Şimdi Ara

**MSI S430 amd3600+,512mbRam,80gbHdd ALACAKLAR VE KULLANANLAR BURAYA** (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
0
Favori
40.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün ayın 14ü hala "14.01.2008 tarihinde stoklara girecek yazıyo. hepsiorda hizmet hariç
  • Msi S430 Amd Sempron 3600+ 2 Ghz 512 Mb, 80 Gb, 14.1" Taşınabilir Bilgisayar
    arkadaslar bu bilgisayar yerine acer 4315 daha mantıklı gibi sanki... amd 3600+, celeron m540 1.86 dan daha bi işlemci deil inanın... hem acerin kasasıda cok güsel.. ama tabi msi da güsel marka benim su an kullandıgım laptop da msi.. ama su an sanki 4315 daha mantıklı gibi geldi... izmir tekmardan işletim sistemsiz 610 ytl ye almıstık 2 gün önce 4315 i...
  • klavyenin beyaz ekran çerçevesinin siyah olması çok ucuz görüntü veriyor acer a ayrıca sempron 3600+ da ramler 667 de çalışabiliyor sempronla ama celeronda 667 de taksan 533 mhz de çalışıyor

quote:

Orjinalden alıntı: tissue

Msi S430 Amd Sempron 3600+ 2 Ghz 512 Mb, 80 Gb, 14.1" Taşınabilir Bilgisayar
    arkadaslar bu bilgisayar yerine acer 4315 daha mantıklı gibi sanki... amd 3600+, celeron m540 1.86 dan daha bi işlemci deil inanın... hem acerin kasasıda cok güsel.. ama tabi msi da güsel marka benim su an kullandıgım laptop da msi.. ama su an sanki 4315 daha mantıklı gibi geldi... izmir tekmardan işletim sistemsiz 610 ytl ye almıstık 2 gün önce 4315 i...

• quote:

Orjinalden alıntı: illker84

klavyenin beyaz ekran çerçevesinin siyah olması çok ucuz görüntü veriyor acer a ayrıca sempron 3600+ da ramler 667 de çalışabiliyor sempronla ama celeronda 667 de taksan 533 mhz de çalışıyor

quote:

core duo t2300 1.66 677 mhz fakat core duo t2350 1.86 533 mhz ondan daha ii hocam..;) gibi.. önemli bunlar deil tabiki.. ama gercekten dış görünüşü şık bu notebook un.. arkadasım bunla 4315 arasında kaldı... ben sadece onuda bi görün derim.. elinize alınca notebookları daha farklı görünebilir...o yüzden.. yoksa tabiki hoş bi makina .. hele hele bu fiyata daha ne olsun..

• quote:

quote:

klavyenin beyaz ekran çerçevesinin siyah olması çok ucuz görüntü veriyor acer a ayrıca sempron 3600+ da ramler 667 de çalışabiliyor sempronla ama celeronda 667 de taksan 533 mhz de çalışıyor

quote:

core duo t2300 1.66 677 mhz fakat core duo t2350 1.86 533 mhz ondan daha ii hocam..;) gibi.. önemli bunlar deil tabiki.. ama gercekten dış görünüşü şık bu notebook un.. arkadasım bunla 4315 arasında kaldı... ben sadece onuda bi görün derim.. elinize alınca notebookları daha farklı görünebilir...o yüzden.. yoksa tabiki hoş bi makina .. hele hele bu fiyata daha ne olsun..

tamam işte benim dediğim de o işlemci iyi olabilir ama ramleri sınırlıyolar işte 533mhz fsb ye sahip olan işlemcilerde genelde ramler de 533 de çalışır bu iyi bişey değil onu diyorum yani t2300 lü sistemi t2350 li sisteme tercih ederim ramler de önemli...

• ayın 15 i öğlen oldu hala hepsişorada da 14.01.2008 de sotklarda olacak yazıyo fesuphanallah !!!
  • http://www.e-turuncu.com/default.asp?git=9&urun=30978
    MSN den teğit ettim stoklarında var.

k.kartı ile 668 ytl
    nakit 654 ytl
  • @bir KEdi...
    hocam alıcaz ama para yoq işte
    beni biraz daha beklemesi lasım s430un
  • hepsişorada ya gelmiş gözünüz aydın
  • S430x sonunda elime ulaştı.

Tam da tahmin ettiğim gibi S420 ve çift çekirdekli S430 kasasıyla aynı özelliklerde. vr330 kasasını görmedim ama, ona da çok benziyor fotoraflarına göre. HDD Western Digital, DVD Optiarc, işlemci Sempron 3600+, ramini 1gb ilaveyle 1,5 gb yaptım.ekran parlaklığıyla ilgili yorum yapamıycam DOS işletim sistemiyle geldi, XP yükledikten sonra yorumlarım. Oldukça şık ve LCD nin kenar boşlukları vr330 gibi olmadığı için göze daha hoş görünüyor. Şimdilik buradan anlatacaklarım bu kadar, şimdi söz merkezde...
  • quote:

Orjinalden alıntı: haldunbar

S430x sonunda elime ulaştı.

