Şimdi Ara

**MSI S430 amd3600+,512mbRam,80gbHdd ALACAKLAR VE KULLANANLAR BURAYA**

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
419
Cevap
0
Favori
40.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  **MSI S430 amd3600+,512mbRam,80gbHdd ALACAKLAR VE KULLANANLAR BURAYA**

**MSI S430 amd3600+,512mbRam,80gbHdd ALACAKLAR VE KULLANANLAR BURAYA**

özellikler :

MSI S430-S3658BS

-14.1" WXGA 1280x800 CBD (Color Bright Display) Wide Screen Mirror LCD "anti-glare"

-AMD Sempron64bit 3600+ 2.0GHz with ACS(Advanced Cooling System)

-nVidia GeForce 6100 (C51MV)+ nVidia MCP51M Chipset

-512MB DDR2 667 Mhz with Two SO-DIMM Sockets for expansion up to 2 GB DDR2

-2.5" 9.5mm 80GB (5400rpm) 8mb cache HDD

-NVIDIA GeForce Go 6100(C51MV)UMA (sistem belleğinin artırılmasıyla 256mb'a kadar)

-Built-in 10/100Mbps Ethernet LAN and Modem Module, IEEE802.1 b+g

-DVD Super Multi

-PCMCIAExpressCard x 1

portlar :

-Monitor(VGA) Port X 1
    -USB2.0 Port X 4
    -Mic-in Port X 1
    -Headphone Out X 1
    -Internal Microphone X 1
    -RJ-11 Port X 1
    -RJ-45 Port X 1

-19V DC, 90W / Input: 100~ 240V AC, 50/60Hz universal

-6cell 4400mAh

-332(L) X 229(D) X 32.5-33.5(H)mm

-2.1Kg

-Hot Keys : Search, e-mail, web, power on, Wireless LAN

fiyatı : 499$+KDV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 13 Ocak 2008; 3:26:23 >

• şiddetle bekliyoruz

webcam var mı? ekran parlak ekran mı? firewire var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: UCO

şiddetle bekliyoruz

webcam var mı? ekran parlak ekran mı? firewire var mı?

webcam maalesef yok :(
    parlak ekran ve firewire var :) hepsi burada da 691 ytl
  • Bende Bu makinayı almayı düşünüyorum bilgisi olan arkadaşlardan biri inceleyip bi yorum yazarsa çok yardımcı olurlar.
    Şimdiden teşekkürler.
  • kısmetse ben de bu dizüstünü almayı düşünüyorum eğer alırsam vr320 ve vr330 dan farklarını söylerim bu fiyata alınası bir alet gerçekten kağıt üzerinde vr320 den de vr330 dan da iyi eğer aynı olsa bile teknik olarak ( eksik bir yönü yok artıları bile var ) bence 14.1" olması ve daha şık olması bence tercih sebebi... kasalar aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 3 Ocak 2008; 2:48:32 >
  • Kasa ve donanımı VR330'la aynı ama ekranın daha büyük olması çok iyi! Fiyatı ne kadar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: frux

Kasa ve donanımı VR330'la aynı ama ekranın daha büyük olması çok iyi! Fiyatı ne kadar?

evet ekran avantajı var bu modelin kesinlikle vr330 a tercih ederim fiyatları da aynı 499$ + KDV
  • hepsiburada nın sayfasında 10.01.2008 stoklarda olacaktır şeklinde yazılmaya başlandı. Ayrıca çanta hediyesi de görünmüyor artık. Benim 30.12.2007 tarihli siparişim ne şekilde ve hangi tarihte gelecek merak ediyorum.
  • bluetooth, firewire, seri port, tvout var diyordu şimdi yok diyor. Bu gidişle bizim vr330dan tek farki 13.3 yerine 14.1 inc ekrani olacak gibi gözüküyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı:haldunbar

hepsiburada nın sayfasında 10.01.2008 stoklarda olacaktır şeklinde yazılmaya başlandı. Ayrıca çanta hediyesi de görünmüyor artık. Benim 30.12.2007 tarihli siparişim ne şekilde ve hangi tarihte gelecek merak ediyorum

ben de o tarihlerde alacağım için sorun yok inşallah bu fiyata gelir de alabilirim çanta olmasın sorun değil fiyat iyi ben zaten bi çanta beğendim tam istediğim gibi verirlerse ekstra olur benim için gerek yok...

quote:

Orjinalden alıntı: keyifank

bluetooth, firewire, seri port, tvout var diyordu şimdi yok diyor. Bu gidişle bizim vr330dan tek farki 13.3 yerine 14.1 inc ekrani olacak gibi gözüküyor.

bluetooth dongle var bende fazladan firewire ı usb ye dönüştüren aparatlardan alırız yoksa sorun değil, seri port ve tv-out u kullanacağımı sanmıyorum bunlar bi dez avantaj gibi görünsede(vr330 da da yok zaten dediğin gibi) sadece 14.1 olması aynı kasada ve teknik olarak aynı olmaları aynı fiyatta beni s430 a yönlendirdi...
  • arkadaşlaröncelikle selamlar bende yaklaşık olarak 1 haftadır araştırma içerisindeyim laptop almayı düşünüyorum
    hepsiburadaya baktığımda fiyatları uygun buldum fakat vr 330 ararken bi baktım s 430 die yeni bi model 10 ocakta stokta yazıyor ve daha ürün gelmeden satış % si bayağı yükselmiş herkes ön sipariş vermiş acaba ne yapsam die düşünüyorum
    sonuç olarak pek farkı yoq vr 330 ve s430 un
    ama gönlüm s 430 dan yana
  • quote:

