Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

mp3 siteleri yasaklandı mı?

4
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> mp3 siteleri yasaklandı mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    5104 Mesaj
    Eskiden beri mp3 indirdiğim birkaç siteye rtık giremiyorum... Proxy kullanarak denediğinde sitelerin açıldığını gördüm ; mp3 siteleri yasak kapsamına mı alındı?

|
    |
    Aynen bende normal olarak giremiyorum.Zaten yasa çıkmıştı galiba onu uyguluyorlardır.
    |
    |

Beni olağanüstü bir kişilik olarak yorumlamayınız.Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.

M.Kemal Atatürk
  • Yarbay
    15564 Mesaj
    Bu ülke Google Analytics'in ve bazı Google servislerinin bile yasaklandığına şahit oldu. Mp3 ne ki.
    |
    |
    eğer mozilla veya chorme kullanıyorsan sthealty eklentisini indir birde öyle girmeyi dene

Orijinalden alıntı: UNDERGROUND RAP

eğer mozilla veya chorme kullanıyorsan sthealty eklentisini indir birde öyle girmeyi dene

Sthealty eklentisi de zaten bir proxy eklentisi yani yine proxy ile girmiş oluyoruz...
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
Blogio
son dakika
Lastik Fiyatları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,279
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.