Şimdi Ara

Motosiklet Lastikleri Hakkında Herşey Burada Sorulabilir (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
264
Cevap
6
Favori
62.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lastikal

quote:

Orijinalden alıntı: tolga224

Merhaba,
    2 yıldır mobilet kullanıyordum. Mobileti sattım. 1-2 ay içinde Sıfır Honda CBR 125 alacağım. Motoru çok araştırdım benim için şuan en iyisi bu.
    Ben şekilci ve hız yapan biri değilim. Güvenli sürüşü seviyorum.
    Motorun lastikleri için herkes çok kötü demiş bunun için ekstra bütçe hazırladım. Yani param var.
    Honda CBR 125 için güvenli, iyi viraj alan, iyi tutan ve dayanıklı lastik ölçüsünü ve markasını yazar mısınız? Ücreti yüksek olabilir bütçem var.

Michelin pilot street modelini önerebilirim. çok yüksek bütçeye gerek yok zeten bu motordaki lastik için hayırlı olsun şimdiden. motoru aldıktan sonra lastik ebatlarına sitemizden bakıp fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Teşekkür ederim

• Honda crossrunner vfr 800x icin, yol tutusu iyi ve asfalt icin hem fiyat/performans, hemde en iyi alternatif onerilerinizi paylasabilir misiniz?
    Not:2011 model makine icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vs-fb -- 15 Ağustos 2015; 15:29:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vs-fb

Honda crossrunner vfr 800x icin, yol tutusu iyi ve asfalt icin hem fiyat/performans, hemde en iyi alternatif onerilerinizi paylasabilir misiniz?

senin motorun lastik ebatları ön 120/70zr17 ve arka 180/55zr17 olması lazım.
    ön arka bir kaç tane kombinasyon yapıtım sana. Tavsiyem Metzeler M7RR lastiğidir. Aşağıdaki lastiklerin fiyatlarına linklere tıklayarak bakabilirsiniz. Stok ve fiyat durumları günceldir.

Metzeler M7 RR
    Metzeler 120/70ZR17 M/C 58W TL Sportec M7 RR İnteract Ön Motosiklet Lastiği
    Metzeler 180/55ZR17 M/C 73W TL Sportec M7 RR İnteract Arka Motosiklet Lastiği

Pirelli Angel GT
    Pirelli 120/70ZR17 58W TL Angel GT Ön Motosiklet Lastiği
    Pirelli 180/55ZR17 73W TL Angel GT Arka Motosiklet Lastiği

Michelin Pilot Power3
    Michelin 120/70ZR17 58W Pilot Power 3 Ön Motosiklet Lastiği
    Michelin 180/55ZR17 73W Pilot Power 3 Arka Motosiklet Lastiği

Diğer Markalara Aşağıdaki linklerden bakabilirsin.
    120 70 ZR 17 Motosiklet Lastikleri
    180 55 ZR 17 Motosiklet Lastikleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastikal -- 5 Kasım 2019; 16:59:3 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vs-fb

Honda crossrunner vfr 800x icin, yol tutusu iyi ve asfalt icin hem fiyat/performans, hemde en iyi alternatif onerilerinizi paylasabilir misiniz?

senin motorun lastik ebatları ön 120/70zr17 ve arka 180/55zr17 olması lazım.
    ön arka bir kaç tane kombinasyon yapıtım sana. Tavsiyem Metzeler M7RR lastiğidir. Aşağıdaki lastiklerin fiyatlarına linklere tıklayarak bakabilirsiniz. Stok ve fiyat durumları günceldir.

Metzeler M7 RR
    Metzeler 120/70ZR17 M/C 58W TL Sportec M7 RR İnteract Ön Motosiklet Lastiği
    Metzeler 180/55ZR17 M/C 73W TL Sportec M7 RR İnteract Arka Motosiklet Lastiği

Pirelli Angel GT
    Pirelli 120/70ZR17 58W TL Angel GT Ön Motosiklet Lastiği
    Pirelli 180/55ZR17 73W TL Angel GT Arka Motosiklet Lastiği

Michelin Pilot Power3
    Michelin 120/70ZR17 58W Pilot Power 3 Ön Motosiklet Lastiği
    Michelin 180/55ZR17 73W Pilot Power 3 Arka Motosiklet Lastiği

Diğer Markalara Aşağıdaki linklerden bakabilirsin.
    120 70 ZR 17 Motosiklet Lastikleri
    180 55 ZR 17 Motosiklet Lastikleri

Cok tesekkurler, inceleyecegim.

