Şimdi Ara

Motorola Rokr E6 Mod Rehberi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
0
Favori
35.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne fatura çıkar bilmiyorum ama sanırım değiştirmen çok zor olur. Cihaz üretimden kaldırılmış. Servise (Genpa) mail attım kasa ve ekran için. Malum ne kadar özen göstersen de çiziliyor meret. Verdikleri cevap hiç te hoş değildi...

'' Motorola telefonlarını kullandığınız için teşekkür ederiz. Değişim istediğiniz parçaların (Aslında ben değişim istemedim. Gerekir diyerek bilgi istedim) elimizde bulunmadığın dan dolayı yurdışından getireceğiz. Bu işlemlerin zaman alacağı için telefonunuzdan uzun bir müddet ayrı kalacaksınız'' gibi bir cevap geldi...

Telefonun garanti süresi devam ettiği için sormuştum.. Ha ekstra para talep ederler mi işte onu bilmiyorum..

• http://www.mototheme.com/ BU SİTEDE A1200 MODELİ İÇİN BİR SÜRÜ TEMA WAR. E6 YADA OLURMU BU TEMALAR ?
  • http://www.motorolafans.com/forums/e6-firmware/24723-e6-latest-firmware-e6e_cmcc_nolock_jc_r535c12_g_11-85-06r.html

Bu Fw, Video ve fotoğraf konusunu 'çok' önemsiyenler için tavsiye edilir. Çekilen resimlere düzenleme- keskinlik vs. Telefon üzerinde çok kolay bir şekilde ayar yapılabiliyor.
  • ben telefonu daha modlamadım. telefona tema atmeyı hala bilmiyorum :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: hconal

ben telefonu daha modlamadım. telefona tema atmeyı hala bilmiyorum :D

İlk sayfadaki hazır sistemi indir. Hafıza kartına at. İçerisinde bolca tema var. Takıldığın yer olursa forumdakiler yardımcı olur merak etme.. Sendeki versiyon 51 di sanırım. Bu programlar için Mod'a gerek yok.
  • hconal... Aklıma geldi. A1200 teması E6'ya olurmu diye sormuştun fakat henüz tema yüklememişsin...

Sana daha önce anlatmıştım. Eğerki tema vs. yüklemek istiyorsan yeniden yardımcı olmaya çalışacağım.
  • ben flash yüklemek istemiom. tema we program yüklemek istiom. sen bana anlatmıştın ama ben anlamadım. yardım edersn sewinirim.
    bişey daha sorcam motorola e6 emülatör oyunlar warmış. o ne oluyo ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FC54ACA3A -- 26 Şubat 2009; 11:47:42 >
  • eğer telefonun sistemi 51R değilse hazır sistem yükleyemezsin bu durumda da flash atman gerekli arkadaşım.eğer atmazsan tema,program (emulator de dahil) çalıştıramazsın. yine söylüyorum eğer sistemin 51R yse hazır sistem atıp bunları yapabilirsin
  • hconal...

http://www.rapid-share.com/files/121910556/Archive.rar.html ( - ) kaldır.

1- Bu programı indir.
    2- Rar'dan çıkar.
    3- Hafıza kartını pc'de biçimlendir. Sonra kartı telefona takarak tekrar biçimlendir. (Biçimlendirme yapmadan önce senin için önemli olan resim-müzik vs. leri Pc'ye at. Sonradan tekrar kopyalarsın)
    4- Pc'de gizli dosyaları görünür hale getir. ( Araçlar-Klasör seçenekleri-Görünüm-Gizli dosya ve klasörleri göster)
    5- Telefonun USB modu 'Toplu depolama' olarak kaydet.
    6- Telefonu USB kablosu ile Pc'ye bağla. (Bu işlem de 'dosya klasörleri göster' seçeneği çıkar)
    7- H:\ sürücüsünü seç.
    8- Rar'dan çıkarmış olduğun programları ( Hangi klasöre atmışsan) tümünü tut H:\ sürücüsüne yapıştır. (.system klasörü değiştirilsinmi uyarısı gelirse, tümüne evet de)
    9- Kopyalama işlemi bittikten sonra telefonu Pc'den ayır. Kapat-aç.

