Şimdi Ara

Motorola Rokr E6 Mod Rehberi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
0
Favori
35.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Motorola Rokr E6 Mod Rehberi

Fw link

İçerisinde Mpkg ve Smartasst yok ! Uygulamaları ayrıca eklemeniz gerekecek... Açılış-kapanış sessiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanki -- 4 Mart 2009; 2:19:27 >

• Beyler duvar kağıdı olarak flash resimleri nasıl ayarlıyabiliyoruz??

Bu da benden bir soru olsun..
  • hocalar kolay gelsin yaklaşık 3 aydır e6 kullanıcısıyım ve gayette memnunum bir elimde e1 bir elimde e6 süper
    nese sorum şu ben cihazın orjinal halinden memnunum ama bir türlü nete bağlanamıorum
    türkcelldeki arkadaşlar ellerinden geleni yaptı geriye birtek versiyondanmı acaba sorusu kaldı aklımda
    bana acilen yardımcı olursanız çok ama çok minnettar olucam
    ha bu arada 51r ile bitio sonu
  • Hoşgeldin zemsta...

D.H Motorola CLUB [heartless] Lütfen okuyunuz Emek harcanmış bilgilerle dolu bir topic.
    http://motorolasetup.tarsin.com/countryselect.htm > Buradan İnternet ayarlarını yapabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanki -- 12 Mart 2009; 21:16:06 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: zemsta

hocalar kolay gelsin yaklaşık 3 aydır e6 kullanıcısıyım ve gayette memnunum bir elimde e1 bir elimde e6 süper
    nese sorum şu ben cihazın orjinal halinden memnunum ama bir türlü nete bağlanamıorum
    türkcelldeki arkadaşlar ellerinden geleni yaptı geriye birtek versiyondanmı acaba sorusu kaldı aklımda
    bana acilen yardımcı olursanız çok ama çok minnettar olucam
    ha bu arada 51r ile bitio sonu

ben de Kasım 2008 den beri E6 kullanıyorum. 1999 yılından beri de Motorola kullanıyorum. Telefonumu orjinal hali ile kullanıyorum. Fakat hem e-posta hemde internet faal durumda. Şirketteki bilgi işlemdeki arkadaşlar kurdular olay bitti. Fakat bende MMS atamıyor ve alamıyorum. telefonu aldığımda Turkcell'den gelen mesajları aktif ettim fakat bir türlü olmadı. Turkcell abone merkezinde de uğraştılar bir defa alabildim. sonra alamadım. Sisiteminiz uyumlu değil gibi aptalca bir aynaıt aldım. daha önceki tüm Motorola telefonlarımda MMS kullanabiliyordum.

• bence daha iyi bir sonuç almak için motorolayı arayın 317 45 95
  • hconal...

peki hocam bu numara ist. ankara numarası hangisi????

inanki...

hocam senn verdiğin siteyide denedim zaten onu türkcelldeki arkadaşlarda çok kez uyguladı bende burdan
    tekrar denedim ama internete girerken hala ağ sorunu dior...

bide şu numarayı arıyacam hconalın verdiği numara...

şansımı bide orda deneyim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zemsta -- 11 Mart 2009; 15:13:06 >
  • ankara nosunu bilmiom ne yazıkki ama ara bence burayı
  • arkadaşlar e6 ya emülator oyunlar yükleniyomuş o ne demek we nasıl yüklenio?
  • arkadaşlar özellikle istanbulda olanlar :) duydunuz mu bilmiyorum büyükşehir belediyesi istanBul diye bir uygulama hazırlamış e6 içinde uyumlu dokunmatik özelliği tanıyor istanbul haritası içinde yüklü olarak geliyor.haritada gezmek ücretli değil hatta en yakın hastane falan tarzı şeylerde kayıtlı ama güncel haline bakmak isterseniz o zaman gprs bağlantısı istiyor.aynı zamanda gprs bağlantısıyla yol tarifi de yapıyor ama sadece yolu çizerek denemek isteyen arkadaşlara tavsiye ederim hoşuma gitti.bu arada yandaşı falan değilim belediyenin yanlış anlaşılma olmasın.sadece hoşuma gitti denemek isteyenler için bağlantı

http://www.ibb.gov.tr/istanbul/

• emeğe saygı çok güzel bi çalışma olmuş
  •  Motorola Rokr E6 Mod Rehberi

Seviyorum bu telefonu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanki -- 19 Mart 2009; 2:25:07 >

Oyun çince mi ingilizce mi bilmiyorum ama e6 için uyumlu ve güzel birşey.

http://rasidshare.com/files/211399705/sw2.jar.html ( rasid degil tabiki )

• heartless.. Teşekkürler

Oyun ingilizce.. Fakat telefonun işlemcisini hızlandırmadan bu oyun oynanmaz gibi.. Daha ziyade tuş ile oynanmayan oyunları seçmek gerekiyor.. Malum e6'da tuş yok dokunmatik oyunlar (aynı zaman da navigsyon tuşu ile kullanabiliniyor) tecih etmek oyun oynamayı zevkli kılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanki -- 20 Mart 2009; 14:29:12 >
  • emülatör oyunları nası yüklenio?? we nası güzelmi ?
  • Aklıma geldi...
    Güneş ışığı altında ekranı tam göremiyorsanız arama tuşuna 1-2 saniye basın. Ekran %100 aydınlanacaktır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanki -- 21 Mart 2009; 13:57:45 >

Motorola...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanki -- 21 Mart 2009; 13:13:46 >

• heartless'e (Sinan)..

Tabii ki benim telefonum

İnan ki: S simgesini Net'te dolaşırken buldum.. Aklıma heartless geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanki -- 21 Mart 2009; 17:38:02 >

BJK

Sanırım bu daha güzel oldu
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.