Şimdi Ara

mouse usb si kırıldı ? alıcı bulunmaz mı? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
2
Favori
195.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orduoglu

faren
    unifying ise;http://www.logitech.com/pub/controldevices/unifying/unifying250.exe
    faren eğer
    nano ise;http://www.logitech.com/pub/techsupport/mouse/ConnectUtility.exe

bu adreslerden proglamları indirip fareni eşleştirebilirsin.

Çok teşekkür ederim, yaptım oldu.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • bu arada ben de logitech mk-260 modeli klavye mouse setimin usb alıcısını kaybetmiştim.
    Logitech ile kurduğum iletişim sonrasında sağolsunlar yeni usb alıcısını gönderdiler az önce
    ups kargo kapıma kadar getirdi, üstelik tek kuruş ödemeden.
    Müşteri memnuniyeti son derece önemli LOGITECH için.

mouse usb si kırıldı ? alıcı bulunmaz mı?

• quote:

bu arada ben de logitech mk-260 modeli klavye mouse setimin usb alıcısını kaybetmiştim.
    Logitech ile kurduğum iletişim sonrasında sağolsunlar yeni usb alıcısını gönderdiler az önce

Helal olsun adamlara.

• başka bir maus alıcısı ile eşleştirilemezmi, karşılıklı tutsak senkronize falan olurmu acaba ?
  • Arkadadaslar bnm m235 kablosuz maus usb kirildi napmaliyim veya çozen varmi nasil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=1NlYRsVJB74

Bu youtube linkinde Rus kardeşimiz Rus yöntemi ile hallediyor.
    Benim bozulan dongle ı da bu Rus metodu ile çalışır hale getirdim.
    sadece devre kartı ile devre kasası arasına kağıt sıkıştırılıyor.

Bu şekilde çalışmaz ise logitech in en ucuz model mouse u nu alarak da çözebilirsiniz.

Ama dikkat etmeniz gereken şey eğer dongle unified ise alacağınız mouse un da unified simgesinin olduğuna emin olunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayzifiri -- 19 Kasım 2015; 16:21:37 >
  • quote:

bu arada ben de logitech mk-260 modeli klavye mouse setimin usb alıcısını kaybetmiştim.

nasıl başvurabiliriz kardeşim benimde kayıp usb alıcı. izlememiz gereken yolu söylersen sevinirim.

tşkr.
  • Arkadaşlar selam foruma ilk yazım. Umarım faydası dokunur. Bende logitech mk220 set almış ancak usb parçasını kaybetmiştim. Logitech Türkiye ile iletişim kurdum (00 800 ile baslayan numaradan) eğer elinizde fiş,fatura var ise 3 yıl garanti kapsamında gönderim yapacaklarını bildirdiler. Ve ilk nesil mk220 olduğu için komple göndereceklerini bildirdiler.

Ayrıca fişim elimde olmadığı halde fotoğrafları çekip (kutu barcodu vs) sorunumu açıklayan maili ilgilenen arkadaşın attığı maile cevaben gönderdim. Akabinde benden sevkiyat bilgilerim istendi. Dün ise adresime gönderildiği bilgisi mail ile bana ulaştı.Elime geçincede buradan bildireceğim. Logitech gerçekten müşteri memnuniyetine dikkat eden bi firma. Umarım faydası olur arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kamil84 -- 16 Ocak 2016; 14:31:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar logitech 1 hafta gibi bir süreçte çözüm sağladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kamil84 -- 20 Ocak 2016; 12:23:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kamil84

Selam arkadaşlar logitech 1 hafta gibi bir süreçte çözüm sağladı.

Merhaba, konuyla ilgili bende araştırma yaparken bu konuyu buldum, baştan sonra tüm mesajlara baktım, sizin Logitech Türkiye'mi çözüm sağladı, yoksa yurtdışından mı ?
    Benimde Mk520'nin alıcısını çocuklar nasıl becerdiyse kaybettiler, ya bi alıcı bulup eşleştirme yapacaz yada Logitech bir yardım eli uzatırsa daha iyi olacak..
  • Logitech harika bir firma ve Türkiyeye de ücretsiz yedek parça gönderiyorlar. Daha yeni aradım ne fatura sordular ne form doldurttular. Garanti kapsamında bile değil, parçayı kaybeden benim, kaybettiğimi de söylediğim halde adamlar adresimi alıp ups kargo ile kapıma kadar ücretsiz gönderdiler. Bu devirde böyle firmalar da varmış valla helal olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarkan79

Logitech harika bir firma ve Türkiyeye de ücretsiz yedek parça gönderiyorlar. Daha yeni aradım ne fatura sordular ne form doldurttular. Garanti kapsamında bile değil, parçayı kaybeden benim, kaybettiğimi de söylediğim halde adamlar adresimi alıp ups kargo ile kapıma kadar ücretsiz gönderdiler. Bu devirde böyle firmalar da varmış valla helal olsun.

nerden ve nasıl ulaştınız?
    Mail mi attınız, yoksa telefon mu? bilgi verirseniz sevinirim. Benim de mouse var ama usb si kayıp
  • hort
  • benimde hp notebookta başıma gelmişti bir zamanlar neyse notebook bozuldu garantiye götürdüm o zaman 566 tl kullanıcı arızası deyip ancak bu şekilde yaparız dediler ancak ben çok sinirli bir şekilde oradan çıktım başladım hp avruıpa yetkilerine tarzanca ingilizce anlatımımla bunun bir fabrikasyon arıza olduğunu anlatmaya çalıştım uzun uzun yazışmalardan sonra adamlar fatura bedelini ödemeyi kabul ettiler yani 2000 tl yi iade ettiler hayret ettim ve aynı bilgisayarı 1000 tl.ye tekrar almıştım..
  • Mh tel numarası nedir ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Logitech Müşteri Hizmetleri Türkiye ile irtibata geçtim. Herkes çok ilgili. Mausumun usb sini ücretsiz gönderdiler, Ürün taaa Hollandadan çıkarak elime ulaştı. UPS kargodan online takip ettim. Logitech müşterisinin arkasında duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: taydin66

Logitech Müşteri Hizmetleri Türkiye ile irtibata geçtim. Herkes çok ilgili. Mausumun usb sini ücretsiz gönderdiler, Ürün taaa Hollandadan çıkarak elime ulaştı. UPS kargodan online takip ettim. Logitech müşterisinin arkasında duruyor

Hocam merhaba. NASIL irtibata geçtiniz? Numara veya mail adresi var mı sizde?iyi günler,
  • Biraz dikkatli kullanmak lazım bende logitech kullanıyorum eğer taşıyacaksam sistemi muhakkak usb aparatını mouse'un içindeki boşluğa takarım tabi elektronik cihazları tertipli kullanıyorum onunda etkisi var.
  • Akinci A kullanıcısına yanıt
    abi iyi hoş var da alınca elimizde patlamasın

ben de aynı dertten muzdaripim bilgisayar tamirciye gitti geldi derkene usb alıcı buhar oldu uçtu

sorum şu alıcazda bi optimizayon vs yapacak mıyız? takacaz mouse direk çalışacak mı?

bu konuda aydınlatan olursa sevinirim
  • der rote baron kullanıcısına yanıt
    buldum optimizasyon ayarı yapıyorlar o zaman 15 liralık logitech mouse alıp alıcısını kullanalım bence
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.