Şimdi Ara

MousePad Alındı İnceleniyor (Nova Winner-Raider) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
0
Favori
8.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @*13* merak etme alır almaz çok güzel fotolar ve yorumlar ile konu açıcam baya heyecanlıyım bu arada gelmez şimdi bu salı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Merzah

@*13* merak etme alır almaz çok güzel fotolar ve yorumlar ile konu açıcam baya heyecanlıyım bu arada gelmez şimdi bu salı

Süper.Bizde sabırsızlıkla bekliyoruz salıyı.
  • Toplamda 55,51 YTL ye mal oldu bakalım umarım değer ama sonuçta revoltec kesin değer

Gel salı gel oda belki blkide pazartesi gelicek bellimi olur demi ama gerçi sanalmarketim exa kadar hızlı değil ama olsun ben her ikisinede güveniyorum iyiki varlar varlarki hb gibi dolandırıcılara kalmıyoruz
  • quote:

Toplamda 55,51 YTL ye mal oldu bakalım umarım değer ama sonuçta revoltec kesin değer

Gel salı gel oda belki blkide pazartesi gelicek bellimi olur demi ama gerçi sanalmarketim exa kadar hızlı değil ama olsun ben her ikisinede güveniyorum iyiki varlar varlarki hb gibi dolandırıcılara kalmıyoruz

• Arkadaşlar alemsiniz raider raider tutturmuşsunuz ben hem winnerı hem raiderı denedim şu an winner kullanıyorum. Raiderın yüzeyi winnerdan daha farklı o kadar hassas ve kaygan değil açıkçası Logitech G5 gibi iyi ve kaygan skatezlere sahip bir mouse yoksa normal bir padden farkı kalmıyor zaten piyasaya sürülme nedeni winner ve killera parası yetmeyenlere ekonomik çözüm sunmak (boyutu winnerdan büyük aynı boy olsa daha da ucuz olurdu) ama winner özel yüzeyi sayesinde en uyduruk mouse ile birlikte dahi fark yaratıyor. Kullananlar nedemek istediğimi anlayacaktır.
  • bana satsana ozaman sen şu raiderını
    quote:

Orjinalden alıntı: Arsenicj

Arkadaşlar alemsiniz raider raider tutturmuşsunuz ben hem winnerı hem raiderı denedim şu an winner kullanıyorum. Raiderın yüzeyi winnerdan daha farklı o kadar hassas ve kaygan değil açıkçası Logitech G5 gibi iyi ve kaygan skatezlere sahip bir mouse yoksa normal bir padden farkı kalmıyor zaten piyasaya sürülme nedeni winner ve killera parası yetmeyenlere ekonomik çözüm sunmak (boyutu winnerdan büyük aynı boy olsa daha da ucuz olurdu) ama winner özel yüzeyi sayesinde en uyduruk mouse ile birlikte dahi fark yaratıyor. Kullananlar nedemek istediğimi anlayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 11 Kasım 2007; 17:45:38 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Technics

nama satsana ozaman sen şu raiderını
    quote:

Arkadaşlar alemsiniz raider raider tutturmuşsunuz ben hem winnerı hem raiderı denedim şu an winner kullanıyorum. Raiderın yüzeyi winnerdan daha farklı o kadar hassas ve kaygan değil açıkçası Logitech G5 gibi iyi ve kaygan skatezlere sahip bir mouse yoksa normal bir padden farkı kalmıyor zaten piyasaya sürülme nedeni winner ve killera parası yetmeyenlere ekonomik çözüm sunmak (boyutu winnerdan büyük aynı boy olsa daha da ucuz olurdu) ama winner özel yüzeyi sayesinde en uyduruk mouse ile birlikte dahi fark yaratıyor. Kullananlar nedemek istediğimi anlayacaktır.

• quote:

bana satsana ozaman sen şu raiderını
    quote:

Raider benden çıkalı çok oldu zamanında heryerde vardı tükendiğine göre demekki çok talep gördü.
    Bu arada winner yakından da daha karizmatik duruyor, winnerı eşantiyon mousepadlere benzetmişsiz ya daha birşey demiyorum bir kere kendine özgün tasarımı yeter.
    Bence de steelpadler eşantiyon gibi duruyor.

