Şimdi Ara

MSI X570 Anakart Alanlara Sıvı Soğutma Hediye! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
975
Cevap
7
Favori
70.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yoizhik

Evet madem stok azalırken haber verilecek geriye birtek sorun kalıyor, x570'e 1.000 liramı versek (1.550'ye al soğutucuyu sat) yoksa aynı modelin z390'ına direkt 1.150lira verip intelemi geçsek. Crosshair VI'yı bios problemleri yüzünden değiştireyim dedim ama bırak yeni chipseti, amd'den intele geçeceğim bu gidişle.

Çok acele ediliyor bu konuda. Yeni işlemci piyasasının oturması için biraz daha beklemek lazım. Fiyatlar yüksek, tedarik sorunu var, uzun süreli kullanıcı deneyimleri için henüz erken. Ben de yeni bir sistem oluşturacağım. Evde bilgisayarım da yok. Buna rağmen bu konuda aceleci davranma taraftarı değilim. Ancak anakartı önceden almak isteyenler için Msi'ın kampanyası oldukça cezbedici görünüyor. Anakart bu kampanya ile tabii ki alınabilir ancak işlemciler Amd tarafından aceleye getirilmiş gibi. Çekirdekler istenilen seviyede performans veremiyor. 3900x gibi üst seviye bir işlemcide bile bazı çekirdekler 4,3 bazıları 4,4 bazıları 4,5'de çalışıyor. Yüksek ghzlere çıkan kaliteli çekirdekler yeterince seçilmemiş ya da henüz yeterli sayıda üretilememiş gibi. Tabii ki bu benim kişisel düşüncem ancak; işlemci konusunda beklemekten yanayım.

Not: Bu saatten sonra intel işlemcilerde güzel bir indirim yapmazsa, intel almanın pek de mantıklı bir yanı olmadığını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asadem -- 19 Temmuz 2019; 9:17:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• incehesap daha ürün size ulaşmadan mail adresinize e-fatura yolluyor. kayıt için fatura endişesi yaşayanlara duyurulur. msi x570 gamin pro carbon'un vrmsi ile gaming edge wifi arasında fark mı bilen var mı?
  • trakianboy kullanıcısına yanıt
    Kayıt esnasında sadece fatura istenmiyor. Anakartın içindeki etikette yer alan CHK kodunu yazıp ile anakart kutusunun üzerindeki barkodun resmini de sisteme yüklüyorsunuz.
    Hem fatura hem anakart gelmeden kayıt yapılmaz.

X570 Ace anakartımı bugün kaydettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 19 Temmuz 2019; 12:16:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakianboy

incehesap daha ürün size ulaşmadan mail adresinize e-fatura yolluyor. kayıt için fatura endişesi yaşayanlara duyurulur. msi x570 gamin pro carbon'un vrmsi ile gaming edge wifi arasında fark mı bilen var mı?
    Gaming Pro Carbon'un VRM yapısı Gaming Edge Wifi'den daha iyi hocam. Alacaksan fazla bekleme su soğutma kampanyasını kaçırırsın.
  • MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    Böyle düşünmenize sebep olan tecrübenizi info-tr@msi.com adresine mail atarak belirtirseniz, çözüm sunmak isteriz.
  • Leons14 kullanıcısına yanıt
    X570 mpg gaming edge wifi modelini almıştım bugün kargocular beni fıtık etti. Gönderici bana 1km mesafede 100m mesafedeki yk şubesine yollamışlar onlar da biz bu adrese bakmıyoruz deyip 500m ötedeki başka şubeye yollamış. Şube şube kartımın peşine düştüm sırf bir an önce kayıt yapayım diye. Soğutucu kampanyası olmasaydı dile anakart için ödeyeceğim para edge modeline ödediğim kadar olurdu ne öyle 3k-5k anakart parası ryz3950x kullanacak ne icraatım ne de hevesim olur.

• Öncelikle kampanyaya gösterilen yoğun ilgi için teşekkür ederiz.

Üzülerek belirtmeliyiz ki, bazı başvuruların ardından iade talepleri açıldığı tespit edilmiştir. Üstelik bu taleplerin bazıları bize forum hesaplarından ulaşıp süreç hızlandırması için ricada bulunan kişilerdir. Kişisel hakları korumak adına bu isimleri buradan belirtmiyoruz. Kendilerine gerekli bilgilendirmeyi özel mesaj olarak iletiyoruz.

