Şimdi Ara

Msi GTX 1070 Gaming X 8G|Kullanıcı İncelemesi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
4
Favori
5.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İ3 + Ayni kart ile neredeyse ayni degerleri aliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok iyi anlatım olmuş bende bu kartı almayı düşünüyorum yakında mesajım bulunsun.
  • arkadaşlar bende de bu karttan var ama sanırım sorun yaşıyorum. battlefield 1 de dsr ile 1440 almama rağmen gpu kullanım %60 ı geçmiyor. fps değerlerim 60-75 arası değişiyor. 1080p de ise kullanım %40larda doğal olarak ve fps yine aynı değerlerde. özellikle konuyu açan arkadaşım nvidia kontrol merkezindeki 3d uygulama ayarlarındaki ekran görüntüsünü paylaşırsa sevinirim. bu arada ekran kartının hızı 1970-2000mhz olarak gözükmekte.

sistemim: amd 8350 - 16gb ram - 850w psu - windows10
  • dufpanla kullanıcısına yanıt
    Merhaba.
    Cpu kullanımı ne durumda kontrol ediniz.Nvidia denetim masasındaki ayarlarım varsayılan olarak kullanıyorum.Ekran kartınca o.c var ise o.c siz deneyiniz.Hangi driver ı kullanıyorsunuz ?

Aynı işlemciye sahip başka bir 1070 ile çekilmiş bir video.Gpu kullanımı gözükmüyor ama fps değerleri fikir verebilir.
  • Ben de az önce Amazon'dan Gaming Z modelini aldım. Hayırlısı :) Özellikle VR için aldım.

• @helll_599
    Teşekkürler.Hayırlı olsun şimdiden

@dwain
    Hayırlı olsun

• super ya hanımın boşayacagını bilmesem anında alıcam
  • Erd0000 kullanıcısına yanıt
    Sizde yengeye çaktırmadan alın hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anomyous123

Sizde yengeye çaktırmadan alın hocam

eskişehirli kendisi. bu söylediğin imkansız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerd Miner

Ramler samsung ise bir sorun görünmüyor şu an hayırlı olsun güzel fiyat.

artık yeni bioslar ramlar micron olanlarda da kalktı sorun ortadan ;) zaten çok azında vardı micron olsa bile sıkıntı ( mesela benim micron ama sıkıntısız süper overclock) şimdi yeni biosla tüm sıkıntılar çözüldü. yani samsung ve micron ram fark etmiyor artık :)
  • Halen forumda micron ram vs diyenler var. tüm üreticiler msi dahil yeni bios yayınladılar ve sorunlar tamamen bitti artık. artık yeni bioslar ramlar micron olanlarda da kalktı sorun ortadan ;) zaten çok azında vardı micron olsa bile sıkıntı ( mesela benim micron ama sıkıntısız süper overclock) şimdi yeni biosla tüm sıkıntılar çözüldü. yani samsung ve micron ram fark etmiyor artık :)

varsa sıkıntısı olan tek yapması gereken yeni biosu yüklemek ;)

buyurun msi gaming x 1070 için yeni bios :

https://www.msi.com/Graphics-card/support/GEFORCE-GTX-1070-GAMING-X-8G.html#down-bios

• quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

Merhaba.
    Cpu kullanımı ne durumda kontrol ediniz.Nvidia denetim masasındaki ayarlarım varsayılan olarak kullanıyorum.Ekran kartınca o.c var ise o.c siz deneyiniz.Hangi driver ı kullanıyorsunuz ?

Aynı işlemciye sahip başka bir 1070 ile çekilmiş bir video.Gpu kullanımı gözükmüyor ama fps değerleri fikir verebilir.

AMD işlemcilerin bu oyunda pek şansı yok, 3930k@4,82 Ghz lik işlemcinin %70-80 lerde kullanımı oluyor bu oyunda ve aldığım fps değerleri videodakinin nerdeyse 2 katı GTX980 Ti ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.M.W -- 1 Aralık 2016; 23:58:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dufpanla

arkadaşlar bende de bu karttan var ama sanırım sorun yaşıyorum. battlefield 1 de dsr ile 1440 almama rağmen gpu kullanım %60 ı geçmiyor. fps değerlerim 60-75 arası değişiyor. 1080p de ise kullanım %40larda doğal olarak ve fps yine aynı değerlerde. özellikle konuyu açan arkadaşım nvidia kontrol merkezindeki 3d uygulama ayarlarındaki ekran görüntüsünü paylaşırsa sevinirim. bu arada ekran kartının hızı 1970-2000mhz olarak gözükmekte.

sistemim: amd 8350 - 16gb ram - 850w psu - windows10

sorun : işlemciniz darboğaz yapıyor

bu ss lerdeki işlemci 4,82ghz lik 3930k ve bu cpu kullanım oranı diğer haritalarda özellikle team death match haricinde fetih gibi 64 kişilik oyunlarda çok daha fazla oluyor.

Msi GTX 1070 Gaming X 8G|Kullanıcı İncelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.M.W -- 1 Aralık 2016; 23:54:7 >

• THEKNIGHT kullanıcısına yanıt
    Benim onu yazdığım tarihe bak senin cevabına ve biosun çıktığı tarihe bak bak ne zaman yazdığımı Eğer göremiyorsan TARİH 13 Ağustos 2016 imiş.

