Şimdi Ara

MSI LIGHTNING Z mi Asus ROG Matrix mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
2.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    kendi düsündügün model kart 11 -12 bin arası buda kargo vergi dahil 16 ya geliyor eldeki kartı sat bunu al ki bu nvdia daki en üst düzey ekran kartı 2080ti ında üstünde bu kart
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue7

Şimdi de ona sormam farz oldu o nerden anladı acaba :D

Alıntıları Göster
    Selam dostum
    https://forum.donanimhaber.com/windows-10-a-oyuncular-icin-degisken-yenileme-hizi-ayari-geliyor--138564139#138584663

2 hafta önceki mesajında belirtmişsin. Konuya girdiğimde profilinden geçmiş mesajlarına bakarak yazdım.

Yanlışsa düzeltebilirdin. Satmış da olabilirsin gayet tabi...

• quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

Selam dostum
    https://forum.donanimhaber.com/windows-10-a-oyuncular-icin-degisken-yenileme-hizi-ayari-geliyor--138564139#138584663

2 hafta önceki mesajında belirtmişsin. Konuya girdiğimde profilinden geçmiş mesajlarına bakarak yazdım.

Yanlışsa düzeltebilirdin. Satmış da olabilirsin gayet tabi...

Alıntıları Göster
    Yok satmadım o mesajı unuttum veya oraya baktığını düşünemedim bir an merak ettim sadece. Teşekkürler :)

• Konu günceldir. 2080 TI Super gelmiyor sanırım.
  • Msi lightning z

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Konu günceldir. 2080 TI Super gelmiyor sanırım.
    Gelmeyecek dendi bencede mantıklı. Çünkü Titan RTX ile aynı çipi kullanıyorlar RTX 2080 TI Super Titan RTX'den daha iyi olur biri 1300$ biri 2400$. 3000 serisi gelene kadar da amd 2080TI dengi kart zor çıkarır gibi o yüzden gelmesi mantıksız. Gelse bile titan rtx'in altında tutarlar o da 2080 Super gibi fiyasko olur.

Şu an vatanda indirim var matrix 11200 lightning z 9951 TL. Bence kaçırma al. Birde kasan nasıl msi kartı biraz daha büyük ölçülerine bak. Yerin yoksa asus al yer var msi al bence 1300 tl fark %10 az değil. Aşağı yukarı aynı performansı verirler gibi duruyor.

Bu seçtiğin 2 kartda prestij kartı. Bence Msi gaming x trio ya da asus rog strix 11og yeterince iyi kartlar ama sen bilirsin.

Dediğim gibi kdv indirimi kaçırma derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: madonos

Gelmeyecek dendi bencede mantıklı. Çünkü Titan RTX ile aynı çipi kullanıyorlar RTX 2080 TI Super Titan RTX'den daha iyi olur biri 1300$ biri 2400$. 3000 serisi gelene kadar da amd 2080TI dengi kart zor çıkarır gibi o yüzden gelmesi mantıksız. Gelse bile titan rtx'in altında tutarlar o da 2080 Super gibi fiyasko olur.

Şu an vatanda indirim var matrix 11200 lightning z 9951 TL. Bence kaçırma al. Birde kasan nasıl msi kartı biraz daha büyük ölçülerine bak. Yerin yoksa asus al yer var msi al bence 1300 tl fark %10 az değil. Aşağı yukarı aynı performansı verirler gibi duruyor.

Bu seçtiğin 2 kartda prestij kartı. Bence Msi gaming x trio ya da asus rog strix 11og yeterince iyi kartlar ama sen bilirsin.

Dediğim gibi kdv indirimi kaçırma derim.

Alıntıları Göster
    - Kasa: Corsair 760T
    - Anakart: Asus Rog Rampage VI Exreme

Şimdi bu kartı alırsak 3 adet 8 pin bağlantısı var ve ben Lian Li Strimer kablo kullanıyorum ekran kartı için ve bu 2 adet. Bu kartta bu sorunu nasıl çözebilirim?

Bu kartın boyutları diğer pcie slotlarını ihlal eder mi ekran kartı dışında 2 boş slota ihtiyacım var birine ses kartı diğerine intel optane 905p ssd'mi takabilmek için.

MSI LIGHTNING Z mi Asus ROG Matrix mi?

• İlla spesil kartalacaksam lingying z derim..
    Rog mayrixlere laf yok ama parasinihaketmiyot..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

- Kasa: Corsair 760T
    - Anakart: Asus Rog Rampage VI Exreme

Şimdi bu kartı alırsak 3 adet 8 pin bağlantısı var ve ben Lian Li Strimer kablo kullanıyorum ekran kartı için ve bu 2 adet. Bu kartta bu sorunu nasıl çözebilirim?

Bu kartın boyutları diğer pcie slotlarını ihlal eder mi ekran kartı dışında 2 boş slota ihtiyacım var birine ses kartı diğerine intel optane 905p ssd'mi takabilmek için.

Alıntıları Göster
    1600Wattlik psuya bir 8 pin daha takabilirsin :) Valla en iyi yontemi su anki kartinin boyutlarini bak sonra msi in uzunluguna bak arada farki kapsayacak yer var mi kasanda bak ezbere konusmak yanlis olur. Benim kasada mesela 38.5 diyor ama radyator takinca oluyor o 32.5 o yuzden ikisinin farkini olc kasanda yer varsa al bu arada en az 1 er cm bosluk olacak sekilde yer olmali.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.