Şimdi Ara

Msi 'Ge' Serisi Kullanıcıları Kulübü (ANA KONU) (1008. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.404
Cevap
167
Favori
833.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10061007100810091010
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• zanistor kullanıcısına yanıt
    Birinin ekranı 3ms diğerinin 5ms. Ürün açıklaması kısmından bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam iyi yakalamışsınız. o zaman pahalı olması gereken daha ucuz gözüküyor demek :D içimden bir ses bu işte başka bişiler daha olmalı diyor en iyisi msi ile görüşmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_kaya

Boşta beklerken boşalıyor mu

Benimki 1 hafta notebook açılmayınca boşalıyor.

evet hocam
  • zanistor kullanıcısına yanıt
    Msi ile görüşene kadar kampanya biter gibi ..

• Arkadaşlar mrb, MSİ GE70 2QE Apache Pro kullanıyorum ama bataryası ölmüş durumda.

İnternette arattığımda 70-80-90 tl civarında bataryalar var ama orijinal değil galiba bunlar.

Daha önce batarya değiştiren ya da batarya satan güvenilir bir yer bilen var mı acaba?

• xxzero kullanıcısına yanıt
    Evet orijinal batarya değil onlar fakat yetkili servis 150 dolar + KDV şeklinde bir ücret talep ediyor. Bu nedenle geçici kullanım için alınabilir veya masaüstü şeklinde kullanılmaya devam edilebilir. Yaklaşık 700 lira vermek gereksiz olacaktır. Eğer orijinal olmayan ürünlerden alırsanız da dikkatli kullanmanızı tavsiye ederim. Malum son yıllarda çok fazla batarya patlaması haberi duyuyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proph

Evet orijinal batarya değil onlar fakat yetkili servis 150 dolar + KDV şeklinde bir ücret talep ediyor. Bu nedenle geçici kullanım için alınabilir veya masaüstü şeklinde kullanılmaya devam edilebilir. Yaklaşık 700 lira vermek gereksiz olacaktır. Eğer orijinal olmayan ürünlerden alırsanız da dikkatli kullanmanızı tavsiye ederim. Malum son yıllarda çok fazla batarya patlaması haberi duyuyoruz.

Bende öyle düşünüyorum hocam şu an bir bataryaya 700 tl veremem.

Daima prizde takılı kullanıyorum bilgisayarı,şu anki bataryamın doluluk oranı %10 u geçmiyor ve şarj olmuyor yazıyor batarya simgesinin üzerine geldiğimde.

Bu orijinal olmayan bataryaların hangileri daha güvenilirdir,bi püf noktası ya da daha önce alıp kullanan var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: xxzero

quote:

Daima prizde takılı kullanıyorum bilgisayarı,şu anki bataryamın doluluk oranı %10 u geçmiyor ve şarj olmuyor yazıyor batarya simgesinin üzerine geldiğimde.

Bu orijinal olmayan bataryaların hangileri daha güvenilirdir,bi püf noktası ya da daha önce alıp kullanan var mı acaba?

Birkaç sayfa önce bir arkadaşın tavsiyesi ile ben aldım batarya. Orjinal olmayan ancak orjinali ile birebir aynı fiziksel özelliklere sahip.

İş görüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxzero

quote:

Hocam merdiven altı piller ciddi anlamda ucuzlar ama hiç bir zaman orjinalinin yerini tutmazlar. Ömürleri çok kısadır ve arızaya geçtiği durumlarda cihaza zarar verebilirler. Orjinal pilin ekonomik ömrü ortalama 2 yıl. Firmalar zaten pile 1 yıl garanti veriyorlar. Forumda okursan çakma pillerle ilgili çok sorun yaşayan kullanıcı olduğunu görürsün.

• Proph kullanıcısına yanıt
    Evet denedim, bütün driverları tekrar silip güncel sürümlerini kurdum, sorun devam ediyor. Sanırım monitörümde bir sıkıntı var, Yeterli hz değerini sağlayamıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ge620dx için klavyenin üstteki tuşların (s bar vs) çalışması gereken dosyaları alabilir miyim arkadaşlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar hic bu seride anakart sorunu yasayan oldu mu?Sacma sapan nedenlerden dolayi anakartimda sorun varmis servisin ilettiğine göre.Pcye virus girmisti ne yaptiysam ettiysem hem mavi ekran aliyodum.Format da atilmiyodu.Servise yolladim ilk basta hard disk sorunu gibi duruyor dediler sonra anakartta bi problem var ya degismesi ya tamir olmasi gerek diyolar

• Elektrik kaçağı şüphesi ile alakalı bir konu açmıştım. Fikri olanlardan yorum bekliyorum:
    https://forum.donanimhaber.com/laptopda-elektrik-kacagi--131976033
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • https://www.msi.com/Laptop/support/GE620DX#down-driver&Win8%2064

İşletim sistemini seçip indirebilirsin hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: sükût

ge620dx için klavyenin üstteki tuşların (s bar vs) çalışması gereken dosyaları alabilir miyim arkadaşlar?

Bu linkten indirip kurabilirsin.

http://drivers.softpedia.com/get/Other-DRIVERS-TOOLS/MSI/MSI-GT70-0ND-Notebook-S-Bar-2-0-Utility-2101111023.shtml
  • ge60 apache 2pe pro kullanıcısıyım. normalde klavyede sol üst köşedeki tuştan klavye ışıklandırmasını açabiliyordum. ama şimdi acamıyorum olmuyor. steelseries no devices detected diye bildirim veriyor steelseriese tıkladıgımda acılmıyor. bana bu konuda yardımcı olabilecek var mı? bu sorunu nasıl çözebilirim?
  • crazy1010 C kullanıcısına yanıt
    Benim anladığım kadarıyla driverı silinmiş olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: cklnc

Benim anladığım kadarıyla driverı silinmiş olabilir.
    Driveri nasıl yükleyecegim konusunda bilgin var mı hocam?

• crazy1010 C kullanıcısına yanıt
    Dostum öncelikle benimki sana verdiği uyarıdan yaptığım bir tahmindi ama büyük ihtimalle dediğim gibi driverdan dolayı bu sorunu yaşıyorsun. Yapman gereken:
    https://www.msi.com/Laptop/support/GE60-2PE-Apache-Pro#down-driver&Win8.1%2064 bu linkten Utility ye tıklaman ve select yazan yerden işletim sistemini seçtikden sonra önüne çıkan sayfadan Steelseries Engine 2 (60 mblık bir dosyası var) bunu indirip kuracaksın. (Kurulum bittikten sonra pcye rest atıp öyle bir dene bakalım.)
  • 
Sayfa: önceki 10061007100810091010
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.