Birdaha ki sefere de yok hala şunu diyenler var bunu diyenler var diye ahkam kesmeden önce okuduğunun tarihine baksan daha iyi olacak sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 1 Aralık 2016; 22:17:17 >
  • beyler sormak istediğim bişey var cevaplarsanız sevinirim gtx 1070 evga ftw yada msi gaming x modelini almayı düşünüyorum ilk olarak kafamdaki sorular şunlar geçen senelerde çıkan daha doğrusu gtx 970 teki bellek sıkıntıları gtx 1070 varmı 2. evga ftw yada msi gaming x modelinden hangisini tercih etmeliyim ve coil while sıkıntısı bu ekran kartında varmı yada denk gelen oldumu ne tür işlemler gerçekleştirdi karttan verimli bir performans elde ettiniz mi tekrardan cevaplarsanız sevinirim iyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Sparda_

beyler sormak istediğim bişey var cevaplarsanız sevinirim gtx 1070 evga ftw yada msi gaming x modelini almayı düşünüyorum ilk olarak kafamdaki sorular şunlar geçen senelerde çıkan daha doğrusu gtx 970 teki bellek sıkıntıları gtx 1070 varmı 2. evga ftw yada msi gaming x modelinden hangisini tercih etmeliyim ve coil while sıkıntısı bu ekran kartında varmı yada denk gelen oldumu ne tür işlemler gerçekleştirdi karttan verimli bir performans elde ettiniz mi tekrardan cevaplarsanız sevinirim iyi forumlar

kesinlikle msi gaming x hocam. çok çok sessiz ve süper performanslı. ayrıca bellek sorunları vs kalmadı özellikle son bios ile . ;)
  • elime evga gtx 1070 sc, msi gaming x, asus rog strix geçti. gaming x kadar sessiz yok gerçekten %55 sabit çalışırken bile rahatsız edici ses duymuyorum. cpu soğutucum noctua nhd15, noctua fanların ne kadar sessiz olduğunu bilen bilir, sırıtmıyor valla yanında. asus strixin üç fanı delirtiyordu beni hatta bir tanesi uğultu yapıyordu, gaming x candır
  • Durduk yerde hüsnü-kuruntu yapmanızın alemi yok arkadaşlar. Zaten MSI özellikle belirtmiş " BIOS dosyasını gerçekten sıkıntı yaşıyorsanız yükleyin..." diye.

Aynı kartı ben dün satın aldım ve evet benim bellekler de micron çıktı. Baktım sorun çıkıyor, basarım son çıkan BIOS dosyasını, aynen devam sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A1E308D7 -- 3 Aralık 2016; 13:16:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TimFx

quote:

Orijinalden alıntı: NoSky

Arkadaşlar, ekran kartı bu. Sadece bir bilgisayar parçası. Profesyonel bir amacınız yoksa, geliriniz bu kartı rahatça almaya yetmiyorsa, yani bu kartı aldığınızda bir şeylerden kısmak zorunda kalıp hayat standartlarınızı düşürmek zorunda kalıyorsanız; 2000 lira verip almayın.

Ekran kartı zevk işi tamamen lüks . Normal bir ihtiyaç değil zaten. Bu yüzden isteyen istedigini alır. Ama sana şöyle katılıyorum , bu soylediğinin 10 katı ceptelefonunda yaşanıyor çünkü insalar telefonla sınıf atladıklarını düşünüyor.

Telefon ayri olay ilk okul çocuklarının elinde iphone 7 varya serviste oyun oynuyorlar telefonlarda olari alan aile gerçekten beyinsiz nedenmi?çünkü serserinin biri o telefonu çocuktna almak için hadi bişi yapsa bunu akıl edemiyorlarmi?dokunmatik telefon istediyse balon patlatacağı al 200liralık telefon neyine yetmiyor çocuğun geçler yeni nesil ölüyorlar en pahalı telefon benim olacak diye motor parasiya yazik günah

• quote:

Orijinalden alıntı: Overlord7134

quote:

Orijinalden alıntı: TimFx

quote:

Orijinalden alıntı: NoSky

Arkadaşlar, ekran kartı bu. Sadece bir bilgisayar parçası. Profesyonel bir amacınız yoksa, geliriniz bu kartı rahatça almaya yetmiyorsa, yani bu kartı aldığınızda bir şeylerden kısmak zorunda kalıp hayat standartlarınızı düşürmek zorunda kalıyorsanız; 2000 lira verip almayın.

Ekran kartı zevk işi tamamen lüks . Normal bir ihtiyaç değil zaten. Bu yüzden isteyen istedigini alır. Ama sana şöyle katılıyorum , bu soylediğinin 10 katı ceptelefonunda yaşanıyor çünkü insalar telefonla sınıf atladıklarını düşünüyor.

Telefon ayri olay ilk okul çocuklarının elinde iphone 7 varya serviste oyun oynuyorlar telefonlarda olari alan aile gerçekten beyinsiz nedenmi?çünkü serserinin biri o telefonu çocuktna almak için hadi bişi yapsa bunu akıl edemiyorlarmi?dokunmatik telefon istediyse balon patlatacağı al 200liralık telefon neyine yetmiyor çocuğun geçler yeni nesil ölüyorlar en pahalı telefon benim olacak diye motor parasiya yazik günah

şimdi küçükken böyle iseler büyüyünce ne olur tabi onu zaman gösterecek

teknolojinin işi para kazanmak olunca iyi yada kötü diye bakmaz sadece sömürür

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.