Şimdi Ara

mouse usb si kırıldı ? alıcı bulunmaz mı? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
2
Favori
195.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siz deneyin, sonucu öğrenelim.
  • Akinci A kullanıcısına yanıt
    az önce cevabı yazdıktan sonra gözüme masada mouse dan saymadığım gerçekten fareye benzeyen 15 liralık mouse ilişti

yazdım direk şu video çıktı karşıma:https://www.youtube.com/watch?v=HICuA2UvsjE

mouse mu kurtardım şu an çocuk kadar mutluyum

işe yarıyo 20 liraya mouse alın daha ucuza çözersiniz

• Arkadaşlar kaç yıl önce aldığım m215 faremin alıcısı bozuldu Logitech i aradım eski ürün olduğu için alıcısı yok dediler. Başka bir farenin alıcısını bulsam çalışır mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size bu konuda bir tecrübemi aktarayım.
    quote:

Logitech kablosuz klavye ve mouse seti almıştım 2 yıl önce. Mouse bozuldu usb stickte kayboldu..Klavye sapa sağlam duruyor ama usb stick olmadığı için çalışmıyordu. Logitechle iletişime geçtim fakat ya stick için bi klavye parası istediler yada ayrı satışımız yok vs dediler geçiştirdiler.Bende logitech hollanda genel merkezine durumu attım. Tabiki avrupa müşteri memnuniyeti odaklı bi kaç güne geldi cevap . Ve tabi ki benden klavyemin seri no sunu istediler.. Gönderdim ona uygun stick olduğunu ücretsiz gönderebileceklerini söylediler. Bende mouse olayınıda söyledim çünkü set almıştım klavye tek kullansam mouse almam lazımdı. Onlarda ellerinde o mouse olmadığını ama yeni model bi mouse olduğunu söylediler ve kalvye ile beraber sorunsuz çalışabileceğini..Onayladım adresi verdim. Ben adresi verdiğim günün ertesi günü UPS ile kapıma geldi kargo yani nerdeyse 1 günde geldi.. O arada mail attılar ulaştımı diye. Ulaşmadı ise söylememi istediler. Ürün geldi sıfır mouse denedim klavye ile beraber sorunsuz çalıştı. Ben mail attım onlara ve dedimki umarım birgün türkiyede de sizin gibi müşteri memnuniyeti odaklı çalışanlar buluruz..Onlarda güldüler teşekkür ettiler ve feedback istediler..Yani ne yazikki bi mouse usb sticki bile hollandadan istiyoruz..Herkes sanıyorki logitech samsung nokia kvk sony vs servisleri kullanıcı hatası diyor.Sade ve sadece türkiye ile alakalı.Maalesefki burda böyle..Amazondan defalarda iade yaptım koşulsuz ve hediyeler aldım indirimler aldım.Bizde ise her şey kullanıcı hatası . Umarım bizdede böyle olur herşey

• Akinci A kullanıcısına yanıt
    Mousenin model seri nosu nedir bende 4 tane nano receiver var denedim çoğu mouseyle eşleşiyor
  • canpolat_28 kullanıcısına yanıt
    Nano receiverle eşleşebilir işaretli olmasada ama klavyelerde eşleşmez bende 4 alıcı var kullanıyorum farklı mouselerde
  • Belki geç oldu ama bu konuda mağduriyeti olan varsa yardımcı olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BONEVA

Belki geç oldu ama bu konuda mağduriyeti olan varsa yardımcı olabilirim
    Bende alıcısız bir microsoft 1000 wireless fare var. Yardımcı olur musun

• BONEVA B kullanıcısına yanıt
    bende de logitech M180 mouse var alıcısı bozuldu galiba bilgisayar görüyor ama mouse çalışmıyor banada yardımcı olabilirmisi
  • erhankalayci E kullanıcısına yanıt
    Selam kardeş tabiki yardımcı olurum mesajını yeni gördüm faceni ver ekliyim ordan daha hızlı haberleşiriz

Merhabalar, HP X3000 G3T model var elimde. sıfır'ı 130 lira imiş, ziyan olmasın kurtarılabilmek mümkünse iletişime geçelim.

dostum nasıl yardımcı olabilirsin bende mousenin alıcısını kaybettim varmı cozumu ?

• Mouse markası nosu nedir acaba ?

• Merhabalar. Bende de 2. el laptop alırken çantasının gizli bölmesinden çıkan bir Hp Z3700 model wireless mouse var. Eski sahibine de sordum; alıcısı uzun zamandır kayıp olduğu için kullanmadığını söyledi. Acaba bu mouse’ un alıcısını bulabilme ihtimalimiz var mı? Parayla da satın alabilirim, sorun değil. Yeter ki bulayım. Ne Tr’ de, ne Çin’ de yok. Direk mouse var, o da pahalı.

Merhaba Logitech M 195 mause var alıcı yok yardımcı olabilir misiniz?

• Gamer10 kullanıcısına yanıt

abi 2021'den selamlar..

• Eyvallah kardeşim 😂🙏
  • Sene 2021, benim de yepyeni HP X4000 mouse un alıcısını ufaklık attı bir yerlere. Yıllardır atıl duruyor. Çözüm önerisi olanlara şimdiden teşekkürler..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, benim elimde bir tane "Lenovo Essential Wireless Keyboard and Mouse Combo" seti var, bunun mouse bozuldu, "Lenovo 300" Mouse 'a ait dongle ile eşleştirebilir miyim acaba?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.