Şimdi Ara

MSI hepsiburada.com garanti acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb arkadaşlar ikinci el MSI gtx 1080 gaming x almayı düşünüyorum ürün fatura kayıp mış site üzerinden görebiliyor muş MSI garanti süreci ve hepsiburada garanti olayı nasıl işliyor bilgisi olana arkadaş yardım ederse sevinirim

ALMALIMIYIM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• satıcı ıle ırtıbata gecın ve hepsburadaya maıl atsın faturayı maıl oalrak gonderırler
    fatura varsa garantıde vardı
  • Bir kağıt parçası kayboldu diye garanti işlemeyecek mi? Yıl herhalde 1600lerin italyası değil ya.
  • Siteden gösterilen belge gerçekten aldığın ürünün belgesi ise sorun olmaz.
  • Tesekkurler

• Sanırım 2.birinden alıcaksın.

Hepsiburada dan aldığını kanıtlayacak bi şey yoksa bence bi daha düşün.

Bardak değil ki bu 2000 küsür liralık kart ben entistatik torbasını , soketlerin plastik koruyucularını bile evde tutuyorum

• HB ve diger online magazalarda kayip fatura olamaz . Hesabiniza girip satin aldiginiz ürünün faturasini download edebilirsin yada email olarak istedigin zaman mailine göndertebilirsin.

MSI hepsiburada.com garanti acil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trumpet -- 13 Nisan 2017; 18:45:33 >
  • Hepsiburada'da 1 sene süre sınırı var sanırım. 1 sene sonunda E-faturayı sistemden kaldırıyor. 2015-2014 sipaşlerimde satıcı hepsiburada olmasına rağmen E-fatura gözükmüyor. Aldığınız ürünlerin e-faturalarını mail adresinizde depolayınız.
    Ayrıca hepsiburada'nın altında satış yapan dükkanlar site üzerinden E-fatura hizmeti sunmuyor. Bunlar için kağıt faturanızı saklamanız gerekiyor.
  • a-f-h A kullanıcısına yanıt
    Satici faturanin kağıt kopyasini ( kanun degismediyse ) 10 yil bouynca saklamasi gerek .

Fatura isteyen kisi , istedigi zaman faturasina ulasabilir

Ayrıca e-arşiv ve e-fatura uygulaması sayesinde e-ticaret şirketleri, kestikleri her faturanın kağıt kopyasını 10 yıl süresince saklamak zorunda kalmıyor.[\quote]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trumpet -- 13 Nisan 2017; 19:0:12 >
  • sıkıntı olmaz. ben de hepsiburada.com için sitedeki e-arşiv fatura örneğini kullanıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.