Tam da tahmin ettiğim gibi S420 ve çift çekirdekli S430 kasasıyla aynı özelliklerde. vr330 kasasını görmedim ama, ona da çok benziyor fotoraflarına göre. HDD Western Digital, DVD Optiarc, işlemci Sempron 3600+, ramini 1gb ilaveyle 1,5 gb yaptım.ekran parlaklığıyla ilgili yorum yapamıycam DOS işletim sistemiyle geldi, XP yükledikten sonra yorumlarım. Oldukça şık ve LCD nin kenar boşlukları vr330 gibi olmadığı için göze daha hoş görünüyor. Şimdilik buradan anlatacaklarım bu kadar, şimdi söz merkezde...

hocam kasasi nasil acaba kalite olarak ?resimlerini cekip gonderirsen cok memnun oluruz
  • Hayırlı olsun. Hepsiburada dan mı almıştınız acaba?
    quote:

Orjinalden alıntı: haldunbar

S430x sonunda elime ulaştı.

• Evet siparişi hepsiburadadan vermiştim. Bir 15 günlük beklemeden sonra elime ulaştı çok şükür. Aletin kasası, işlemci ve ekran hariç diğer bileşenleri benim görebildiğim kadarıyla vr330x le aynı. Ancak ekran 14' olduğu için lcd kenarındaki plastik bölüm daha şık. Ekran parlaklığı ile bir problem yok. Ekran son derece parlak ve net. İşlemcisini zaten biliyorsunuz. Orta seviye oyunları da çok rahat kotarabiliyor. NFS Pro Street denedim açtı, COD4 denedim açtı, Crysis denedim açtı ama oynanabilecek seviyede değil. Zaten dizüstünü böyle fani şeylerle çok da kasmamak lazım. Almış ve alacak tüm arkadaşlara hayırlı olsun. Çıplak fotoğrafları şu şekilde.

**MSI S430 amd3600+,512mbRam,80gbHdd ALACAKLAR VE KULLANANLAR BURAYA**

• Hayırlı uğurlu olsun.
    vr330 bakarken şimdide s430 çıktı :)
  • @haldunbar hocam gayet şıkmış yaf içim gidiyo bi alamadım şu laptobu
  • haldunbar işlemci de aynı vr330x ile sadece ekran farkı var ve vr330x de hoparlör delikleri görünmüyor

daha önce de dediğim gibi kasa ve tüm portlar ve de teknik olarak aynı aletler vr330x ve s430 un bu modeli... tek fark ekran boyutu...

alan tüm arkadaşlara ve alacaklara hayırlı olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 17 Ocak 2008; 14:40:43 >
  • quote:

haldunbar işlemci de aynı vr330x ile sadece ekran farkı var ve vr330x de hoparlör delikleri görünmüyor

daha önce de dediğim gibi kasa ve tüm portlar ve de teknik olarak aynı aletler vr330x ve s430 un bu modeli... tek fark ekran boyutu...

alan tüm arkadaşlara ve alacaklara hayırlı olsun...
  • bu arada "şahsi fikrim" katılırsınız ya da katılmazsınız kanlı canlı s430 resimlerini görünce vr330x e daha bi kanım ısındı daha şirin sanki ve küçük de olsa "tasarım detaylarında" daha iyi sanki hoparlör deliklerini kapatsalarmış mesela gibi...

not : bizim vr330 larda ekranın altındaki msi logosu ısınır bundaki o deliklerden hava alır soğur diye düşünmüş msi sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 17 Ocak 2008; 16:12:03 >
  • quote:

bu arada "şahsi fikrim" katılırsınız ya da katılmazsınız kanlı canlı s430 resimlerini görünce vr330x e daha bi kanım ısındı daha şirin sanki ve küçük de olsa "tasarım detaylarında" daha iyi sanki hoparlör deliklerini kapatsalarmış mesela gibi...

not : bizim vr330 larda ekranın altındaki msi logosu ısınır bundaki o deliklerden hava alır soğur diye düşünmüş msi sanırım

ilker hocam sorun değil yaf o kadarda o delikler ekranın büyüklüğü yeter bu arada senin canavarda hayırlı olsun son vr330x lerden birisi sanırım senin alet

• quote:

Orjinalden alıntı: 0Mæ®

quote:

bu arada "şahsi fikrim" katılırsınız ya da katılmazsınız kanlı canlı s430 resimlerini görünce vr330x e daha bi kanım ısındı daha şirin sanki ve küçük de olsa "tasarım detaylarında" daha iyi sanki hoparlör deliklerini kapatsalarmış mesela gibi...

ilker hocam sorun değil yaf o kadarda o delikler ekranın büyüklüğü yeter bu arada senin canavarda hayırlı olsun son vr330x lerden birisi sanırım senin alet

sorun değil tabi ama ucuz bi görünüm veriyo alete hoş değil bence... teşekkür ederim darısı senin başına son "gri" vr330x diyelim eksendeki son kutuydu aldığım başka yerlerde varsa bilmiyorum almadan önce baktığımda ereyonda 3500+ vr330 vardı bi de hepsişorada da vr330x var gözüküyodu hala var gözüküyo ama göndermediklerini duyunca forumdan birinden eksene koşa koşa gittim allahtan ben gidene kadar satmamışlar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.