Şimdi Ara

Motosiklet Lastikleri Hakkında Herşey Burada Sorulabilir (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
6
Favori
62.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Satın almam halinde gelecek lastiklerin üretim tarihleri nedir? (diablo rosso 2 ve michelin pilot street için ayrı ayrı belirtebilir misiniz)

Teşekkürler,
  • 2006 ybr için hangi lastikleri önerirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4everr

Satın almam halinde gelecek lastiklerin üretim tarihleri nedir? (diablo rosso 2 ve michelin pilot street için ayrı ayrı belirtebilir misiniz)

Teşekkürler,

2015 tarihli iki markada
  • Selamlar, sevdiğimiz bir abimizin v storm u için lastik fiyatı aldık. Brigstone B1 Battlewing...Forumlarda hakkında fazla birşey bulamadım.Tavsiye eder misiniz?
  • lastikal kullanıcısına yanıt
    Merhaba 100-90-17 motor arka lastik ihtiyacım var 200 lirayı geçemeyecek bir öneri,motor bajaj boxer

• merhaba ,

ben SYM GTS EVO 250 kullanıyorum , lastikler michelin city grip , yeni durumdalar , sorum şu ;

E5 te en sağ yada sol şeritte , beyaz şerit(sürekli düz olan) üzerinde inanılmaz kayma oluyor , bu kaymayı herkes yaşıyor mu?
  • Merhabalar scooter için 10 a 3.5 arka lastik arıyorum arazi koşullarına uygun dişli lastik nerede bulabilirim yardımcı olurmusunuz

• ybr nın lastıgıne tel gırmıs cıkardım attım ınmıyor dunden berı ama delındı sonucta
    bunu kım tamır eder motosıkletcı mı
    yoksa araba lastıgı tamırı yapan yapabılır mı bence yapamaz ama
    bır de nasıl tamır ederler fıtıl falan sokturma demıstı araba ıcın benım lastıkcı arkadas normal yama yaptır ıcten demıstı saygılar

• Acil yardım istiyorum 3.50-10 ebatında lastik düşünüyorum mart ve kasım ayları arasında kullanıyorum motorumu lastik için karar veremiyorum.michelin s1- s83 veya hangi modeli link atabilir misiniz.??
  • sevenpounds kullanıcısına yanıt
    Xmax 250 ve aynı lastikler var bende de, hepimiz aynı kaymayı yaşıyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: muvakkit

ybr nın lastıgıne tel gırmıs cıkardım attım ınmıyor dunden berı ama delındı sonucta
    bunu kım tamır eder motosıkletcı mı
    yoksa araba lastıgı tamırı yapan yapabılır mı bence yapamaz ama
    bır de nasıl tamır ederler fıtıl falan sokturma demıstı araba ıcın benım lastıkcı arkadas normal yama yaptır ıcten demıstı saygılar

Araba lastikçileri yapamıyor tamiratı, bir motosikletçiye götürmen lazım. Fitil değil yama yaptırmak istediğini söyle. Fitil sağlıklı değil...
  • Ktm 125 rc sıfır almayı düşünüyorum usta üstündeki tekerler iyi degil diyorlar degiştirmek daha saglıklı olurmu olursa kaça patlar

• Merhaba Honda Today için Michelin 100/80-10 53L City Grip uygunmudur acaba üzerinde michelin sm100 3.5 10 j59 lastik var ebatlar tutuyormu tutuyorsa sayfanızdan ön arka almak istiyorum mühim olan ölçüler uyucakmı ?
  • R25 için hangi lastiği önerirsiniz ve fiyatları hakkında bilgi verir mısınız?
    Diğer kullanıcılarda tavsiyelere açığım...

• Merhaba, 2012 honda sw t 600 scooter ım var. Üstünde michelin power pure var. Arka lastiğim eskimesine rağmen ön lastik yeni gibi.
    Sorum arka lastiğimi değiştirsem yoksa ikisinede mi? Tşk ler.
  • Hann- H kullanıcısına yanıt
    Ybr kullanıcıları için Billas Bl-080 iyi bir seçenek ve gayet makul fiyatı , yerli malı.Kendi fabrika lastiklerinden sonra ilaç gibi gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgora

Ybr kullanıcıları için Billas Bl-080 iyi bir seçenek ve gayet makul fiyatı , yerli malı.Kendi fabrika lastiklerinden sonra ilaç gibi gelecek.

Hocam paraya kiydim michelin pilot street aldim memnunum suan

• suzuki address için lastik almayı düşünüyorum.anlas lastik diye bir marka var tavsiye eder misiniz ?
  • Dostlar merhaba,

Konuyu hortlatmış gibi oluyorum ama, Honda Goldwing F6B motorum için Metzeler ME 888 Marathon Ultra almak istiyorum. Metzeler markası hakkında internetten araştırdığımda çok fazla bir konu yok, kullananlar yorumlarını paylaşabilirler mi?
  • Slm elektrikli scooter ım için arka lastiğinin Orjinal ebatları 70/90-14 tubless, bu lastiğin yerine gene tubless 90/90-14 taksam sıkıntı olur mu? Teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi natura -- 10 Mart 2020; 15:34:47 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.