Şimdi Ara

MSI X570 Anakart Alanlara Sıvı Soğutma Hediye! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
975
Cevap
7
Favori
70.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • talep kontrol dediğimde Awaiting review yazıyor talebi oluşturmuşum değil mi arkadaşlar ?
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Evet hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Evet hocam.
    Tamamdır sağol

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Amaçlanan da o zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

talep kontrol dediğimde Awaiting review yazıyor talebi oluşturmuşum değil mi arkadaşlar ?
    Evet hocam talep oluşmuş herhangi bir sıkıntı yok. Bundan sonra sadece beklemen yeterli.
  • arkadaşlar bende x570 gaming pro carbon ve x570 gaming edge arasında kaldım.450-500 tl gibi bir fark far hangisini neden tercih etmeliyim? muhtemelen 3700x alacagım belki 3800x
  • X 570 gaming edge wifi daki vrm ryzen 3700x ve 3800x için yeterli 400 500 tl niz cebinizde kalsın.o fiyat farkına değicek bir özelliğe sahip değil pro carbon.Gaming edge wifi ın vrm bitek ryzen 9 9500x de biraz zorlanıyor o kadar ama o farkı iyi soğutma ile kapatabilirsiniz.
  • MPG X570 GAMING EDGE WIFI stokta olan bi yer var mı soğutucu diye çoğu yerde tükendi heralde.
  • Bu stok problemi bıktırdı. Ürünler piyasaya çıktı denildi kimsenin elinde doğru dürüst parça yok. 3900x ler nerede orta ve üst seviye anakartlar nerede kaldı bilmiyoruz. günlerdir msi x570 ace takibindeyim. Bir an evvel alıp kayıt yaptıracağız.
  • Merakımdan soruyorum. Kayıt yapılıp iade edilen bir ürün bir başkası tarafinfan alınıp tekrar kayıt yapabiliyor mu ? Benim anakartta biraz leke vardı. İşkillendim

edit: diyelim ki X kişi bir anakart aldı. sisteme giriş yaptı. promosyona kayıt oldu. anakartı iade etti. sonra ben gittim HB den anakart aldım ve bana bu anakart denk geldi. ben de sisteme kayıt yaptım.
    1. soru sisteme aynı S/N ile bir ürün birden fazla hesaba kayıt olabiliyor mu?
    2. böyle bir olay yaşandığında nasıl haklı duruma geçebiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanal Dilenci -- 25 Temmuz 2019; 8:56:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brnk

MPG X570 GAMING EDGE WIFI stokta olan bi yer var mı soğutucu diye çoğu yerde tükendi heralde.
    Vatan bilgisayarda stok görünüyor hocam:

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-mpg-x570-gaming-edge-wifi-am4-amd-ryzen-ddr4-m-2-usb-3-1-anakart.html
  • Krmblion kullanıcısına yanıt
    vay arkadaş 1480 falandı bu her hafta 70-80 arttırıyorlar.dün ben bu kartı sitede göremedim aradım magazada vardı.bazen vatan pc siteye koymuyor ürünleri
  • Krmblion kullanıcısına yanıt
    Mağazada gözüküyor alınıyor mu böyle netden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merak etmeyin. Stok yoksa fanlar da bosta demektir. Cunku kayit edecek kart yok piyasada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brnk

Mağazada gözüküyor alınıyor mu böyle netden
    Herhangi bir Vatan şubesine gidip alabilirsin hocam. Ellerinde yoksa diğer şubelerden 1-2 gün içinde getiriyorlar. Stoklar bitmeden bence hızlı davran derim.
  • Msi x570 gaming pro carbon ve gaming edge de fan sürekli çalısıyor mu ?
    Bilgisi olan var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Msi X570 ace itopya ve yukko da stoğa girmiş.

• Fatura tarihleri 7 - 12 Temmuz arasında olan başvuruların satış partlerlerimiz üzerinden iade durumları tek tek kontrol edilip onaylanmaktadır.

Onay maili ulaşanların hediyeleri kargoya bugün verilecektir. Sonrasında 14 günü aşan başvuruların gönderimi günlük olarak yapılacaktır.

Hediyesi ulaşanlar buradan paylaşım yaparlarsa çok memnun oluruz.

İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • En son sizden en üst model anakart alınca da oyun hediyeniz vardı.Tüm aşamaları yapıp yolladım. Ama herhangi bir geri dönüş olmadı. Telefon açınca da ilgilenmediniz Beklemeniz gerek ne zaman gelir bilmiyoruz dediniz aradan 3 yıl geçti. Umarım tekrar aynı şeyler olmaz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berattgultekin -- 26 Temmuz 2019; 15:39:15 >
  • MSI Türkiye kullanıcısına yanıt
    fatura tarihimiz 18 ağustos a kadar olabilir ama dimi? yani 18 ağustos kadar sisteme girip kayıt ettirebiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alprux -- 26 Temmuz 2019; 15:21:24 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.