Şimdi Ara

Msi GTX 1070 Gaming X 8G|Kullanıcı İncelemesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
4
Favori
5.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xstrayder123

Tek sorunum i5 6500 ile darboğaz var mı?(2k da) biri var biri yok diyor

2k da kesinlikle darbogaz olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ustanak U kullanıcısına yanıt
    Saolun. İyi günler aklımda kalan son şeyde gitti.

• Teşekkürler, gözden kaçırmışım
  • xstrayder123 X kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı olmaz.Hayırlı olsun.
  • Ustanak U kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Fix geldi tekrar deneyeceğim

• Takipteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcake±

Konu Dışı:

NoSky nickli arkadaşımız kibarca derdini anlatmış çok sert cevap vermişsiniz. Belli ki ikili diyaloga girmemek için ok, peki falan yazmış daha da kızmışsınız. Gerek yok tartışmaya. Adam kendi görüşünü anlatmış ki bazı konularda haksız da değil.

Her zaman görüşlerimizi medeni bir yolla paylaşmalıyız. Paylaşanları da acımasızca eleştirmemeliyiz. Yoksa birilerinin istediği gibi tek tip insan yetişir.
    Kişiliği ve karakteri olgunlaşmış, oturmuş insanlar yazdıklarından bu şekilde belli oluyor.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FunctionDie -- 5 Ağustos 2016; 18:15:27 >
  • Yazmayım diyorum ama kendinizde 1070 almışsınız.Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Yazmayım diyorum ama kendinizde 1070 almışsınız.Hayırlı olsun.
    İyi dilekleriniz için teşekkürler.

Yazmayayım diye düşünmenizin sebebi yorumumla ilgili sanırım. Sizi hedef alan bir eleştiri olmadığını, ilgili yorumumda da belirtmiştim Benim eleştirim maddi sıkıntısı olanlar içindi. Dillendirmek istemiyorum lakin ortada iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır durumu yok.
  • Biz fikrine katılmıyoruz diye kişiliği ve karakteri olgunlaşmamış insanlar oluyoruz sanırım. 1 sayfa mesaja ok diye cevap yazan ve konuda ki tek olumsuz mesaj sahibi birinden bunu duymak şaşırttı. Bu arada gtx 1070 almışınız hayırlı olsun 2. El ilanları 50 ile 200 tl arası gezen biri için gtx 1070 in fazla gelmemesi iyi olmuş

• Bende bu kartı almış bulunmaktayım.inanılmaz performans veriyor kesinlikle tavsiye ederim..
  • Nightmare_00 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun
  • Öncelikle elinize sağlık, harika bir konu olmuş. Benim gibi yeni sistem toplayan veya sistemini upgrade edenler için muazzam olmuş, tekrar teşekkürler.
    Bende 1070 alacağım kesin gibi bir şey ancak benim hakim olmadığım bir konu firmalar. Yani, MSI, Asus, Evga gibi markalar. Hangisi alınmalı, neden? Bildiğim kadarıyla Evga sadece Nvidia kartlarına çalışıyor bunun dışında ekstra bir + veya - özelliği var mıdır? i5 6600k ile ilgili olumsuz diyebileceğim düşüncelerim vardı ancak gerek bu konu, gerekse internette yaptığım araştırmalar ile de bunu giderdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

Hayırlı olsun

saolun hocam daha iyisi sizin olsun.teşekkürler..
  • yani bu testler hangi işlemci ile yapıldı niye yazmıyorsunuz ?
  • marshall_fb kullanıcısına yanıt
    lazer__ kullanıcısına yanıt
    @marshall_fb

Teşekkür ederim.
    Tercih meselesi diyebilirim.Performans olarak üç aşağı beş yukarı aynı.Her markanın kendine özel tasarımları vardır.Mesela tasarım olarak Msi hoşuma gittiği için tercih ettim diyebilirim.Asus 3 yıl garanti sunuyor.Kafanızda elbet bir marka yatıyordur.

@lazer__
    Kısaca test sistemi satırının altında yazmaktadır

Edit:i7 6700k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 6 Ağustos 2016; 0:22:49 >
  • Aklımdaki marka Evga. Sadece nvidia kartlar ile çalışıyorlar. O yüzden Evga tercih etmeyi düşünüyorum

• marshall_fb kullanıcısına yanıt
    Ana konuda evga kullanan bir çok arkadaşımız mevcut.Onlar ile aklınızda bulunan soruları sorabilir daha çok fikir sahibi olabilirsiniz.Güzel tercih olur

https://forum.donanimhaber.com/m_108416513/tm.htm
  • Çok teşekkür ederim.
  • Birkaç düzenleme yapıldı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.