Şimdi Ara

MSI Afterburner yolun sonuna geldi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
3
Favori
7.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Reception47 kullanıcısına yanıt
    1050ti mi var sende :D

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Trual kullanıcısına yanıt

bilançoda nasıl gösterecekler sayın süper zeka ?

• crow in cornfield C kullanıcısına yanıt
    Dünyadan haberin yok. Şu haberi okuda belki birşeyler öğeenirsinhttps://www.ntv.com.tr/amp/ntvpara/tesla-sahip-oldugu-bitcoinin-degeriniduyurdu,TD-bivQGzEeDOkODyXbrDg gerçi eminim SEC nedir onuda bilmiyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trual -- 11 Ocak 2023; 10:17:7 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • yazık

• Winamp kapanmış kadar üzüldüm şimdi  

• ssbrutality S kullanıcısına yanıt

Ne âlâka ? Yani fi tarihinde çıkmış bir karttan bahsedilmiş, ben o dönemlerde gtx 760/770/960 ve r9 280x gibi kartları kullandım ama 1050/1050TI fln hiç kullanmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reception47 -- 11 Ocak 2023; 10:43:47 >
  • Yorumlar çok komik. Savaş nedeni ile ambargo olduğu için yurtdışı kurları Rusya bankalarına gelmiyor. O yüzden adam parasını alamıyor. MSI bu yazılıma para ödemekten aciz değil.

• Amd software kullandıgım için sıkıntı yok degerleri ve ekran kartının işlemcinin fan kaç rpm döndügüne kadar gösteriyor o yüzden sıkıntı yok benim için

• 4-5 sene önce onsuz oyun oynayamazdım fakat son zamanlarda gözüm sol üste kaymaya ve kuruntu yapmaya başlamıştım o yüzden azaltarak kullanmayı bırakmıştım. Yine de silmedim arada açıp bakarım çok işime yarayan yazılımlardan biriydi, bu habere üzüldüm.

Para olayı bahane gibi geldi bana çünkü günümüzde kripto para ve Patreon gibi destek alabileceği yollar varken böyle karar alması bilmediğimiz başka şeyler olduğunu düşündürdü bana. Umarım bağış alır ve bu yanlış karardan dönülür.

• ah beee

• Pırıl pırıl kafalar yorum yapmış. Aloo ambargo var, Rusya'ya para gönderilmiyor...

• Kripto göndermektemi akıllarına gelmemiş bu uygulama sadece MSI değil diğer markalarında işine yarayan bir uygulama ASUS olsun GigaByte olsun aralarında anlaşsın adama para yollasınlar hadi bakıyım

• WarSaw kullanıcısına yanıt
    DOKTOR ORKUN AMAN TANRIM

• Çinli değil mi hepsi aynı ha ada çinlisi ha ana kara çinlisi hepsi sömürgeci.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeminle çok üzüldüm her gün sürekli kullandığım tek programdı.  

• Türklere versin bu işi, herkes oc uzmanı memlekette

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.