Şimdi Ara

**MSI S430 amd3600+,512mbRam,80gbHdd ALACAKLAR VE KULLANANLAR BURAYA** (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
0
Favori
40.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: illker84

quote:

Orjinalden alıntı: 0Mæ®

quote:

bu arada "şahsi fikrim" katılırsınız ya da katılmazsınız kanlı canlı s430 resimlerini görünce vr330x e daha bi kanım ısındı daha şirin sanki ve küçük de olsa "tasarım detaylarında" daha iyi sanki hoparlör deliklerini kapatsalarmış mesela gibi...

not : bizim vr330 larda ekranın altındaki msi logosu ısınır bundaki o deliklerden hava alır soğur diye düşünmüş msi sanırım

ilker hocam sorun değil yaf o kadarda o delikler ekranın büyüklüğü yeter bu arada senin canavarda hayırlı olsun son vr330x lerden birisi sanırım senin alet

sorun değil tabi ama ucuz bi görünüm veriyo alete hoş değil bence... teşekkür ederim darısı senin başına son "gri" vr330x diyelim eksendeki son kutuydu aldığım başka yerlerde varsa bilmiyorum almadan önce baktığımda ereyonda 3500+ vr330 vardı bi de hepsişorada da vr330x var gözüküyodu hala var gözüküyo ama göndermediklerini duyunca forumdan birinden eksene koşa koşa gittim allahtan ben gidene kadar satmamışlar

şanslısın wala hocam ne diyyim ama bende hiç şans yoq hala alamadım bi vr 330x veya s430

• kısmet... ben siyahtır diye gittim çok şanslıymışım galiba orjinal gri rengi çıktı kutudan ayrıca bi sevindim
  • quote:

kısmet... ben siyahtır diye gittim çok şanslıymışım galiba orjinal gri rengi çıktı kutudan ayrıca bi sevindim

diyorum ya işte hocam harbi çok şanslısın alıcam alıcam dedin hem aldın,hemde istediğin rengi buldun
  • MSI S430 'un 330 dan farkı ACV siz bir lcd ve boyutu

soru şu 14'1" parlak olmayan ekranmı ?

yoksa

13'3" ACV destekli parlak erkan notebook mu

bence 2. seçenek daha mantıklı 2 notebook u da kullandım kanaatim vr330 dan yanadır
  • quote:

quote:

kısmet... ben siyahtır diye gittim çok şanslıymışım galiba orjinal gri rengi çıktı kutudan ayrıca bi sevindim

diyorum ya işte hocam harbi çok şanslısın alıcam alıcam dedin hem aldın,hemde istediğin rengi buldun

sağol darısı senin başına

• bir şey sormak istiyorum.bununda kapağında bulunan MSI logosunun m670 te olduğu gibi ışığı yanıyor mu? bugün birinde gördüm onun ki yanmıyordu acaba onun kullandığında mı bir problem var yoksa m670 dışında ki MSI larda bu ışık yok mu?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bu arada "şahsi fikrim" katılırsınız ya da katılmazsınız kanlı canlı s430 resimlerini görünce vr330x e daha bi kanım ısındı daha şirin sanki ve küçük de olsa "tasarım detaylarında" daha iyi sanki hoparlör deliklerini kapatsalarmış mesela gibi...

not : bizim vr330 larda ekranın altındaki msi logosu ısınır bundaki o deliklerden hava alır soğur diye düşünmüş msi sanırım

ilker hocam sorun değil yaf o kadarda o delikler ekranın büyüklüğü yeter bu arada senin canavarda hayırlı olsun son vr330x lerden birisi sanırım senin alet

sorun değil tabi ama ucuz bi görünüm veriyo alete hoş değil bence... teşekkür ederim darısı senin başına son "gri" vr330x diyelim eksendeki son kutuydu aldığım başka yerlerde varsa bilmiyorum almadan önce baktığımda ereyonda 3500+ vr330 vardı bi de hepsişorada da vr330x var gözüküyodu hala var gözüküyo ama göndermediklerini duyunca forumdan birinden eksene koşa koşa gittim allahtan ben gidene kadar satmamışlar

şanslısın wala hocam ne diyyim ama bende hiç şans yoq hala alamadım bi vr 330x veya s430

hayırlı olsun vr330x e-turuncu'nun stoklarında var almayı düşünenler varsa haberleri olsun.

• en uygun fiyata nerden buluruz bu vr 330 veya s430.
  • ben de s430 u nakit en ucuz nereden alabileceğimi merak ediyorum..dükkandan almayı tercih ederim..bileniniz var mı ?
  • S430 siparişimi verdim. hepsiburadaya. bakalım nezaman gelecek.. hayırlısı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakan_80

en uygun fiyata nerden buluruz bu vr 330 veya s430.

pcdepo
    e-turuncu
    ereyon
    sadecenotebook buralara bakın karşılaştırma yapın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: legion_of_doom

ben de s430 u nakit en ucuz nereden alabileceğimi merak ediyorum..dükkandan almayı tercih ederim..bileniniz var mı ?

e-turuncu var,ümraniye de yerleri.siteden fiyatlarına bakıp elden almak için telefonla bilgi alabilirsin.
  • vr330 da bahsettiğin logo ışıklı s430 da öyle mi bilemiyorum... kullanan arkadaşlar fotoğraf koyarlarsa bununla ilgili daha sağlıklı olur alacaklar için
  • quote:

vr330 da bahsettiğin logo ışıklı s430 da öyle mi bilemiyorum... kullanan arkadaşlar fotoğraf koyarlarsa bununla ilgili daha sağlıklı olur alacaklar için

cevap için teşekkür ederim.s430 du gördüğüm ama ışığı yoktu.kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
  • logodaki ışık ekran açıkken yanıyor ekranı kapatınca sönüyor
  • arkadaşlar bu s430 un ekranı neden parlak değildir nası bir mantık güdmüş olabilirler ayrıca s430 alan arkadaşlar kutu içerii nasıl xp drivelerini içeren cd çıkıyormu bu önemli ???
  • arkadaşlar ürün şu anda mavi bilgisayarda mevcut...alacakalra duyrulur
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkas

arkadaşlar ürün şu anda mavi bilgisayarda mevcut...alacakalra duyrulur

nerde mevcut daha siteye eklememişler ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bir Kedi Gördüm Sanki

quote:

vr330 da bahsettiğin logo ışıklı s430 da öyle mi bilemiyorum... kullanan arkadaşlar fotoğraf koyarlarsa bununla ilgili daha sağlıklı olur alacaklar için

cevap için teşekkür ederim.s430 du gördüğüm ama ışığı yoktu.kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

ben m670 kullanıyorum o ışıklı logodan benim laptoptada var s430 da varmı bilmiyorum ama bence çokta önemli bişey değil bence s430 a yada vr330 650 ytl civarında fiyat vereceğiniza 800 ytl ye m670 alın bu benim fikrim tabi siz bilirsiniz

• m670 için 150 YTL daha fazla vermeye değmeyeceği için vr330 ya da s430 almak daha mantıklı

m670 de işlemci daha iyi gibi ama çok fark yok hissedemeyiz bile o kadar fark var ekran 15.4 ama aynı çözünürlük olduğu için bence bir artı değil ekranın büyük olması s-video ve firewire ı hiç kullanacağımı sanmıyorum sıkışık tuş takımı m670 in en büyük eksisi ha bir de 2.9 kg ! olması

dolayısıyla ha m670 ha vr330 s430 aynı şey hatta dediğim gibi vr330 ya da s430 daha iyi bir seçim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 20 Ocak 2008; 1:54:11 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.