Orjinalden alıntı: 0Mæ®

arkadaşlaröncelikle selamlar bende yaklaşık olarak 1 haftadır araştırma içerisindeyim laptop almayı düşünüyorum
    hepsiburadaya baktığımda fiyatları uygun buldum fakat vr 330 ararken bi baktım s 430 die yeni bi model 10 ocakta stokta yazıyor ve daha ürün gelmeden satış % si bayağı yükselmiş herkes ön sipariş vermiş acaba ne yapsam die düşünüyorum

ben yurtdışında kore ya da çinde satıldığına dair yahoo nun bir satış sitesinde ilanını gördüm orada yazdıkları şu an hepsi burada da yazıklarıyla aynı yani vr330 dan eksik olan hiç bir yönü yok aksine ekranın 14.1" olması aynı kasa aynı ağırlı ve aynı fiyat olması dolayısıyla kesinlikle s430 almak daha mantıklı şu an
  • MSI S430 geçen sene bu zamanlar TL-52 işlemci 1GB RAM 100 GB HDD ile satılıyordu ve çok tutuluyordu. O zamanlar bende aramıştım ama bulamamıştım. Hatta hepsiburada ön sipariş almış getiremeyince paraları iade etmişti
  • quote:

Orjinalden alıntı: illker84

quote:

arkadaşlaröncelikle selamlar bende yaklaşık olarak 1 haftadır araştırma içerisindeyim laptop almayı düşünüyorum

ben yurtdışında kore ya da çinde satıldığına dair yahoo nun bir satış sitesinde ilanını gördüm orada yazdıkları şu an hepsi burada da yazıklarıyla aynı yani vr330 dan eksik olan hiç bir yönü yok aksine ekranın 14.1" olması aynı kasa aynı ağırlı ve aynı fiyat olması dolayısıyla kesinlikle s430 almak daha mantıklı şu an

hocam o zaman ben maaşı alınca direk s430 alıyım eğer bu fiyata getirtirse herkes bu modeli alır
    vr330 da iyice düşer fiyat olarak stok bitene kadar
    çok ucuzlarsa vr330 alırım,eğer indirim yapmazlarsada s430 kararı verdim
    ayın 10unu dört gözle bekliyorum beni bekle s430
  • aletin gelip gelmeyeceği kesin olsa ben de alıcam ancak bu ön sipariş işi canımı sıkıyor kir-pi nin dediği gibi gelmeme ihtimali de var gerçi gelmezse vr330 alınır ama s430 bu fiyata gelirse süper olur...
  • quote:

aletin gelip gelmeyeceği kesin olsa ben de alıcam ancak bu ön sipariş işi canımı sıkıyor kir-pi nin dediği gibi gelmeme ihtimali de var gerçi gelmezse vr330 alınır ama s430 bu fiyata gelirse süper olur...

aynen hocam ama dikkat ettiysen piyasada fazla 330 yoq genellikle 320 demin antalyada hibrite gittim vr 320 var dedi adam 330 yoqmuş stokta anlıycağın vr 330 çok tutuldu piyasada kalmadı elde kalan 320leride çok ucuz fiyattan vericeklerdir mutlaka amaç stok bitirmek
    dediğin gibi eğer s430 gelirse onu alıcam ha yoq gelmezse o zaman 330 varsın ekranı 1'' küçük olsun
  • quote:

quote:

aletin gelip gelmeyeceği kesin olsa ben de alıcam ancak bu ön sipariş işi canımı sıkıyor kir-pi nin dediği gibi gelmeme ihtimali de var gerçi gelmezse vr330 alınır ama s430 bu fiyata gelirse süper olur...

aynen hocam ama dikkat ettiysen piyasada fazla 330 yoq genellikle 320 demin antalyada hibrite gittim vr 320 var dedi adam 330 yoqmuş stokta anlıycağın vr 330 çok tutuldu piyasada kalmadı elde kalan 320leride çok ucuz fiyattan vericeklerdir mutlaka amaç stok bitirmek
    dediğin gibi eğer s430 gelirse onu alıcam ha yoq gelmezse o zaman 330 varsın ekranı 1'' küçük olsun

evet teknik olarak ekran boyutu farkından başka bir de kasa tasarımları farkı varki s430 yine bu konuda vr330 ve vr320 den iyi yani gelirse bu fiyata alırsak vr330 ve vr320 ye göre kaymaklı ekmek kadayıfı olur

açıklama : vr320 ve vr330 ekmek kadayıfı / s430 kaymaklı ekmek kadayıfı (14.1" ekran ve daha şık görünüm=kaymak)
  • quote:

quote:

quote:

evet teknik olarak ekran boyutu farkından başka bir de kasa tasarımları farkı varki s430 yine bu konuda vr330 ve vr320 den iyi yani gelirse bu fiyata alırsak vr330 ve vr320 ye göre kaymaklı ekmek kadayıfı olur

açıklama : vr320 ve vr330 ekmek kadayıfı / s430 kaymaklı ekmek kadayıfı (14.1" ekran ve daha şık görünüm=kaymak)

kaymağını kadayıfını bilmem hocam s430 gerçekten daha çekici
    işte dediğim gibi eğer gelirse bu fiyattan maaşı alınca koşup hemen alıcam bi tane hee olurda gelmezse vr 330x
    varsın ekranımız küçük olsun,kaymağımız olmasın
  • arkadaşlar bende hb den ön sipariş geçtim. yok mu yeni canavardan bir haber
  • quote:

Orjinalden alıntı: tigana

arkadaşlar bende hb den ön sipariş geçtim. yok mu yeni canavardan bir haber

wala hocam bugün ayın 10'uydu ama gelen giden yoq...
    zaten maaşta alamadım para yoq bekliycez artık napalım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.