Şimdi Ara

MSI neo 2 FIR açılıştaki olay?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MSI Neo 2 FIR anakartda bilgisayar eğer tümden fişden çekilmişse açma düğmesine bastığımda önce çalışıyor sonra susup iki üç saniye sonra tekrar çalışıyor bu normal midir?
    Bilgisayarı fişe takılı halde kapatıp açtığımda böyle bir olay olmuyor ..
    Düzeltilebilir mi? Anakartın bir özelliği mi?

• anakartın özelligi, istersen biostan kapatabilirsin, ama öyle kalması pc için daha saglıklı
  • Bende de aynı karttan var, böyle olması normal..
  • bende eskiden msi 965p neo vardı şimdidie gigabyte p35 ds3l var 2 sindede var bu özellik/durum
  • Bende de var aynısı p35 lerin özelliği diye biliyorum ilk başta korkutuyor ama sonra alışıyosun
  • bende p35 fr modeli var aynı durum mevcut.
    sanrım çalşma prensibi bu.
  • evet bendede abıt ıp35 var.ılk sıstemı actıgımda kalbıme ınme gelmıstı.
    neysekı olagan bıseymıs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMX 166 -- 19 Şubat 2008; 0:29:53 >
  • ben de yeni neo2-fr aldım, ilk açılışta böyle yapınca ben de şaşırmıştım ama normalmiş sonradan anladım...
  • Teşekkürler arkadaşlar o halde problem yok ;
    Bir de yukardaki sorumun yanında sormayı unutmuştum açılışta üç adet bip sesi geliyor ,eksik bir durum mu var acaba? Örneğin ağ bağlantılarım açık olduğu halde başka bir bilgisayara bağlı değilim veya yanlış bir ayarım mı var üç bip sesi geliyor? Benim eski makinada tek bip sesi vardı ,geçinip gidiyorduk!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: wing

Teşekkürler arkadaşlar o halde problem yok ;
    Bir de yukardaki sorumun yanında sormayı unutmuştum açılışta üç adet bip sesi geliyor ,eksik bir durum mu var acaba? Örneğin ağ bağlantılarım açık olduğu halde başka bir bilgisayara bağlı değilim veya yanlış bir ayarım mı var üç bip sesi geliyor? Benim eski makinada tek bip sesi vardı ,geçinip gidiyorduk!!!

benim karttada aynı durum mevcut oc yapınca, veya defult fişten çekip takınca güç kesintisi oluor... 3 Bip 'e gelince bendede aynı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.