Şimdi Ara

MSI Afterburner yolun sonuna geldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
3
Favori
7.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tayvanlılar da pek bi pinti oluyor ya kripto olarak ya da ver elden ver

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bitcoin zaten bu tarz zorluklar için var. Hiçbir devletin haberi olmadan ödemesini yapabilirler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Msi'ya hiç yakışmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Update: According to Hassan Mujtaba (Wccftech), MSI is now trying to solve the payment issue. There is a chance this will be sorted out, after all:

Hassan Mujtabatwitter
    “Got an update from MSI regarding this: "Our product marketing & accounting team are dealing with this problem now. Due to the war, our payment couldn't transfer to the author's bank account successfully. We are still keeping in touch with him and figuring out how to solve this"”
    https://twitter.com/hms1193/status/1612449753903554560

Msi adamın parasını ver, rivatuner de afterburnerde başarılı yazılımlar.

Edit: After burnerin monitörleme özelliklerinin neredeyse tamamı aslında rivatunerin özellikleriymiş bunuda yeni öğrendim bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seto-Kaiba -- 10 Ocak 2023; 19:41:26 >
  • Yıllardır kullandığım ve hala kullanıyor olduğum bir program tek kelime ile mükemmel tek tık ile ekran kartınızı en iyi şekil de overclok yapması RivaTuner ile fps takibi vs. bir çok özelliği olan uygulama benim hala elim ayağımdır Asus ekran kartı kullanıyorum asus'un kendi yazılımı bile After burner'ın çıktığı ayarlara çıkamıyor

• Ya şu hayatta güzel olan birşey de yok olmasın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sgk dan ihbar çek yiğen paranı verirler

• ssbrutality S kullanıcısına yanıt

"Ben bunun neresini düzelteyim..." demiş ya hoca, sizinki de o hesap. İyi okuyun lütfen, 270X değil 270 demişim, 1050 değil 1050 Ti demişim.

• Msi afterburner çok sevdiğim bir programdır. Gerçekten çok üzülürüm devam etmezse. Ben hala old school yeşil temayı kullanıyorum

• Stable coin ile ödeme yapamıyorlarmıymış?

• MSI bana parayı versin ben abiye elden iletirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • msi in sonlandirasi varmis

• Second sister kullanıcısına yanıt

Gamers Nexus aslında bundan bahsediyordu. Firmalar da BIOS yazan kişi genelde 1 kişi imiş. Tayvanlı şirketlerin durumu bu.

• Vay be gözümde canlandı mazi.

• Benim anladığım RivaTurner devam edecek. Onda sadece FPS gösteriyordu galiba doğru mu? Sıcaklık ve kullanımlar da gösterilmeye devam edecek mi? Ayar yapmayı geçtim bari monitörleme kısmı kalsaydı.

Ayrıca haber başlığı yine clickbait.

Olması gereken başlık: "MSI Afterburner yeni güncelleme almayacak."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 13 Ocak 2023; 19:36:38 >
  • MSI adına üzücü bir durum. koca yazılımı bir kişiye bırakıyorsun ama parasını ödemekten acizsin.

• La ben kullaniyom bitirmeyin ödeyin adamin parasini koskoca firmasiniz

• Bu firmalar gerçekten neyin kafasını yaşıyorlar, şaka gibi, inanılır gibi değil!

• ssbrutality S kullanıcısına yanıt
    1. si, 270 demiş 270X dememiş.
    2. si, 1050TI demiş, 1050 dememiş.

3. sü, 2070 X bile olsa ve düz 1050 yi dahi öyle 2 ye katlayıp 4 le çarpar durumu filan olamaz.

Kısaca bu yazılım sayesinde düz 270 ile 270X performansına erişip, yaklaşık olrk 1050TI performansı alıyorum demek istemiş ama siz gtx 760 rakibi/dengi olan bir karta, gtx1050 yi bile parçalatmaya kalkmışsınız, hâliyle o arkadaşın kartında bir sorun yok, sorun varsa sizde olmalı.

Emorindomyoutube
    Comparing the performance of AMD Radeon R9 270X 4GB and Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 4GB in 2022 Tested with an Intel Core i9 10900K Benchmarks tested: 0:00 Borderlands 3 2:00 Cyberpunk 2077 4:00 Horizon Zero Dawn 6:00 Shadow of the Tomb Raider
    https://www.youtube.com/watch?v=tzy9UU9jOqo&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reception47 -- 11 Ocak 2023; 7:48:56 >
  • antonio_06 kullanıcısına yanıt

Bro güldürdün beni 😁😁

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.