Şimdi Ara

Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.321
Cevap
42
Favori
190.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    play ile moto z farklı. play zaten pili büyük olan versiyon. telefon kullanıla kullanıla bu hale geldi ama güncellemeden dolayı da olabilir.

oreo çıkınca düzelecek diye umut ediyorum artık. yeni ek bataryadan aldım onunla sıkıntısız devam ediyoruz şimdilik.
  • Merhaba cihaza Android 8 Güncellemesi geldi mi ayrıca pil zayıf gibi duruyor ekrana göre pil durumu hakkında yardımcı olur musunuz? Bunun dışında +ları -leri nelerdir. Lenovo Türkiye servisi nasıl bir sorun çıksa yardımcı olurlar mı?

Ayrıca normalde S8 veya Nokia 8 Almayı düşünüyordum arada 1600 lira fark var s8 Le nokia8 ile 900 lira fark var sizce değer mi yoksa değmez mi en çok düşündüren kısım kamerası zira çok oyun oynayan biri değil uzun süredir telefonda oyun oynama gibi bir derdim yok. Müzik dinlemeyi çok seviyorum telefonun 3.5mm çıkışı olmaması büyük bir eksik benim için kulaklık dönüştürü ile kullanılınca ses kalitesi nasıl oluyor?. Ekran kalitesinden bir şüphem yok hem amoled hem qhd. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Param cebimde mi kalsın yoksa basayım mı
  • Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu

Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu

Moto Z Play

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• [size=9]BUMPERini kullanmayan var mı, satın alabilirim, bendeki kırıldı.

Bumper (Çerçeve dış kılıf)
  • Moto z kullanan arkadaşlar greenify, diye bi uygulama var arka planda çalışan, uygulamaları otomatik veya manuel olarak uyutuyor en azından 1, günü cıkartabiliyorum.tavsiye ederim

• 1000 tlye, 7 aylık temiz bir Moto Z buldum. Ne dersiniz alınır mı? Tavsiye eder misiniz?

• Arkadaşlar bu yeni modlar ülkemize ne zaman gelecek yada gelecek mi bilen varmı? Turbo batarya modunu almak istiyorum, sırf modu şarj edecem diye her seferinde telefonuda şarj etmek istemiyorum artık.
  • heithered H kullanıcısına yanıt
    Yeni modlar geldi ben batarya modunu hepsi burada dan aldim kullaniyorum cok memnunum

• doguking kullanıcısına yanıt
    arattım ama bulamadım link atabilirmisiniz acaba?

Edit: Önceki sayfalarda buldum sabaha sipariş veriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heithered -- 16 Şubat 2018; 4:44:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Tom Hagen

Merhaba cihaza Android 8 Güncellemesi geldi mi ayrıca pil zayıf gibi duruyor ekrana göre pil durumu hakkında yardımcı olur musunuz? Bunun dışında +ları -leri nelerdir. Lenovo Türkiye servisi nasıl bir sorun çıksa yardımcı olurlar mı?

Ayrıca normalde S8 veya Nokia 8 Almayı düşünüyordum arada 1600 lira fark var s8 Le nokia8 ile 900 lira fark var sizce değer mi yoksa değmez mi en çok düşündüren kısım kamerası zira çok oyun oynayan biri değil uzun süredir telefonda oyun oynama gibi bir derdim yok. Müzik dinlemeyi çok seviyorum telefonun 3.5mm çıkışı olmaması büyük bir eksik benim için kulaklık dönüştürü ile kullanılınca ses kalitesi nasıl oluyor?. Ekran kalitesinden bir şüphem yok hem amoled hem qhd. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Param cebimde mi kalsın yoksa basayım mı

aifir cihaz icaksan git mi6 al pisman etmez...

moti z harika cihaz ama ileride yine sorun cikarmicanin garantisi yok.

tahminen 3amperlik sarj aleti bu hale getiriyor bataryayi.

lenovonun ustune gitae birisi belkide butun cihazlari toplarlar ama ustlerine giden yok soayal medyada dillendirmek lazim bu batarya problemini

• quote:

Orijinalden alıntı: s_s64

quote:

