Şimdi Ara

MSI Gaming X gtx1060 1431 TL BITTI

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
8
Cevap
1
Favori
1.129
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> MSI Gaming X gtx1060 1431 TL BITTI
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    30482 Mesaj
    http://www.nanokatalog.com/MSI-GeForce-GTX-1060-Gaming-X-6G-Ekran-Karti,PR-102107.html

1600 lira altinda pek vermiyorlar.bu tip kart arayanlar degerlendirebilir.bugun satisa sunulmus anladigim kadariyla.ayni sitede x olmayan gaming'e bakarsaniz 1600 lira cunku eski fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wilson Fisk -- 5 Ekim 2017; 15:48:0 >

|
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Wilson Fisk

ekran karti piyasasini ben bu hale getirmedim.bu basliktan bir karim yok.piyasa karismadan once bile bu fiyata satmadilar 5 aydir takip ediyorum ben.basligi aciyorum tesekkuru gectim boyle bik bikleri mi cekmek zorundayim esas siz bu bolumdekiler haddinizi bilin allaan n11'den pc parcasi alinmaz bir tane kalan.psu aldim ben ayipli urun geldi degistirmediler tamir ettiler nano en azindan tamir etmez yenisini gonderir.

Haklısınız hocam fiyat uygun. Bende uzun süre takip ettim ama bu fiyata düşürmek zor hele bu aralar.
    |
    |
    Vay anası ciddi ciddi fiyatlar uçmuş...
    alttaki kartı kaç tl ye aldığımı söylemiyim topa tutulurum :)

link doğru model benimki...

http://www.nanokatalog.com/ASUS-ROG-STRIX-GTX1060-O6G-GAMING-GeForce-GTX-1060-6GB-GDDR5,PR-98754.html

Orijinalden alıntı: ekksl6

Vay anası ciddi ciddi fiyatlar uçmuş...
    alttaki kartı kaç tl ye aldığımı söylemiyim topa tutulurum :)

link doğru model benimki...

http://www.nanokatalog.com/ASUS-ROG-STRIX-GTX1060-O6G-GAMING-GeForce-GTX-1060-6GB-GDDR5,PR-98754.html

Yok artık
    |
    |

Abartmayalım, o fiyata koydular diye ürünün fiyatı o değil. Şuan N11'de 1.720 liraya alınabiliyor bu ürün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memothegreat -- 12 Aralık 2017; 23:4:30 >
    |
    |
    ekksl6 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gençler sakin....ben eylül ayında link koyduğumda 1900 civarlarıydı kart.. firma fiyat hatası yaptı sanırım ahahahaha....nankatoloğa hemen 4000 e vereyim benim kartı :O
    |
    |
    Bahsedilenler: memothegreat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Rambo_FT

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Sohbet
Canlı Tv izle
bankalar.org
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.