Şimdi Ara

MOTORUM ÇOK YAKIYOR LÜTFEN YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, 2 hafta once yamaha cygnus L aldım 2. el. 50bin km de(fiyatı uygun geldı) biraz kullandım motorun cok yaktıgını soyledım ustaya gidip -karburatoru yenı takalım duzelır dedı. degıstırdık ama hala 20tl ye 100km gıdıyo. bujı falanda degıstı. rolantı ayarıda yapıldı. karburator ayarınıda yaptı. yok yıne cok yakıyo. onerılerınız varmı arkadaslar. ne yaPAyım ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scary_mann -- 21 Mart 2016; 21:03:10 >

• scoterlar çok yakar normaldir
  • Kim demis cok yakar diye ben de pcx var ortalama 0.10 krs yakıyor vardır bir sıkıntısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: racert

Kim demis cok yakar diye ben de pcx var ortalama 0.10 krs yakıyor vardır bir sıkıntısı

BABACIM pcx dıosunn diğer motorlarla karıstırma lutfen

kaç kurus yakıo kardesım senın yamahaannn
  • Neden oyle diyorsun sonucta 2 kat fazla yakar mı aynı CC de motor teknolojisi ne kadarda eski olursa olsun di mi

• http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/130539-yamaha-cygnus-l-kullanicilari.html

bu siteyi biraz araştır hatta üye ol kardesımm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7C21F93AF -- 24 Mart 2016; 14:08:08 >
  • Pcx 150 14 binde 100 km de 1.8 litre yakıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: racert

Kim demis cok yakar diye ben de pcx var ortalama 0.10 krs yakıyor vardır bir sıkıntısı

cyganus l eski bir scooter ve karbüratörlü,pcx ENJEKSİYONLU lütfen dikkat ediniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.