Halihazırda soğutucuları eline ulaşıp, iade sürecini başlatanlardan satın aldıkları yer tarafından soğutucuların da iadesi talep edilecektir.

Kampanya sürecinin suistimal edilmemesi açısından tüm onaylar başvuru tarihinden 14 gün sonrasında gerçekleşecektir.

Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MSI Türkiye

Öncelikle kampanyaya gösterilen yoğun ilgi için teşekkür ederiz.

Üzülerek belirtmeliyiz ki, bazı başvuruların ardından iade talepleri açıldığı tespit edilmiştir. Üstelik bu taleplerin bazıları bize forum hesaplarından ulaşıp süreç hızlandırması için ricada bulunan kişilerdir. Kişisel hakları korumak adına bu isimleri buradan belirtmiyoruz. Kendilerine gerekli bilgilendirmeyi özel mesaj olarak iletiyoruz.

Halihazırda soğutucuları eline ulaşıp, iade sürecini başlatanlardan satın aldıkları yer tarafından soğutucuların da iadesi talep edilecektir.

Kampanya sürecinin suistimal edilmemesi açısından tüm onaylar başvuru tarihinden 14 gün sonrasında gerçekleşecektir.

Gerekeni yapin hatta desifre edin bizlere. Bizde o kisilerin ikinci el bolumunden ban yemesini saglayalim. Satis vs yapamasinlar bu forumda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    info-tr@msi.com adresinde yazarak Türkçe destek alabilirsiniz.
  • quote:

Öncelikle kampanyaya gösterilen yoğun ilgi için teşekkür ederiz.

Kampanya kaydımı ben de bugün yaptım ve hatta size de mesaj attım. Açıkçası 14 gün sonra onay verilmesini ben destekliyorum. Gerçek alıcı zaten anakartı alıp sistemi kurup kullanmaya başlıyor.
    Her türlü promosyonu suistimal edenlerden dolayı normal kullanıcıların bir sürü hakkı elinden alınıyor.
    Biz firma acaba promosyon ürünü gönderir mi göndermez mi diye çekinirken firmalar ise promosyon yapmaya çekiniyor artık Türkiye'de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 19 Temmuz 2019; 14:47:20 >

• az önce kaydımı yapıp mailimi yetkili arkadaşa attım. dalavereyle soğutucuyu cebe indiriceklerin adı: çakal soyadı: çakaloğlu. onlar adamı yıldırır namusluların hakkına girerler. bu ülkede çokça vardır. şeytana pabucunu tersten giydirirler. dürüst müşterinizi de mağdur etmemeniz dileğiyle.
  • MSI Türkiye kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Msi x570 gaming edge anakart satin aldim. Öncelikle belirtmek isterim ki niyetim bi an önce promosyon onayi yaptirip sogutucuya ulasmak ya da dolandiricilik yapip talebimi onaylatip ürünü iade etmek değil. 22 temmuz pazartesi sabahi Izmir bornova hacilarkiri topcu tugayinda askerlik görevine baslayacagim. Aldigim anakartin sogutucu promosyonu icin kayit olusturdum ancak yaptigim kayitta bir eksik olup olmadigindan askere gitmeden önce emin olmak istiyorum. Tek talebim bu. Promosyon onayini yine 14 gün dolunca yapin onemli degil. Yalnizca bir kontrol edin eksik bir sey varsa askere gitmeden düzelteyim. Bildiğiniz üzere askerdeyken promosyon ya da ürün kaydimdaki olasi bir eksikligi duzeltmem imkansiz. Ve bu yuzden bu promosyondan faydalanamamaktan endiseliyim. Ilgilenirseniz çok sevinirim. Promosyon kaydi yaptigim mail:akifgokalpp@gmail.com Mehmet Akif Gökalp

• quote:

