Şimdi Ara

mp4 multi converter arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

örneğin basından 20 saniye sonundan 40 saniye 1000 videoyuda kes mp4 e sıkıstır böyle baska program var mı bildiğiniz ?

bende tum converterler var 18 tane full.arasında bi tek bu isi yapan gomencoder ama oda 20 videodan sonra falan hata veriyor bıktım artık.

önemli bir sorum daha var.videoda light efektleri var diyelim mp4 den mp4 e ceviriyorum ben hep ve hangi program cevirirse cevirsin efektler bozuluyor video bozuluyor

YARIM LUTFEN
    WİN 10

• Hocam tam emin değilim ama Wondershare Video Converter istediğin işi yapabilir diye düşünüyorum, kullandığım zamanlarda indirdiğim dizilerin başındaki jenerik kısımlarını bununla tek sefederde silmiştim ve hepsini topluca avi'yede çevirmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cparty69

Hocam tam emin değilim ama Wondershare Video Converter istediğin işi yapabilir diye düşünüyorum, kullandığım zamanlarda indirdiğim dizilerin başındaki jenerik kısımlarını bununla tek sefederde silmiştim ve hepsini topluca avi'yede çevirmişti.

çok teşekkur ederim kurdum testlerimi yapıyorum yine bişey sorabilir miyim ?

3.30 dakika 1080 720 videom var ve sadece mp4 istiyorum.bu programda small size seçeneği var birde hq var zaten..

hq 213 verdi small seçenei 130mb verdi gozle gorulur kayıpta yok.orjinal 313 md idi bu arada.

tek sorunum bu kadar kısa video 130mb sizce normal mi tecrubenize basvurmak istedim.hayır cok eminim 30mb lik falan videolar hatırlıyorum aynı couznurlukte.ben bisemi kacırıyorum acaba.1900 cozunurluk yapsam 1 saat olsa sanırım 20gb civarı olacak hesabıma göre

aslında programda bir çok ayar var small size kısmında da var ve hepsi auto da dokunmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: virtualdjcubase

quote:

Hocam tam emin değilim ama Wondershare Video Converter istediğin işi yapabilir diye düşünüyorum, kullandığım zamanlarda indirdiğim dizilerin başındaki jenerik kısımlarını bununla tek sefederde silmiştim ve hepsini topluca avi'yede çevirmişti.

3.30 dakika 1080 720 videom var ve sadece mp4 istiyorum.bu programda small size seçeneği var birde hq var zaten..

hq 213 verdi small seçenei 130mb verdi gozle gorulur kayıpta yok.orjinal 313 md idi bu arada.

tek sorunum bu kadar kısa video 130mb sizce normal mi tecrubenize basvurmak istedim.hayır cok eminim 30mb lik falan videolar hatırlıyorum aynı couznurlukte.ben bisemi kacırıyorum acaba.1900 cozunurluk yapsam 1 saat olsa sanırım 20gb civarı olacak hesabıma göre

aslında programda bir çok ayar var small size kısmında da var ve hepsi auto da dokunmadım.

Eğer High Quality'yi seçerseniz, kaliteden ödün vermez ve yeni nesil Mp4 decoder'leri ile boyutu biraz daha düşürebilir, yani tavsiyem HQ ayarında bırak, böylece videonun varsayılan çözünürlüğünü ve diğer varsayılanlarıyla aynı kalitede mp4'e dönüştürecektir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: virtualdjcubase

quote:

Eğer High Quality'yi seçerseniz, kaliteden ödün vermez ve yeni nesil Mp4 decoder'leri ile boyutu biraz daha düşürebilir, yani tavsiyem HQ ayarında bırak, böylece videonun varsayılan çözünürlüğünü ve diğer varsayılanlarıyla aynı kalitede mp4'e dönüştürecektir.

çok teşekkürler tekrar.

bu ptogramda mutli kesme yok :( tüm ayarlarda apply to all var bi tek kesme kısmında yok 8.9 son surumdeyim

ama cok tesekkur ederim yardımlarınız için ben yine arayısta olcam

• Birde bu var hocam; "Xilisoft Video Cutter" bunu hiç kullanmadım ama aradığınız program bu olabilir. Ayrıca WinX video converter var, bunda video kesme işlemi için "Apply to all" seçeneği var, altta örnek resmini veriyorum.
  • quote:

Birde bu var hocam; "Xilisoft Video Cutter" bunu hiç kullanmadım ama aradığınız program bu olabilir. Ayrıca WinX video converter var, bunda video kesme işlemi için "Apply to all" seçeneği var, altta örnek resmini veriyorum.

cok tesekkur ederim cok zamet verdim hemen incelicem :=)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.