Şimdi Ara

Motorola Rokr E6 Mod Rehberi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
0
Favori
35.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler, bencede son screenshot daha güzel.
  • Bence de

İstediğim resmi 'Slide to unlock'a ekleyebiliyorum. Bu şekilde daha güzel görünüyor
  • Çok güzel bir telefon olduğunu bir kez daha vurgulamak istiyorum. İyi ki almışım bu telefonu. Zaman geçsin baklım.. Zine veya bir başka model alacağım. 3G faaliyete girsin bakarız..Ben fotoğraf çekmeye prk düşkün değilim o yüzden 3G li bir Motorola modeli olabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanki -- 5 Nisan 2009; 21:23:57 >
  • 1 haftalık e6 tema yüklerken dondu kaldı.. Az çok e2 bilgim var fakat tel açılmıyor.. Sen tut heartless bana yardım et telefonu 1 mesaj ile eski haline getir.. Ya kardeşim sana ne ? Bırak telefon bozulmuş sevis falan uğraşsın sen ne diye karışıyorsun ? Tamam ben yardım istedim ama heartless'in yerin de ben olsam karışmazdım ( Yok...İnanmayın kesin olarak ben de yardım ederdim)... Tema yüklerken bana mı sordun? Ne halin varsa gör.... Diyebilirdi veya yardım etmezdi... Fakat bilgisini (Elbette forum kuralıdır.. Anlayana) paylaştı ve sorunun nereden kaynaklandığını bir (1) mesaj ile çözüverdi...

Neyse... Bu işlemden sonra ne kadar Fw ve uygulama varsa yükledim tel'e.. Hepsi heartless'in yüzünden..
    TEŞEKKÜRLER (SİNAN) heartless !!!

Forum kardeşliği... heartless !!! Bu adamın kıymetini bilelim ? Herhangi bir forum da, bir marka üzerine, bu kadar bilgil, inanın bir kişi daha yoktur...!?

Motorola=heartless

YORUMSUZ...

• quote:

Orjinalden alıntı: inanki

Motorola Rokr E6 Mod Rehberi

Seviyorum bu telefonu...

inanki hocam bu halde teli kullanmak için ne yapmalı süper bişi bu ha bide orj. fwyi nasıl yedeklerim
    bi köşede kalsın istiyorum...

şimdiden teşekkürler....

• zemsta.. Tam olarak ne istediğini anlayamadım.. Telefonu modlamak istiyorsan logo'nun altındaki ''D.H Motorola Club [heartless]'' bakman gerekiyor. Orada gerekli olan bütün bilgiler mevcut. Takıldığın yer olursa yardımcı oluruz.. Sadece mesajdaki programı istiyorsan (İndir) indirip hafıza kartına atman yeterli..

Telefonun versiyonu (son rakam) 51 ise mod'lamaya gerek yok. 54 ise orjinal yazılım terminoloji bölümünde var.

'Versiyon öğrenme> WWW008W
    (W) harfi yazmak için, Arama modu-Sol alttaki simgeyi tıkla-Ekle,bekleme ekle..

İstediğin program veya takıldığın yer olursa forum olarak yardımcı oluruz..

zemsta.. Telefonun versiyonunu burada paylaş.. Orjinal yazılımı arıyoruz. Mod'lama yapmadan bakman gerekiyor

İnan ki: İlave

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanki -- 2 Nisan 2009; 22:36:25 >

• inanki ben e6 ya emülatör oyunları yüklemek istiom nasıl yükleyebilirim. yardım edermisin? we bende telefonuma bir sürü uygulama yüklemek istiom rockbkox yüklemek istiom sadece onası olcak
  • Şu 51R olan fw'nin tam yazılım ve flex sürümünü söylermisiniz ?
  • Diğer forumda (başlıkta) bu yazılımı vermişlerdi...

r533_G_11.10.51R
    BP:
    r533_G_11.10.51BPFlex:
    GSZMCAUT678AN01CDSP:
    63343400Techonolgy
    Triband GSM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanki -- 30 Mart 2009; 16:21:24 >
  • hconal.. Senin telefonun versiyonuna bakarmısın ? 51 Fw'nin orjinal yazılımı bulmak için gerekli..

