Şimdi Ara

MSI MAG CORELIQUID 360R ARGB 360mm 1.129 tl itopya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
2
Favori
6.583
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ürün kalitesini pek bilmiyorum kullanmadım ama bu fiyata hiç biryerde 360 mm görmedim

hediyesi ASSASSIN‘S CREED VALHALLA Standard Edition PC Oyunu Hediye

https://www.itopya.com/msi-mag-coreliquid-360r-argb-360mm-islemci-sivi-sogutucu//

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kara6655 -- 20 Kasım 2020; 2:28:21 >

• Yıl oldu 2020 hala "o paraya bu alınır mı?" "o parayı vereceğine şunu al yeğenim" "ben bunu 2yıl önce yarı fiyatına almıştım, çok pahalı" gibi lafları eden insanlar var şu forumda. Şaka gibi 

Fiyat çok uygun ve kampanyalar ile birleşince iyi bir fırsat. Alan arkadaşlar güle güle kulllansın 

• O paraya klima alınır 2. El hem sizi hem kasayı soğutur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugur.k U kullanıcısına yanıt

MSI MAG CORELIQUID 360R ARGB 360mm 1.129 tl itopya tamam .

klima yada gerek yok , 10 tl ye hurdalıktan vantilatör alın hem sizi hem pc yi soğutur.MSI MAG CORELIQUID 360R ARGB 360mm 1.129 tl itopya 

• Yıl oldu 2020 hala "o paraya bu alınır mı?" "o parayı vereceğine şunu al yeğenim" "ben bunu 2yıl önce yarı fiyatına almıştım, çok pahalı" gibi lafları eden insanlar var şu forumda. Şaka gibiMSI MAG CORELIQUID 360R ARGB 360mm 1.129 tl itopya 

Fiyat çok uygun ve kampanyalar ile birleşince iyi bir fırsat. Alan arkadaşlar güle güle kulllansınMSI MAG CORELIQUID 360R ARGB 360mm 1.129 tl itopya 

• diğer konuya yazacağıma buraya yazmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatov -- 20 Kasım 2020; 5:42:48 >
  • +olarak 266 tl geri ödeme

+valhalla

+msi sohut ile 200 tl steam kodu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi callofdutyf -- 20 Kasım 2020; 12:2:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: callofdutyf

+olarak 266 tl geri ödeme

+valhalla

+msi sohut ile 200 tl steam kodu

Üç kampanya aynı anda kullanılabiliyor mu?

• msi mag b550 gaming plus ta iki oyun hakkını kullandım. geri ödeme içinde, alım tarihinden 15 gün geçmesi lazım yani iade hakkının bitmiş olması lazım. 26 kasımdada 266 tl geri ödeme için başvuru yapacağım :)

• Aslında 360mm rakiplerine göre çok iyi bir soğutucu değilmiş ama 266tl iade, 200 TL steam ve valhalla ile süper fiyata geliyor.

• Shout kampanyası sadece tekramarketten alınırsa geçerli sanırım, msi sitesinde yetkili satıcı olarak tekramarket gözüküyor sadece

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geri ödeme steam kod ile beraber 750 800 tl civarına denk geliyor.
    Banka kampanyası ilede oldumu fiyat muazzam seviyelere geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saydıklarınıza göre bedavaya geliyor? İkitane alsam mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İsmailBe

Shout kampanyası sadece tekramarketten alınırsa geçerli sanırım, msi sitesinde yetkili satıcı olarak tekramarket gözüküyor sadece
    MSI MAG CORELIQUID 360R ARGB 360mm 1.129 tl itopya
  • apollonx kullanıcısına yanıt
    Aynı ekrana eriştiğimde tekramarket gözüküyor shot-out kampanyasında
    https://tr.msi.com/Landing/join-shout-out-for-msi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İsmailBe -- 20 Kasım 2020; 12:56:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İsmailBe

Aynı ekrana eriştiğimde tekramarket gözüküyor shot-out kampanyasında
    https://tr.msi.com/Landing/join-shout-out-for-msi

• apollonx kullanıcısına yanıt
    Hocam siz geri iade kampanyasına bakıyosunuz, Shout-out kampanyasından bahsediyorum ben

• Merhabalar ben ürünü itopyadan aldım, shoutout kampanyasından faydalanabiliyor muyum? AC valhalla ile birlikte. Firma ile iletişime geçen oldu mu acaba?

• İsmailBe İ kullanıcısına yanıt

Shout kampanyası yorum yap 200 tl steam kodu veren kampanya değilmiydi? Eğer oysa hepsiburadadan aldığım anakarta yorumdan sonra 200 tl kod yolladılar bana. Soğutucu için ben biraz daha bakayım.

Düzeltme: Evet dediğin gibi soğutucu için 200 TL steam kodu yok malesef. Umarım valhallayı verirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apollonx -- 20 Kasım 2020; 13:6:7 >
  • İsimler karıştı pardon, Şu bahsedilen para iadesi konusu için sormuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grasshoppertr -- 20 Kasım 2020; 13:11:52 >
  • Grasshoppertr kullanıcısına yanıt

266 tl ile ac valhallayı alırsın ama 200tl steam kodunu alamıyorsun.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.