• quote:

Orijinalden alıntı: taylan.0701

KYMCO SUPER 8 İÇİN ÖNEREBİLECEĞİNİZ LASTİK ?

Alıntıları Göster
    bajaj discover 125 st kullanıcısıyım ve acemiyim, amatörlüğe doğru yol almaktayım, orijinal lastiği çıkarıp dubleks lastik takmak istiyorum, ebadı 2.75 - 17 41 p.
    şimdi 2.75- 17 anladım da (-41p-) ne anlam taşıyor onu anlayamadım. bu ebatlar kışlık lastik önerilerinizde yardımcı olursanız memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edim1234xxx -- 15 Ekim 2015; 23:44:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edim1234xxx

bajaj discover 125 st kullanıcısıyım ve acemiyim, amatörlüğe doğru yol almaktayım, orijinal lastiği çıkarıp dubleks lastik takmak istiyorum, ebadı 2.75 - 17 41 p.
    şimdi 2.75- 17 anladım da (-41p-) ne anlam taşıyor onu anlayamadım. bu ebatlar kışlık lastik önerilerinizde yardımcı olursanız memnun olurum.

merhaba

kullandığın lastik ebatı bilindik markalarda pek yok. istersen metzeler marka var güzeldir lakin iç lastikli kullanıma uygundur. Tubeless değildir. o yüzden eğer motorunda çin malı veya dandik bir marka lastik varsa çıkarıp Metzeler 2.75-17 47P RF TT ME 22 lastiği takabilirsiniz.

dediğim lastiK burada : Metzeler 2.75-17 47P RF TT ME 22

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastikal -- 5 Kasım 2019; 17:0:17 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: edim1234xxx

merhaba

kullandığın lastik ebatı bilindik markalarda pek yok. istersen metzeler marka var güzeldir lakin iç lastikli kullanıma uygundur. Tubeless değildir. o yüzden eğer motorunda çin malı veya dandik bir marka lastik varsa çıkarıp Metzeler 2.75-17 47P RF TT ME 22 lastiği takabilirsiniz.

dediğim lastiK burada : Metzeler 2.75-17 47P RF TT ME 22

Alıntıları Göster
    3.0 - 10 ebadında,
    sadece yağışsız ve ılık havalarda ve asvaltta kullanılacak,
    maksımum hızı 80 km'yi geçmeyen scooter için
    konfor ve güven öncelikli lastik öneriniz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: medvet

3.0 - 10 ebadında,
    sadece yağışsız ve ılık havalarda ve asvaltta kullanılacak,
    maksımum hızı 80 km'yi geçmeyen scooter için
    konfor ve güven öncelikli lastik öneriniz nedir?

michelin metzeler ve pirelli markaları önerebilirim size.
  • Merhaba motor 250r 2014 modeli. Stok lastikler var üzerinde arka lastiğe vidà saplandigini fark ettim. Herhangi hava kaçırma inme yok lastik de bu lastikler dublex midir bi işlem yaptırmam lazım mi biraz bilgi verebilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RzR22

Merhaba motor 250r 2014 modeli. Stok lastikler var üzerinde arka lastiğe vidà saplandigini fark ettim. Herhangi hava kaçırma inme yok lastik de bu lastikler dublex midir bi işlem yaptırmam lazım mi biraz bilgi verebilirseniz sevinirim.

