Teğmen
29 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar 30bin veya 50 bin cekecegim. Bana banka onerir misiniz? Oranlari en dusuk olan :)
Merhaba arkadaşlar.
bütçem 37 bin
düşündüğüm araçlar:
2010-2011-2012-2013 POLO 1.2 tdi trendlıne veya dizel başka paket. (gonlumden geçen) 5-6 bıne kadar tramer kayıtlı olanlar olaıblır.
2012-2013 fiat PUnto 1,3 multijet
2012 civarı corsa dizel.
fiesta da olur ama emın degılım.

bu araçlar arasında kaldım arkadaşlar. b sınıfı bı arac ısımı gorebılır. ama degısık onerılerınızıde beklıyorum. işe gıdıp gelmelık ve gezmelık bı arac. 4 kısıyız aıleyiz ama ben daha cok tek surucem. (benzınlı ama az yakıcak onerılerede acıgım)
sımdıden tesekkurler arkadaşlar.
Merhaba, 2 hafta once yamaha cygnus L aldım 2. el. 50bin km de(fiyatı uygun geldı) biraz kullandım motorun cok yaktıgını soyledım ustaya gidip -karburatoru yenı takalım duzelır dedı. degıstırdık ama hala 20tl ye 100km gıdıyo. bujı falanda degıstı. rolantı ayarıda yapıldı. karburator ayarınıda yaptı. yok yıne cok yakıyo. onerılerınız varmı arkadaslar. ne yaPAyım ben.
Arkadaşlar bi kaç gün sonra kuzenımın düğünü var ve ben daha ne giyceğimi belirlemedim. Klasık giyen biri değilim. Düğündede spor klasık karısımı bişe olmasını isterim açıkçası. Dolabımda bir darkesım siyah ceketim var onu kullanabilirim. Arkadaşlar sizden kombin ve almam gerekenlerin önerilerini rica edıyorum. Şimdiden tesekkürler
Merhaba arkadaşlar. Beylıkduzunde tasındık tasınalı halı sahaya gıdemez oldum. Oncekı oturdugum semtte vardı halı saha ortamım ama sımdı tasındıgım ıcın gıdemıyorum. Forumda varsa beylıkduzu-avcılar-esenyurt -buyukcekmece-kücükcekmece taraflarlarında maç yapanlar, o bolgelerın hepsıne gelebılırım. saat falan farketmez. varsa eksık adam gelırım :)

Merhaba arkadaşlar. Bu ayakkabıyı almakta kararsız kaldım. 79 tl fıyatı. bekledım düşmüyoda ındırımede gırmıyo. deri de degıl. ama modelı cok begenıyorum. Denedım cokta rahat. Marka reklama gırer dıye yazmadım ama cok buyuk yerlı magaza zıncırı dıyım. Bu ayakkabının derı olanları baska yerlerde 179tl . Sizce alınırmı güzelmı. Yorumlarınızı beklıyorum.
sılınebılır. tesekkurler
Merhaba arkadaşlar, bugun 206 1,4 xs lpg li aracımın yağını degıstırmeye karar verdım. gıttım bp ye. yağı degıstırcek gorevlı 100tl ye bı yağ onerdı sanırım 10.40 tı. ama ben kuzenımın telefonda 20.50 al daha ucuz ve bışe farketmıyor demesı uzerıne 50tl daha uygun olan castrol lpg için 20.50 yağından aldım. ama sonradan aklıma takıldı acaba yanlışmı yağ koydum. bir zararı olurmu araca? 4 ay sonra tekrar yağ degısıklıgı yaparsam geç olurmu.
Arkadaşlar yardım ve onerılerınızı beklıyorum....
Merhaba arkadaşlar, bugun 206 1,4 xs lpg li aracımın yağını degıstırmeye karar verdım. gıttım bp ye. yağı degıstırcek gorevlı 100tl ye bı yağ onerdı sanırım 10.40 tı. ama ben kuzenımın telefonda 20.50 al daha ucuz ve bışe farketmıyor demesı uzerıne 50tl daha uygun olan castrol lpg için 20.50 yağından aldım. ama sonradan aklıma takıldı acaba yanlışmı yağ koydum. bir zararı olurmu araca? 4 ay sonra tekrar yağ degısıklıgı yaparsam geç olurmu.
Arkadaşlar yardım ve onerılerınızı beklıyorum....
Merhaba arkadaşlar, şu an acıkogretım 2 yıllık ınsan kaynakları okuyorum. kpss on lısansa gırdım ve 63 aldım. ben sımdı on lısans olarak okulum bıtmeden alanımda tercıh yapamıyor muyum? bıde herhangı bolum branslara basvuramuıyormuyum? ortaogretım branslarıda olsa.
sımdıden cvplarınız ıcın tskler
Hakkında
Forum İmzası:
sdasdasdsad
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 219
İkinci El Bölümü Mesajları: 17
Konularının görüntülenme sayısı: 33.271 (Bu ay: 69)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.