüze tanışırız diye kimseyle yakın olmadım ama mesela bazıları baya yakın olmuştu görüşmeden vs. Şimdi okul açılacak var mıdır benim gibi olan herkes kaynaşmıştır arkadaşını bulmuştur diye tedirginim. Siz de durumlar nasıl ?

Yatay geçiş yaptım özel üniversiteye %50. Sonrasında biraz sorun çıktı. Yatay geçişimi iptal ederler mi. Para vs ödedim senet yapıldı. Bilgisi olan var mı ?

İkinci sınıfım yatay geçiş yapacağım. Gideceğim sınıfta arkadaş konusunda dışlanır mıyım? Geçen sene onlinedı gerçi. Ama yine konuşup yakın olmuşlar mıdır ? Yoksa onlarda benim gibi yabancı olur mu

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Mesaj Sayısı: 5
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 846
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 393)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 354 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.