Şimdi Ara

MSI GT72/73/83VR ve GS-GE-62/65/73VR modelli GTX 10 serisi ekran kartlı laptoplar (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
450
Cevap
10
Favori
16.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: AtiMX4

quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

3 tane değiştirdilk fayda yok metro last oynuyorum rahatsız ediyor. Outlast oynuyorım rahatsız editor napıxam bilemedim tn panel nasıl oluyor

IPS paneller görüntü kalitesi açısından iyidir ancak bu tür sıkıntılar oluyor. TN panellerin görüş açısı IPS gibi pek olamasa da oyunlarda hızlı kareler için sorunsuzdur. Işık sızması hiç yoktur diyebilirim. Şuan TN panellerin 1ms gibi süreleri var oyunlarda akıcı oluyor.

görüş açısı çok dert değil eğer yanlış anlamadıysam , esas sorun birisi canlı birisi cansızmış gibi olabilir mi? tn panelleri pek tercih etmiyorlar heralde nedenide bu?

nasıl anlatayım size dersem , daha önce mat ekran kullandım ve çok sevmedim güneşi almıyor ama mat olmayanlara göre cansız kalıyor
    üzerine ince tül örtülmüş gibi

• AtiMX4 A kullanıcısına yanıt
    Saol bilgi için. 3 tane değiştirdim bir kere daha denesem mi sencr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Saol bilgi için. 3 tane değiştirdim bir kere daha denesem mi sencr

Sonuç yine aynı olur :)

Vay arkadas 1400 para verdik ya olucak iş mi ips panel istemiyoruz

• Msi kullanan arkadaşlarda da var mı bu yansıma olayı ? İps panel kullanan msi cı arkadşalae ?

• quote:

Msi kullanan arkadaşlarda da var mı bu yansıma olayı ? İps panel kullanan msi cı arkadşalae ?

Mat olmayan IPS panel yansıma yapar. TN panelde de yansıma olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtiMX4 -- 28 Temmuz 2017; 0:34:20 >
    Durun resim ilen açıklayayım

Bahsettiğim şey tam olarak bu

Bu Resim Gelen 2. makine ait 3. Makine de bu kadar belli olmuyo oyun outlast 2 oyun zifiri karanlık ö şekilde sarı olmasını gerektirecek bişi yok

• quote:

Bu Resim Gelen 2. makine ait 3. Makine de bu kadar belli olmuyo oyun outlast 2 oyun zifiri karanlık ö şekilde sarı olmasını gerektirecek bişi yok

Merak etmeyin biliyorum bu sıkıntıyı. Ama bu resimdeki de baya geniş alana yayılmış. TN panelde bu sıkıntılar yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: AtiMX4

quote:

Merak etmeyin biliyorum bu sıkıntıyı. Ama bu resimdeki de baya geniş alana yayılmış. TN panelde bu sıkıntılar yok.

iste tn de bu acerde yok 3 tane degistim ustelik hepsinde ayni yerden ayni sekilde sizinti var yani msi da gt modellerini 1500-1600 dan asagi satmiyor bunu aldim 1300e hatta normalde 100 dolar indirimle 6. gen bana 1141 e gelmisti bildigin bedava ama hepsi sorunlu anlamis degilim bunlari test etmiyolarmi hic

• Arkadaşlar, gt62vr dominator pro ile gs63vr 7re stealth pro arasında kaldım, gs63vr daha taşınabilir, ancak ekranda g-sync desteği yok, sizce hangisi?

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.