Bu kadar... Anlamadığın yer olursa tekrar yaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanki -- 26 Şubat 2009; 15:27:55 >

• Merhabalar yıllardır motorola kullanırım VIP modelin Accompliye V220'den V3 e kadar hemen tüm modeller halen aktif halde ve evdeki dolabımda duruyor. Kasım ayından beri ROKR E6 kullanıyorum ve telefonu modlamadım e-postam kurulu ve aktif her türlü bana gereken işe yarıyor.1 GB lık hafıza kartında onlarca video ve yüzlerce şarkı var. aracımdaki MP3/aux müzik sistemine bağlıyor cayır cayır şarkı dinliyorum. ve aranızda olmaktan mutluyum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: inanki

hconal...

http://www.rapid-share.com/files/121910556/Archive.rar.html ( - ) kaldır.

1- Bu programı indir.
    2- Rar'dan çıkar.
    3- Hafıza kartını pc'de biçimlendir. Sonra kartı telefona takarak tekrar biçimlendir. (Biçimlendirme yapmadan önce senin için önemli olan resim-müzik vs. leri Pc'ye at. Sonradan tekrar kopyalarsın)
    4- Pc'de gizli dosyaları görünür hale getir. ( Araçlar-Klasör seçenekleri-Görünüm-Gizli dosya ve klasörleri göster)
    5- Telefonun USB modu 'Toplu depolama' olarak kaydet.
    6- Telefonu USB kablosu ile Pc'ye bağla. (Bu işlem de 'dosya klasörleri göster' seçeneği çıkar)
    7- H:\ sürücüsünü seç.
    8- Rar'dan çıkarmış olduğun programları ( Hangi klasöre atmışsan) tümünü tut H:\ sürücüsüne yapıştır. (.system klasörü değiştirilsinmi uyarısı gelirse, tümüne evet de)
    9- Kopyalama işlemi bittikten sonra telefonu Pc'den ayır. Kapat-aç.

Bu kadar... Anlamadığın yer olursa tekrar yaz..

inanki
    ben hafıza kartını telefondan çıkardım laptopun kart girişine taktım ve o şekil biçimlendirdim. sonra hafıza kartını telefona taktım we telefonu usb ile bilgisayara bağladm. bilgisayarım klasöründen de biçimlendir dedim fakat windows biçimlendirmeyi bitiremedi die hata werio. dosya sistemi fat die biçimlendiriorum. ayrıca telefonu laptopa bağladığımda F sürücüsü çıkıo. acaba ben mi bi yerde hata yaptım ? ayrıca ben gizli klasörleri göster seçeneğine tıklıorum uygula diorum sonra ama hiç bi gizli klasör göstermio.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FC54ACA3A -- 26 Şubat 2009; 17:00:53 >

• hconal.. Hafıza kartını telefon da biçimlendirmezsen eğer telefonu Pc'ye bağladığın da Pc kartı tanımaz. Gösterecek dosya olmadığı için gizli dosyaları görünür hale getirmen bir şey ifade etmiyor. Sen dediğim şekilde tekrar yap..
  • hafıza kartını telefondan biçimlendirmeyi bilmiyorum ama.
  • Hafıza kartını Pc'de biçimlendir-Sonra telefona tak-Menüden hafıza kartına gel- Zaten ''Hafıza kartı biçimlendirilsinmi'' uyarısı verir.

Bu işlemden sonra telefonu USB yolu ile Pc'ye bağla. USB modu 'Toplu depolama' olsun. Pc hafıza kartını tanıyacaktır..
  • Dün gece hartles'in verdiği orjinal FW'yi yükledim 100mb'lık internet paketiminde bitmesiyle cihazı servise götürüyorum. Bu arada orjinal FW bana daha güzel geldi donmalar ara ara yavaşlamalar yok ses olayıda emms player ile çözülü,hazır sistem degayet iyi çalışıyo.
  • menünün neresinde hafıza kartı war??? detaylı bi şekilde anlatırmısn
  • hconal... Bazen dalga geçtiğini düşünüyorum

Menü-My Favor..-Hafıza kartı
  • hayır dalga geçmiom inanki ben telefonun menüsüne girdiğim de şunlar war. my favorite die bişi yok.
    medya, kamere, video, ayarlar, fm radyo, alarm, dosya yöneticisi, görüntüleyici, foto düzenleyici, KVO, son çağrılar, bluetooth, tarayıcı, search, hesap makinası, görevler, notlar, eposta, modem, kaydedici, taktvim, zaman, senkronizasyon, sat, 2 tanede oyun.
  • Tamam.. Dosya yöneticisi. Hafıza kartı vs. burada
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.