• Veeeee işte salı geldi Technics , *13* Revoltec im geldi incelememide koydum siteye.
    Farkettiğiniz gibi ağzım kulaklarımda gerçekten her yanından kalite fışkırıyo aletin anlatamam zaten mousepad mi aldım anakartmı aldım anlamadım bi kutusu çantası bilmemne açana kadar zaten yuh dedim.
    Bu arada technics im Logitech MX3200 ilede bi gitti varya olmaz böyle bir renk uyumu olmaz böyle bir uyuşum
  • vallaha arkadaşlar başka başlıklardada yazdım 20küsur verdik bu winnerlara ama başımıza iyi masraf açacak sanırım..mouseumun skatelerini baya eritti benim 2 haftada..

quote:

quote:

bana satsana ozaman sen şu raiderını
    quote:

Raider benden çıkalı çok oldu zamanında heryerde vardı tükendiğine göre demekki çok talep gördü.
    Bu arada winner yakından da daha karizmatik duruyor, winnerı eşantiyon mousepadlere benzetmişsiz ya daha birşey demiyorum bir kere kendine özgün tasarımı yeter.
    Bence de steelpadler eşantiyon gibi duruyor.

• yakışır..sevindim huzura ermene, abiye dikkat yakında başına üşüşebilir kardeşim bu padi ben alayım senden diye
    çok kaliteli olduğu her halinden belli..
    quote:

Veeeee işte salı geldi Technics , *13* Revoltec im geldi incelememide koydum siteye.
    Farkettiğiniz gibi ağzım kulaklarımda gerçekten her yanından kalite fışkırıyo aletin anlatamam zaten mousepad mi aldım anakartmı aldım anlamadım bi kutusu çantası bilmemne açana kadar zaten yuh dedim.
    Bu arada technics im Logitech MX3200 ilede bi gitti varya olmaz böyle bir renk uyumu olmaz böyle bir uyuşum

• Evet baktıkça bakasım geliyor hakkaten çok asil çok karizma
    Abiye göstermemek lazım çantasında gizlerim artık çünkü onada bi ped aldık ama şu jel bileklikli olanlarda pek bi şekilsiz
    Bu arada F1 in ve apple ın mousepadini göstermek isterim F1 inki 260 Euro nasıl fiyat ?

MousePad Alındı İnceleniyor (Nova Winner-Raider)

pek bi numarası yok gibi ama

Dünyanın en büyük organizasyonlarından F1 markasını taşıyan bu mousepad karbon ve deriden imal edilmiş,
    fiyatı ise 260£ tabi bu fiyata etki edenin yapıldığı malzemeden veya tasarımından çok F1 markasının olduğu kanaatindeyim.
    ALINTIDIR

Bu da apple klasik siyahıda olsa baya karizma olur herhalde

• quote:

Evet baktıkça bakasım geliyor hakkaten çok asil çok karizma
    Abiye göstermemek lazım çantasında gizlerim artık çünkü onada bi ped aldık ama şu jel bileklikli olanlarda pek bi şekilsiz
    Bu arada F1 in ve apple ın mousepadini göstermek isterim F1 inki 260 Euro nasıl fiyat ?

pek bi numarası yok gibi ama

Dünyanın en büyük organizasyonlarından F1 markasını taşıyan bu mousepad karbon ve deriden imal edilmiş,
    fiyatı ise 260£ tabi bu fiyata etki edenin yapıldığı malzemeden veya tasarımından çok F1 markasının olduğu kanaatindeyim.
    ALINTIDIR

Bu da apple klasik siyahıda olsa baya karizma olur herhalde

Of bu ne be

Şöyle parlak tasarımlı aletlere bayılıyorum ya

• Bunun fiyatını görende bayılabilir ama ona göre o paraya pc satan var daha ne diyim
  • Yok artık lıbran james pc fiyatı demek he
  • 260 euro yani 470 ytl gibi bir para yapar ben sana bu paraya celeron yada p4 bir makina bulurum
    Ama adamalr pad satıyorlar
  • quote:

260 euro yani 470 ytl gibi bir para yapar ben sana bu paraya celeron yada p4 bir makina bulurum
    Ama adamalr pad satıyorlar

• Şaka bi yana geçen arkadaşımın kız arkadaşı satmıştı amd makinasını 500 e taş gibide alet photoshop corel falan gayet rahat çalışıyordu
  • @Technics noldu skatelerin son durumu nedir ? Durum ciddimi ? BEn çok alıştım hatta ofisdeki bilgisayarı kullanmakta zorlanıyorum o derece yani çok rahat bu pad hele bilekliği yumuşak yumuşak okşuyo resmen
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.