Şimdi Ara

Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU] (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.062
Cevap
89
Favori
260.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU]
    Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU]
    Gelen yeniliklerle ilgili bir yazı:
    http://bannerlord.org/2016/03/06/bannerlord-oynanis-videosu-yayinlandi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uçanbaklava -- 6 Mart 2016; 14:55:07 >

• 5 Dakika sonra canlı yayında Bannerlord var arkadaşlar kaçırmayın.

Canlı yayın linki : https://www.youtube.com/watch?v=Qe6g0_HRexw
  • Ayva kullanıcısına yanıt
    Yok abi naptın Witcher kadar değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bannerlord EFSANE gözüküyor. Warband'ı gölgede bırakacak. Bence seneye bütün ödülleri silip süpürecek ve steam'de en çok oynanan ilk 10 oyun arasında yer alacak. Warband bile 2 sene boyunca top 20 deydi steamde.. 3. oyunları tam bir AAA+ olacak bu oyun ile taleworld olayı bitirir size diyeyim.
  • İlk beta görselleri beklentimi karşılamamıştı ama son videolar baya geliştirildiğini gösteriyor oyunun.

Şehir ve kaleler oldukça güzel tasarlanmış.Her türlü detay var görsellik olarak muazzam gözüküyor.Güzel kuşatmalar olacak gibi duruyor yeni kuşatma ekipmanları ile.

TW ekibinin ilk oyunundan güzel bir geliştirme çizgisi var zaten.Hem yapımcılar hem modlama ile uğraşanlar çok güzel işler çıkartıyorlar.

Kısacası iyi reklam yaparsa tutar gibi duruyor bu oyun.
  • dövüş sistemi hala kötü. Oyunda aman aman bi yenilik göremedim. Makyajlı Warband olmuş ama oynanır tabi ki. Mod desteği önemli olucak yine.
  • PC Gamer Weekender etkinliğinden arkadaşımın özel videosu:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerati01 -- 6 Mart 2016; 21:51:38 >

• Bekle bekle bir hal olduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 7 Mart 2016; 4:00:31 >
  • Bir tarih verseler artık yahu sıkıldık beklemekten, bari ne kadar bekleyeceğiz onu bilelim
  • Muazzam bir değişiklik göremedim ben oyunda,geliştirilmesinin bu kadar uzun sürmesine karşılık önemli bir değişiklik yok.

• ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwdark -- 7 Mart 2016; 20:09:06 >
  • Son 30 dk lık oyun içi videodan sonra sanki dövüş mekanikleri pek ileri gitmemiş gibi geldi ama onun dışında gelişmeler olumlu.
  • Animasyonlar konusunda ben de hem fikirim, ama grafiklerinden ötürü o kadar da gözüme kötü görünmüyor artik grafikler... birde çıkış tarihi verseler cok daha iyi olurdu.

• Şu dövüş animasyonlarını biraz daha estetik hale getirmemişler yine kabız gibi savuruyor kılıcı karakter. Grafikler güzel olmuş , kılıcın güneşte parlaması falan hoş duruyor .

Ancak bu kadar süreye rağmen bu kadar gelişmek tatmin edici değil. Grafikler tamamda oyundaki yenilikler çok az gözüktü bana , nihayetinde warband 2010'da çıktı , arada 6 yıllık bir süre var insan düşünmüyor değil 6 yılda bu kadar mı ilerleme sağlandı diye.
  • Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU]
    Warband vs Bannerlord Şehir İsimleri:
    Wercheg-Varcheg
    Sargot-Sargoth
    Pravend-Praven
    Suno-Sunor
    Charas-Shariz
    Galend-Yalen
    Jaculan-Jelkala

Geriye kalan şehirler ya kale ya da köy olur. Tanıtım videosunun tekinde savaş sahnesi var vurduğunu indiriyor(Warbandda çok yaptım bunu) düşme animasyonu yeterli değil. 3 adama vurduysa üçüde aynı şekilde düştü. Grafikler süper. Map zaten eskisinin 4 katı.

Ekstra Not :Adamlara kılıçla vuruyoruz keşke vurduğumuz bölge parçalansa ve başka krallıkları savaşsız krallığımıza bağlayabilsek(imparatorluk gibi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B42760104 -- 14 Mart 2016; 20:00:03 >

• Ayrıca şu Gamescomdaki demoyu yayınlasalar süper olacak.

• Nasıl olursa olsun fakat kesinkes garnizon mekaniğinin gelmesi şart kere şart.Malumunuz Warband çok ter akıttı kale savunmasında
  • buna çıkacak modları düşünemiyorum bile
  • Bir haber var mı?
  • Son durum nedir? Halen net bir tarih yok mu ortada?

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.