Şimdi Ara

MSI B550-A Pro 949₺ AMAZON (YENİDEN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
2.146
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar cümleten selamünaleyküm ihtiyacı olan vardır diye açayım dedim 12 tane stok görünüyor

MSI B550-A Pro 

amazon
    MSI B550-A Pro Am4 Ddr4 4400(Oc) Hdmi Dp M.2 Usb3.2 Atx
    https://www.amazon.com.tr/B550-Ddr4-4400-Hdmi-Usb3-2/dp/B08BCQF1BD

Ben de ana kart araştırmasındayım ama detaylı bilgim de yok bu ürün 5600 X işlemci ile verimli çalışır mı fabrika ayarlarında kullanacağım bu Bana kart işimi görür mü yoksa b550 tomahawk mı Alayım kararlılık performans serinlik ve Vrm Kaliteli mi acaba bu üründe bilen var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Buraya konu açtıkça stokçular çöküyor ürünlere yada botçular.Bir msi 850w psu vardı sepete eklemeye izin vermedi geçen..Çok beklediğim bir üründü.

• nirvanha kullanıcısına yanıt

Keşke ihtiyacı olan alsa ne diyebilirim ki

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt

5600x ile B450 serisi anakartlar bile sorunsuz çalışır. Özellikle yine aynı isimlendirmeler A Pro, Gaming Plus, Tomahawk gibi serilerin B450 serilerini uyguna denk getirirseniz alabilirsiniz.

• damn2u kullanıcısına yanıt

B450 gaming plus var bende bende kendime macera arıyorum:)

• 5600x ile sorunsuz kullanıyorum. Bu fiyata alınabiliyorsa kaçırılmayacak bir fırsat.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • LNavigator kullanıcısına yanıt

Hiç etmişler hocam bitti stokları tükenmiş:/

• damn2u kullanıcısına yanıt

5600 'ü bulmak mesele.

5600x yada lga 1700 toplamaya çalışıyorum da nafile beyhude çaba , 4k dan aşağı anakart 5k dan aşağı işlemci yok ddr5 piyasada yok zaten psular 1800 den yukarı off off ''rütük'' 1 ay daha bekleyemedi.Verdi coşkuyu yangın yeri...

• stokcumu dadandı foruma konu açılıyor 5dk içinde hiç ediyorlar. Bu ara hiç bir fırsatı yakalayamaz oldum.

• konuyu ben açtığımda 5 dakika sonra yönetim biten sıcak fırsatlar bölümüne taşımıştı, çünkü anında stoklar eridi 😁😁😁
    konu tekrar açıldığıa göre yeni stok açılmış demekki , hmmm o da bitmiş..
    Türkiye'nin bütün ölüculeri donanım haberde mi toplanmış ne ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 21 Kasım 2021; 5:49:29 >
  • Ben ilk mesajdan sonra bakmıştım yoktu. Üzerinde dahili wi-fi ve bluetooth bulunan uygun bir anakart denk gelirse geçeyim diyorum o yüzden bakmıştım.

sen de ddr5 kurma hocam nolcak yani. yeni çıkmış bir ürün tabi ki pahalı olacak. ben bu sene pcmi tamamladım ddr5 umrumda bile olmaz, 5 sene sonra ddr6 ile güncellerim artık

• Yusuf1653 kullanıcısına yanıt

Çözüm üretmek yerine akıl verenlere tilt oluyorum sabah sabah beynimi zonklattın , hadi kimsenin kalbini kırmıyım diyorum ...

Sen neden pc'ni kurdun şimdi ? eskisiyle devam etseydin...Ha DDR4 ile devam etmekle büyük hata yapmışsın onuda söyleyeyim...

Bilip bilmeden konuşmak ne kadar kolay.

Açıklama yapmak zorunda değilim de belki okuyan olur...

-Birincisi sistemimi en son 2014 yılında upgrade ettim.DDR 3 sistem...

-İkincisi seneye çöp olacak bir sistem için neden para dökeyim ? İntel en az 3 seri aynı sokette devam etme ihtimali de var..

-DDR 5 gelmiş ddr4 'den mi devam edelim , pcı 5 gelmiş 4 den mi devam edelim.(uzun yıllar değişmeyecek)

1999 da 1000 tl'ye en üst düzey sistemi kurmuş bir adama ne anlatıyorsun ?

Kabahatli biz mi olduk ? Tavuk mu yumurtadan yumurta mı tavuk dan sorunsalını kafaya takmış şizofren bir yönetimin faturasını biz ödüyoruz.

Sanki ddr4 sistem çok ucuz...Onların bile dişe dokunur anakart işlemcisi 3 binden başlıyor.Yeni yeni fiyatlar düşüyordu ki süpriizzzzz.

Ocak ayından sonra pc kurabilen adamı parmakla gösterecekler bilesin.Bu yönetim gitmedikçe nefes almak bile ütopya olacak..

• bilgi@sayar kullanıcısına yanıt

Hocam bu ana kartta dahili Wi-Fi ve Bluetooth var mı ya

yeni çıkan ürün tabi ki pahalı olacak dedim diye aktroll mu oldum şimdi :D neyse hocam aynen oq

• deneme1 D kullanıcısına yanıt

Tekrardan indirimde

• Hocam tekrardan indirimde

teşekkür ederim hocam

• Blavo.D kullanıcısına yanıt

Tükenmeden yakalarsın inşaALLAH hocam

inşaALLAH çok hayırlı güzel bir tercih olur sizin adınıza

Yorumlarda birisi yazmış(model farklı) ben de var zannettim, fiyat yükselmiş olunca dikkatli bakmamıştım, şimdi baktım yokmuş. Haber verdiğiniz için teşekkürler bu arada, yine bitmişti girdiğim zaman.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.