Merhaba

siz işi garantiye alın. bir servise gösterin vida lastiği daha kötü hale getirebilir. oraya yama yada fitil yapacaklardır büyük ihtimalle.
  • lastikal kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim yardımınız için iyi forumlar
  • Hocam pcx 125 için önerebileceğiniz lastikleri alabilirmiim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tolga224

Merhaba,
    2 yıldır mobilet kullanıyordum. Mobileti sattım. 1-2 ay içinde Sıfır Honda CBR 125 alacağım. Motoru çok araştırdım benim için şuan en iyisi bu.
    Ben şekilci ve hız yapan biri değilim. Güvenli sürüşü seviyorum.
    Motorun lastikleri için herkes çok kötü demiş bunun için ekstra bütçe hazırladım. Yani param var.
    Honda CBR 125 için güvenli, iyi viraj alan, iyi tutan ve dayanıklı lastik ölçüsünü ve markasını yazar mısınız? Ücreti yüksek olabilir bütçem var.

Michelin pilot street modelini önerebilirim. çok yüksek bütçeye gerek yok zeten bu motordaki lastik için hayırlı olsun şimdiden. motoru aldıktan sonra lastik ebatlarına sitemizden bakıp fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Merhaba,

Yamaha MT-125 kullanıcısıyım, geçen hafta moturumu 3000 km bakımına götürdüm, usta lastiklere hava da bastı. Servisten sonraki günlerde virajlarda motorum kaymaya başladı. Lastiklere çok hava bastığı için lastik yanaklarının yere temas etmemesi gibi bir durum olabilir mi? Motosiklet 130 kg, ben 70 kg'um, bunun bir etkisi olabilir mi?
    Bir de lastikleri ne zaman değiştirilmesini önerirsiniz?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: danger_fou

Hocam pcx 125 için önerebileceğiniz lastikleri alabilirmiim

lastik ebatlarını 90/90-14 ve 100/90-14 ise aşağıda linkte bulunan lastiklere bir göz atın. michelin ve pirelli önerebilirim.

100/90-14 Scooter Lastikleri
    90/90-14 Scooter Lastikleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastikal -- 5 Kasım 2019; 17:1:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: arnc

Merhaba,

Yamaha MT-125 kullanıcısıyım, geçen hafta moturumu 3000 km bakımına götürdüm, usta lastiklere hava da bastı. Servisten sonraki günlerde virajlarda motorum kaymaya başladı. Lastiklere çok hava bastığı için lastik yanaklarının yere temas etmemesi gibi bir durum olabilir mi? Motosiklet 130 kg, ben 70 kg'um, bunun bir etkisi olabilir mi?
    Bir de lastikleri ne zaman değiştirilmesini önerirsiniz?

Teşekkürler.

lastiklerinizin üzerinde kaç psi hava basılması gerektiği ile ilgili bilgi var. bir kontrol edin isterseniz. örneğin 20psi 30psi diye yazması lazım lastiklerde.
  • lastikal kullanıcısına yanıt
    benim lastiklerde yazmıyor ama motorun kullanım kılavuzunda 2.2 bar olarak verilmiş. 32psi eder, scooter lastiği için fazlaca bir değer değil mi bu. Motora göre değişmekle birlikte 14" için ortalama nedir kaç basmak lazımdır.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

benim lastiklerde yazmıyor ama motorun kullanım kılavuzunda 2.2 bar olarak verilmiş. 32psi eder, scooter lastiği için fazlaca bir değer değil mi bu. Motora göre değişmekle birlikte 14" için ortalama nedir kaç basmak lazımdır.?

istersen ustana bir daha göster. şimdi bende görmeden fazla bir şey demek istemiyorum. yanlış bilgi vermeyeyim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

istersen ustana bir daha göster. şimdi bende görmeden fazla bir şey demek istemiyorum. yanlış bilgi vermeyeyim.

Alıntıları Göster
    Honda CBR 125R ve Kawasaki Ninja 250 SL için hangi lastiği önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: emr0n

Honda CBR 125R ve Kawasaki Ninja 250 SL için hangi lastiği önerirsiniz?

Alıntıları Göster
    Benim scooterda 3.00-10 lastik var. Bugün internette shinko 120/70-10 lastik gördüm. 120*0.7'den genişlik 84mm çıkıyo ,acaba bu benim scooterın jantına takılır mı beyler ? Çamurluğu sökebilirim birazcık daha yüksek lastik için. Ne diyosunuz ?
  • Ybr125'imde üzerinde gelen stok lastiklerden sonra 17000 km kullandım (satana kadar) beklentilerimin çok çok üstünde bir lastikti.BL-080 modeli.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.