...Emülatör oyunları (prg) ben de kurulu değil.. Senin için bakarım
    ...Rocbokx pek kullanışlı bir program değil.. Winamp3 tavsiye edilir.
    ...İstediğin programları belirtmen gerekir.
  • Evet arkadaşlar, doğru bilgiyi verin eğer rsd'nin sitesinden silinmemişse fw'yi bulup paylaşacağım :)
  • hconal...

1-

2-

3-

4-

5-

6-

7-

Rockbox.. İndir
    exmms.. İndir
    Müzik eşleştirmesi için exmms kurulması gerekir..

Hafıza kartına atarak MPKG programı ile kuruyorsunuz...

Oyun için dediğin programa bakacağım.. Bu programda oyun oynanıyordur fakat henüz denemedim
    İlave: Emülatör oyunlarına (programına) baktım. Çok uğraş istiyor ve ne kadar sağlıklı olduğu tartışılır. Sen en iyisi normal oyunlarla idare et.. ..

Rockbox'ın 1 kaç versiyonu var. Ötekileride denedim onlar biraz zor. Linkini verdiğim programı kolay bir şekilde yükleyebilirsin.

Winamp3 müzik için gayet yeterli bir program Bence..

Not: Sıralamayı izleyin.. Dil ingilizce olur. (Çin'ce bilenlere lafım yok) Hızlı bir şekilde yaptığım için ayarları henüz kontrol edemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanki -- 2 Nisan 2009; 22:57:16 >

• E6 üzerinde Rockbox görüntüleri...

Bunun ilgisi yok.. Benim telefonun menüsü

• benim telefonun yazılımı 51R. ben telefona mpkg 3.1 yükledim winapı nerden blcm ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FC54ACA3A -- 31 Mart 2009; 20:58:55 >
  • arkadaşlar ben telefona mcleaner die bi program yükledim ne işe yarıo bu
  • hconal... rockbox'sı yükledinmi ?

...Winamp3 daha önce paylaşmıştım. 1. sayfada olması gerekir
    ...MCleaner, CallManager ile aynı işlemi görüyor sanırım.. Sana gerekli olan arama+SMS engelleme (Black List)..Kara liste özelliği.
    ...Emülatör oyunları stabil değil. Programı kurmak da ayrıca zor.

Senin versiyonu buraya yazarmısın ? Bildiğin gibi orjinal yazılımı arıyoruz ve örnek gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanki -- 31 Mart 2009; 21:49:59 >
  • arkadaşlar benim bi sorum olacaktı daha yeni farkettiğim bişeyi soracaktım.bugün mp3 olarak zil sesi ayarladım ama bir kaç saniye çaldıktan sonra sesi kesiliyor müziğin acaba bu yazılımla çözülecek bir durum mu ?
  • scorpionso.. Şarkıda sorun olmasın ? Normali, sen telefonu açana kadar çalması..
  • hconal...
    zemsta...

Sorduğunuz sorulara nasıl cevap alıyorsanız, sorulan sorulara da lütfen cevap veriniz..

heartless : Gün gelir, orjinal yazılım yedeği altın gibi kıymetli olur. Kendim için değil Türk E6 kullanıcıları için arıyorum orjinal yazılımı. Kutudan çıkan E6'nın BP Yazılım sürümü ve BP Flex sürümü lazım.
  • qeilock.. İndir

1-

İşaretli yeri (küçük logo) çift tıkla.
    2-

Zaman formatını, kilit süresini ve kımızı işaretli yerden hafıza kartına ulaş.
    3-

Telefon hafızası...Hafıza kartı.
    4-

Resimler.. Seç (Buradaki telefon hafızası. Normal olarak depolamayı hafıza kartına yapmalıyız))
    5-

'Slide to unlock' yapacağımız resimlerin E6 ekranına uygun olması gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanki -- 6 Nisan 2009; 20:58:06 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.