Şimdi Ara

MousePad Alındı İnceleniyor (Nova Winner-Raider) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
0
Favori
8.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Merzah

@Technics noldu skatelerin son durumu nedir ? Durum ciddimi ? BEn çok alıştım hatta ofisdeki bilgisayarı kullanmakta zorlanıyorum o derece yani çok rahat bu pad hele bilekliği yumuşak yumuşak okşuyo resmen

Şuanda habu ile bu mousepad'i kullanıyorum. Resmen başka bilgisyar kullanamaz oldum. Başka bilgisayarda mouse hakimiyetini sağlayamıyorum. Çok alıştım.
  • Oyuncular için ideal bir Mouse Pad.Bütün oyuncuların vaz geçilmezi ola bilicek bir ürün.
  • Sorma hakikaten baya alıştım ağrım azaldı psikolojik olabilir belki ama
  • Arkadaşlar bende bu mouse pad i almak üzereyim
    Logitech G9 ile kullanıcam, sorun olur mu ?
    Skate olayı nedir
    Daha mı kaliteli bir pad almam gerekir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sam0

Arkadaşlar bende bu mouse pad i almak üzereyim
    Logitech G9 ile kullanıcam, sorun olur mu ?
    Skate olayı nedir
    Daha mı kaliteli bir pad almam gerekir

Skatez mousun altında 4-5 tane olan mousun kaymasını sağlayan bi madde. g9 ile sorun olmaz ama emin değilim.
  • Bendede Nova Killer var.
    Aşırı derecede kaygan.
    Counter Strike oynarken, hedefi kaçırmam an meselesi.
    Ayrıca Skateleri en fazla 2 ayda bitiriyor.
  • ben alalı 2 ayı geçtim yedi yedi sonra durdu..şuan gayet normal devam ediyoruz
    quote:

Orjinalden alıntı: FxmaN

Bendede Nova Killer var.
    Aşırı derecede kaygan.
    Counter Strike oynarken, hedefi kaçırmam an meselesi.
    Ayrıca Skateleri en fazla 2 ayda bitiriyor.
  • Bu biraz insanların eline bağlı birşey kimi insan bastırarak kullanir kimi insan daha soft kullanır
    Çoğu CS oynayan insanlar havaya kaldırarak sağa sola çevirir mouse'u

Benim Cod oynayan arkadaşımdada 2 ay'ı aşkın geçti onda ise sizinkilerin aksine skateleri aldığı günki gibi zaten ondan sorun olmaz skateler
    A4tech x750BF yanında yedek skatelerinide veriyor

• Bendeki yedek skateler kayboldu.
    Yenisini nerden temin edebilirim ? :)

Birde, skateler bir yerden sonra erimiyor demişsiniz. Bence yeni skateleri takın, farka bir bakın. her 2 aya bir yeni skatelere ihtiyaç duyacaksınız.
  • İllaki bu mouse padi almak isteyenler ; bence killer almanıza gerek yok çünkü aşırı büyük..winner daha uygun..ben winner aldım ancak 3 gün sonra iade ettim..çünkü lift up dediğimiz sorun var bu padde..herkes kayganlığından dem vuruyor ama mouse kaldırmak zorunda kaldığınızda malesef benim x7-750bf mouse umda aşırı sekme yapıyor..

mouse pad tavsiyem 3m olacaktır..ben tekrar emektar 3m ime geri döndüm..
  • Lift up mousepadden değil mouse dan olur diye biliyorum. winner çok kaygan olduğundan öyle algıladın heralde
  • aynı mouse ile (x7-750bf) aynı anda hem 3M padde hemde nova padde denedim..çok bariz bir şekilde sorun yaşadım..resmen alışamadım ve buda oyun performansını olumsuz etkiliyor..
    o yüzden ben nova yı iade ettim..
    anakara mavibilgisayar`da 3M mouse pad mevcut..direk düşünmeden alın derim..gerçekten nova`dan çok çok iyi..
  • trionunda dediği gibi bir sıkıntı görmedim okonuda bende padde..
    elindeki mouse ile alakalı bir uyumsuzluk sözkonusudur muhtemelen..
    3m ile ilgili bir inceleme eklersen eğer insanlara kıyaslama şansıda vermiş oluruz...
    killer winner okonusundaysa sana tamamen katılıyorum..
    winner büyüklüğü yeterli killer bana göre gereksiz büyük
    quote:

Orjinalden alıntı: CaRaBeeN

aynı mouse ile (x7-750bf) aynı anda hem 3M padde hemde nova padde denedim..çok bariz bir şekilde sorun yaşadım..resmen alışamadım ve buda oyun performansını olumsuz etkiliyor..
    o yüzden ben nova yı iade ettim..
    anakara mavibilgisayar`da 3M mouse pad mevcut..direk düşünmeden alın derim..gerçekten nova`dan çok çok iyi..
  • bunla ilgili link verdi arkadaşlar başlıkta..daha öncedende dediğim gibi belkide ben alıştım ama padi alalı 2 ayı bitirdim ben skatezlerin erimesi duralı 1 ay oldu neredeyse
    quote:

Orjinalden alıntı: FxmaN

Bendeki yedek skateler kayboldu.
    Yenisini nerden temin edebilirim ? :)

Birde, skateler bir yerden sonra erimiyor demişsiniz. Bence yeni skateleri takın, farka bir bakın. her 2 aya bir yeni skatelere ihtiyaç duyacaksınız.
  • Skate karaborsası oluşturmak lazım bu yoklukta
  • Sağolsun bir arkadaşım bana Killerı deneme şansı verdi(ağır oyuncuyum bu arada)Killer güzel ama gereksiz büyük,benim Microsoft Basic mouse bile üzerinde çılgına döndü,bende eski bez DMS marka Padime geri döndüm,mouse hassasiyeti gereğinden fazla artıyor çünkü Counter Strike da Head Shot atmak için acemiyken bile bu kadar zorlanmamışımdır..
  • ben de bugün nova winner2 aldım ama bence okadar fark yok. hatta hiç fark hissetmedim açıkçası.eski ucuz mousepaddan daha kaygan deil yada mouse daha hassas deil yada ciddi bir fark yok desem daha uygun olur.bence bu kadarparaya değmez ama geri iade edermiim etmem gayet şekil bi pad + yeterince büyük ve tabanı hiç kaymıyor ayrıca skatelerimi eritirse de yeni mouse almak için bahanem olur
  • a4 x7 mouse um var bu mousepadden almayı düşünüyorum.
    ayrıca şuan mousepadsiz kullanıyorum bir sorun yaratırmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shaq35

a4 x7 mouse um var bu mousepadden almayı düşünüyorum.
    ayrıca şuan mousepadsiz kullanıyorum bir sorun yaratırmı?

yok gayet iyi çalışıyorda oyunlarda sensivity(hassasiyet)ayarı 1.5 olan biri için acayip farklar yaratıyor 0.3lere düşüyorsun ama sadece üst düzey iki modeli iyi..
    diğerleri eşantiyon padler gibi..
    benim tercihim sktezleri yememesi açısından yumşak malzemeli )kıvrılabilen elastik olanlar kartonlular iyi değil)bez mouse padlar ..
  • sensivity genellikle 7-9 arası kullanıyorum(mousepad olmadan)
    ya zarar görmez dimi mousepadsiz?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.