Orijinalden alıntı: AkoobLaze

Merhaba. Msi x570 gaming edge anakart satin aldim. Öncelikle belirtmek isterim ki niyetim bi an önce promosyon onayi yaptirip sogutucuya ulasmak ya da dolandiricilik yapip talebimi onaylatip ürünü iade etmek değil. 22 temmuz pazartesi sabahi Izmir bornova hacilarkiri topcu tugayinda askerlik görevine baslayacagim. Aldigim anakartin sogutucu promosyonu icin kayit olusturdum ancak yaptigim kayitta bir eksik olup olmadigindan askere gitmeden önce emin olmak istiyorum. Tek talebim bu. Promosyon onayini yine 14 gün dolunca yapin onemli degil. Yalnizca bir kontrol edin eksik bir sey varsa askere gitmeden düzelteyim. Bildiğiniz üzere askerdeyken promosyon ya da ürün kaydimdaki olasi bir eksikligi duzeltmem imkansiz. Ve bu yuzden bu promosyondan faydalanamamaktan endiseliyim. Ilgilenirseniz çok sevinirim. Promosyon kaydi yaptigim mail:akifgokalpp@gmail.com Mehmet Akif Gökalp
    Hayırlı tezkereler

• Tesekkur ederim. Halen bir degisiklik yok bir cevap bekliyorum msi turkiyeden

• quote:

teşekkürler şimdilik sorun yok ,ileride gerekirse aklımda olsun :)
  • MSI Türkiye kullanıcısına yanıt
    Bu tür insanlar deşifre edilmeli. Resmi kanallar ile ürünlerin kullanılmamış şekilde, kullanılmışsa satış değeri ile iadesi talep edilmeli / icra takibi başlatılmalıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: AkoobLaze

Maalesef ne forumdan ne de mailden bir geri dönüş olmadi. Ben askere gidiyorum umarim döndüğümde kötü bir sürprizle karşılaşmam. Herkese iyi gunler iyi forumlar dilerim.

• https://forum.donanimhaber.com/amd-sistem-topluyorum-tamamlandi--139145094
    Msi serüvenim üniversitede başladı. İlk aldığım ürün MSI CX61 oldu anakartı yandı garanti dışı yaptırdığım için elimde patladı.Ardından GE72 Apache yine anakart sorunu yaşadım ve 1.5-2 sene kullandıktan sonra aldığım kur üzerinden iade verildi.Son olarak iadenin üzerine para ekleyerek GT72VR Tobii satın aldım. Pek yaygın bir model değil. Kimselerde görmedim. Çok özel ve nadir bir parça

Şimdi de masaüstü toplama niyetindeyim. Niyetimin ciddiyetini linkteki mesajlardan ve görsellerden görebilirsiniz. Hediyeleri istiyoruuuuuuum

x570 ve kasadan satın aldım . siteden register yaptım ve kampanyaya katıldım.
    Şimdiye kadar satın aldığım 21 msi ürünü var.(bir bu kadar da buraya kayıtlı olmayan, eşe dosta aldırdığım laptoplar ve mining için ekran kartları var.) 2 laptop- 3 anakart - 1 kasa - 1 monitör - 14 GPU(7x1050ti LP, 1x 1070Ti gaming x , 3x1070 gaming x, 3x1070 aero)
    Bu zamana kadar kazandığım tek şey puanlar ile AC Origin oldu. Bir de arkadaşıma aldırdığım PS42 için verilen MAGIX yazılımları oldu.
    Sıvı soğutma ve kulaklığı kazanmayı çok istiyorum

Ek olarak sormak istediğim bir soru var. "SHOUT OUT FOR MSI" hediyeleriniz var. Bu hediyeleri kazanmak için ne yapmam gerekiyor. Shoutout sekmenize girdiğimde sadece monitörüm için inceleme yazısı kısmı çıkıyor ve oraya e-ticaret sitesinden yazdığım yorumu koyabiliyorum. SHOUT OUT FOR MSI kısmındaki hediyeler çok güzel (steam key,NANOLEAF,SSD, mouse pad)

Daha ne yapayım MSI. Bizi de bir gör. MSI dövmesi mi yaptırayım napayım

MSI X570 Anakart Alanlara Sıvı Soğutma Hediye!

@MSI Türkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanal Dilenci -- 22 Temmuz 2019; 16:19:31 >

• quote:

Bu durumda 12 sinde yaptığım hediye başvurusu 26 sındamı onaylanacak doğrumu anlamışım?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.