Şimdi Ara

Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.320
Cevap
42
Favori
190.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklısınız hocam, telefonu vodafone mağazasından almıştım bakalım ne olacak. Gelişmeleri buraya yazarım belki benimle aynı durumda olan vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G.USTA -- 17 Şubat 2018; 17:46:27 >
  • benim cihazı niye ade etti ozaman bunlar enteresan gerçekten demekki baktılar çok iade geliyor tamir yoluna girdiler.
  • s_s64 kullanıcısına yanıt
    Hocam sizede servisten iade için bir form göndermişlerdi değil mi, ne yazdığını hatıırlıyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UGzeg U kullanıcısına yanıt
    maalesef amazon dışında bumber kılıf yok orda da sadece beyaz olanı var 15 dolar civarına geliyor.https://www.amazon.com/gp/product/B01MDJ6TO3/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musdappo -- 17 Şubat 2018; 20:7:37 >
  • Garanti konusunu takip ediyorum zira pazartesi günü sarj ve ghost screen probleminden dolayı cihazımı teleservice yollayacagım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben moto Z modelini yeni aldım, şarj problemi çıkacak mı diye tereddüdüm var açıkçası. şarj ederken telefonu mümkün olduğunca 5V-2A orjinal samsung şarj aletiyle şarj edeceğim. batarya problemi acaba kronik mi yoksa şarj aletinden dolayı mı diye bir test olmuş olacak. Eğer benim cihazın da batarya problemi çıkarsa kronik olduğu kesinleşecek. Gerçi tedavülden kalkmak üzere bir cihaz neredeyse ama performans olarak en az 3 yıl götürür diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seglopsi -- 18 Şubat 2018; 1:36:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.USTA

Hocam sizede servisten iade için bir form göndermişlerdi değil mi, ne yazdığını hatıırlıyor musunuz?

senin dediginin aynısı yazıyor yukarıda arkadaslar demiş zaten değişim yada iade sana kalmıs ... zaten aklı yerinde kimse degişim istemez para almak varken:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: seglopsi

ben moto Z modelini yeni aldım, şarj problemi çıkacak mı diye tereddüdüm var açıkçası. şarj ederken telefonu mümkün olduğunca 5V-2A orjinal samsung şarj aletiyle şarj edeceğim. batarya problemi acaba kronik mi yoksa şarj aletinden dolayı mı diye bir test olmuş olacak. Eğer benim cihazın da batarya problemi çıkarsa kronik olduğu kesinleşecek. Gerçi tedavülden kalkmak üzere bir cihaz neredeyse ama performans olarak en az 3 yıl götürür diye tahmin ediyorum.

performans olark en az 2 yıl taşır ancak ozamana kadar kaç kişi kullanır ayrı konu her cıkan yeni nesil cihazı almka gii bir huyumz oldugu için :D
    2 - 3 yıl benim kullanacağım kesin gibi, eğer o zamana kadar bu cihaz beni bırakmazsa. zaten o zamana kadar da bize 5g ancak gelir, yine buna benzer uygun modelli, performansı iyi, yeni bir cihaz kullanırım diye tahmin ediyorum.

ayrıca bugün oyun testi yaptım, (oyun oynattım desek daha doğru olur) okuduğum yorumlara binayen; ekran süresi ~7 saat 15 dakikalardan 5 sa 19 dk seviyesine kadar düştü, ısınma problemi ise yaşamadı cihaz, ara ara kontrol ettim, normal diye düşüncem var.

z play ile z arasında kalmıştım acaba hata mı ettim zaman gösterecek :)

Tamamdır hocam teşekkür ederim. O zaman telefonu aldığım yere formu ve faturayı bırakıp ücret iadesi istediğimi söyleyeceğim. Bir sıkıntı çıkmaz sanırım.
  • Elinde mod olup satmayı düşünen varsa bana pm atabilir.
  • Moto z play cihazımın parmak izi okuyucusundaki titreşimi nasıl kapatabilirim ?

• Moto Z almayı düşünen arkadaşlar varsa GG sitesinde 1607 TL fiyatı var. Bonus indirimiyle 1507 TL ye gelir.
    Aynı şekilde Moto Z Play için 1395 TL den 1295 TL oluyor bonus indirimiyle.
    Almayı düşünen arkadaşlar değerlendirebilir.
  • olgacxx O kullanıcısına yanıt
    Baya kurcaladım ama kapanmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: G.USTA

Tamamdır hocam teşekkür ederim. O zaman telefonu aldığım yere formu ve faturayı bırakıp ücret iadesi istediğimi söyleyeceğim. Bir sıkıntı çıkmaz sanırım.

kimlik fotokopiside iban vs istiyorlar zaten ellerinde cihaz olmadıgı için mecburen ücret iadesi yapıcaklardır.

birde fatura senin adınaysa kimse sorun cıkaramaz ama degilse benim gibi ugrastırırlar.
    diğer moto z yi acaba versemmi diye düşünüyorum garantiye
    türkcel ve fatura bana ait degil.
  • Turbo power modu elime ulaştı. Arkasındaki çizgili desen sayesinde elde tutması daha kolay ve rahat. İncipio gibi tam kenarlarda incelmiyor çok hafif boşluk bırakıyor ve bu sayede verizon bumper tam oturuyor. Verizon bumper incipio modunda kenarlarda hafif oynama yapıyordu fakat bu modda tam oturuyor çok güzel olmuş. Tek sıkıntısı modun girişinden şarj etmek için bumperı çıkarmak gerekiyor. Bumper arayan arkadaşlar stoklar bitmeden birer ikişer adet kapsın derim. 4 aydır kullanıyorum ve çok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heithered -- 19 Şubat 2018; 18:59:2 >
  • Kerim_61_34_ K kullanıcısına yanıt
    bende baktım baya haptic feedback falan diyede arattım sadece rahatsız etmeyin modunda tamamen sessize alınca kapalı oluyor. kapanmaması çok saçma.

• Barcelonadaki lansmandan sonra mod fiyatlari dusebilir. Suan birsey alınmamalı. Yeni modeller den sonra fiyatlar düşebilir.

• Bugun moto z mi garantiye yolladım bakalım ghost screen ve batarya problrminden dolayı

Benim telefonumun faturası benim adıma olduğu için sorun çıkmaz öyleyse. Hocam siz daha iyi bilirsiniz ama telefonun faturası sizin adınıza olmadığı için ücret iadesi yapmasalar da belki sıfırıyla değiştirirler. Teleservice i arayıp öğrenmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G.USTA -- 19 Şubat 2018; 23:26:26 >
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.