Şimdi Ara

MousePad Alındı İnceleniyor (Nova Winner-Raider) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
0
Favori
8.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Shaq35

sensivity genellikle 7-9 arası kullanıyorum(mousepad olmadan)
    ya zarar görmez dimi mousepadsiz?

aynen mx3200 ün mouse unu mouse pad siz kullanıyorum bişey olurmu
  • mouselarınızın skatezleri aşınır padsiz kullanımda.. hoş bazı padlerde aşındırıyor ama padle kullanmanızda fayda var elbette
  • ben kadıköyden aldığım ucuz mouse padlerden kullanıyorum....sanırım bir zarar vermez bu skatezlere...bide birşey sorucam böyle kaliteli mousepadleri elden alacağım gidip bakacağımız bir yer yok mu?
  • :) çok ıyı beee
  • nova killer skateri eritmedi ama kendi yüzeyi kayganlıgını kaybetti süreç 4 ay bence fiyasko ürün su anda a4 x7 800mp mousepad var deformasyon süreci nedir bilmiyorum ama bir ürünü incelerken ne kadar süre dayandıgına dikkat edin
  • Size bir tavsiye vereyim hep steel üzerine konuşulmuş bende x750f a4 tech mouse var ben bu mouse u 1 yıl mouse padsiz kullandım sonuç skatezleri

eridi sonradan Aqua 3 marka kumaş mouse pad aldım şu an iyi ama padsiz eritiyor eğer mouse a para yatıracaksanız kesinlikle padde alın .
  • Razer mantis control kullanıyorum 2 senedir gayette memnunum.
    Biraz pahalı ama kaliteli yani.
  • Ben bir şeyi merak ediyorum.Ben a4 tech x7 g800mu alacağım.O da yaklaşık 32 ytl... eğer ben 36 ytl ye nova winner alsam saç.ma olmaz mı???

Ya da sizce değer mi almama? Yoksa sıradan bir mousepad mi alıyım???
  • quote:

Orjinalden alıntı: Frosttrapper

Ben bir şeyi merak ediyorum.Ben a4 tech x7 g800mu alacağım.O da yaklaşık 32 ytl... eğer ben 36 ytl ye nova winner alsam saç.ma olmaz mı???

Ya da sizce değer mi almama? Yoksa sıradan bir mousepad mi alıyım???

Ben olsam pade mauseden fazla para vermezdim. Çok kalitesiz olmamak kaydıyla uygun bir pad alın daha mantıklı.
  • mousepad araştıran arkadaşlara haala linkteki incelemeye gözatmalarını öneriyorum şiddetle arayıp bulmanızı tavsiye ediyorum 1 senedir hem ofiste hem evde haala bunları kullanıyorum ben..Bu fiyat bu performansı başka mpadden alamazsınız

http://forum.donanimhaber.com/m_20528816/mpage_1/key_//tm.htm#23933434
  • oyundan gerçekten anlıyan ve oyuna destek veren tek marka var türkiyede oda STEELSERIES arkadaşlar
    hepsiburada,gittigidiyor sanalmarketim ve D&R mağazlarında rahatlıkla bulabileceğiniz bir ürün.

onun yanında piyasaya çıkan bu tarz mousepadlere prim vermeyin hepsi forumlardaki pazarlama kandırmacasından ibaret.

Dünyadaki oyun turnuvalarında bahsi geçmeyen markaları burda sizlere yedirmeye çalışıyorlar.

ilgili linkler ve realite

http://www.steelseries.com/int/about

http://www.steelseries.com/where2buy/europe/turkey

http://shop.steelseries.com/

MousePad Alındı İnceleniyor (Nova Winner-Raider)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nazımımm -- 13 Şubat 2009; 15:40:05 >

• Evet, bilenleri görmek de güzel. masamda kullanıyorum ne gerek var, kitabın üzerinde kullanıyorum bu kadarı abartı diyen arkadaşlar oyun oynamıyor sanırım veya vakit geçirmek için oynuyor. böyle ise haklılar fakat profesyonelce düşünenler kaliteyi ve performansı takdir ediyor. bu güzel... SoldieR_TR de bunlardan biri. tşk.
    quote:

Orjinalden alıntı: SoldieR_TR

Oyuncular için ideal bir Mouse Pad.Bütün oyuncuların vaz geçilmezi ola bilicek bir ürün.
  • forumda pazarlanan ne yahu..kim ne pazarlıyor kafanmı güzel senin.
    başlığın amacı üst düzey mpadlerle burada gösterilen mpad arasında kıyas yapmak değil, üst düzey mpadlere para veremeyen veyahutta vermek istemeyen arkadaşlara alternatif fikir vermesi için açıldı, hani bir nevi kullanırken denk geldi paylaşalım dedik.
    Yani bu yazdıklarının yazılacağı yer değil burası.
    elma ile armudu karıştırmayın..
    yazı yazacaksanız illa önce yazılanları okuyun anlayın sonra yapın yorum..

quote:

Orjinalden alıntı: nazımımm

oyundan gerçekten anlıyan ve oyuna destek veren tek marka var türkiyede oda STEELSERIES arkadaşlar
    hepsiburada,gittigidiyor sanalmarketim ve D&R mağazlarında rahatlıkla bulabileceğiniz bir ürün.

onun yanında piyasaya çıkan bu tarz mousepadlere prim vermeyin hepsi forumlardaki pazarlama kandırmacasından ibaret.

Dünyadaki oyun turnuvalarında bahsi geçmeyen markaları burda sizlere yedirmeye çalışıyorlar.

• Güzel ped'e benziyor, 25 tane alayım da kandilde falan dağıtırım
  • eleman başka bir konuya da aynı mesajı atmış belli ki kendi pazarlıyor
    quote:

Orjinalden alıntı: Technics

forumda pazarlanan ne yahu..kim ne pazarlıyor kafanmı güzel senin.
    başlığın amacı üst düzey mpadlerle burada gösterilen mpad arasında kıyas yapmak değil, üst düzey mpadlere para veremeyen veyahutta vermek istemeyen arkadaşlara alternatif fikir vermesi için açıldı, hani bir nevi kullanırken denk geldi paylaşalım dedik.
    Yani bu yazdıklarının yazılacağı yer değil burası.
    elma ile armudu karıştırmayın..
    yazı yazacaksanız illa önce yazılanları okuyun anlayın sonra yapın yorum..

quote:

Orjinalden alıntı: nazımımm

oyundan gerçekten anlıyan ve oyuna destek veren tek marka var türkiyede oda STEELSERIES arkadaşlar

• banada lazım yazın bi mousepad Cs 4Ever.
  • hort..!!

Novalar kalmadı sanırım artık dandik kumaş pedler var piyasada, 10 küsür yıllık raider ım tam kurumamış boyalı masadan kardeşim cart diye çekti altı biraz deforme oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qtex -- 8 Temmuz 2020; 12:39:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qtex

hort..!!

Novalar kalmadı sanırım artık dandik kumaş pedler var piyasada, 10 küsür yıllık raider ım tam kurumamış boyalı masadan kardeşim cart diye çekti altı biraz deforme oldu
    O degilse yeni boyali masada raiderin ne isi var onu cozemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.