Orijinalden alıntı: Mr Tom Hagen

Merhaba cihaza Android 8 Güncellemesi geldi mi ayrıca pil zayıf gibi duruyor ekrana göre pil durumu hakkında yardımcı olur musunuz? Bunun dışında +ları -leri nelerdir. Lenovo Türkiye servisi nasıl bir sorun çıksa yardımcı olurlar mı?

aifir cihaz icaksan git mi6 al pisman etmez...

moti z harika cihaz ama ileride yine sorun cikarmicanin garantisi yok.

tahminen 3amperlik sarj aleti bu hale getiriyor bataryayi.

lenovonun ustune gitae birisi belkide butun cihazlari toplarlar ama ustlerine giden yok soayal medyada dillendirmek lazim bu batarya problemini

Hocam benim teleservice te dün itibariyle tamire alındı olarak yazıyor son hareketinde, batarya problemi ile göndermiştim servise.

Sizde nasıl bir süreç oldu 02.02 de giriş kaydı yapılmıştı 13 gün sonra üsteki şekilde güncelleme görünüyor garanti kontrolde.

• Forum yazılarını okuduğumda Moto z Bataryasının kronik sorun haline geldiği anlaşılıyor. Benim Moto Z Teleservice de. Sorun, batarya ve ısınma... Telefonun sol alt kısmının arka tarafı (mod pinlerinin olduğu kısım) kısa zamanda aşırı ısınıyordu. Batarya da çok hızlı boşalıyordu bir saatte bitiyordu. Ayrıca pil %30 seviyesinde iken birden kapanma oluyordu, açılmıyordu. genelde wifi bağlantı, whatsapp, instagram, birkaç foto çekimi, chromedan birkaç gazete okumak dışında bir kullanımım da olmadı. Facebook bile kullanmıyorum. mart 2017 de satın aldım ocak 2018 de bu hale geldi. 8-9 ayda Batarya pert... teleservice gönderdim. Yedek parça bekleniyor durumunda hala. Lenovo Moto care turkiyeyi telefonla aradım, birebirdeğişim yapacakmısınız diye sordum, cevap ise batarya değişecek tamir edilip size gönderilecek oldu. Değişim sordum, cevabı ise üç kez servise gider ve onarılamazsa dendi. Bu kadar ince ve hassas bir telefonda batarya değişimi işleminin cihazın başka kısımlarına zarar vermemesi imkansız gibi... Birebir değişim yapılmazsa, bu telefon servis yollarında sürünür, kullanamayınca da bir faydası kalmaz, lenovo ve motorola'dan da bir daha alışveriş yapılmaz, paşa paşa gidilip iphone alınır...

• quote:

Orijinalden alıntı: creaR4

Forum yazılarını okuduğumda Moto z Bataryasının kronik sorun haline geldiği anlaşılıyor. Benim Moto Z Teleservice de. Sorun, batarya ve ısınma... Telefonun sol alt kısmının arka tarafı (mod pinlerinin olduğu kısım) kısa zamanda aşırı ısınıyordu. Batarya da çok hızlı boşalıyordu bir saatte bitiyordu. Ayrıca pil %30 seviyesinde iken birden kapanma oluyordu, açılmıyordu. genelde wifi bağlantı, whatsapp, instagram, birkaç foto çekimi, chromedan birkaç gazete okumak dışında bir kullanımım da olmadı. Facebook bile kullanmıyorum. mart 2017 de satın aldım ocak 2018 de bu hale geldi. 8-9 ayda Batarya pert... teleservice gönderdim. Yedek parça bekleniyor durumunda hala. Lenovo Moto care turkiyeyi telefonla aradım, birebirdeğişim yapacakmısınız diye sordum, cevap ise batarya değişecek tamir edilip size gönderilecek oldu. Değişim sordum, cevabı ise üç kez servise gider ve onarılamazsa dendi. Bu kadar ince ve hassas bir telefonda batarya değişimi işleminin cihazın başka kısımlarına zarar vermemesi imkansız gibi... Birebir değişim yapılmazsa, bu telefon servis yollarında sürünür, kullanamayınca da bir faydası kalmaz, lenovo ve motorola'dan da bir daha alışveriş yapılmaz, paşa paşa gidilip iphone alınır...

Genel bir sorun evet, 02.02 den beri bekleyen telefon bugün itibariyle kargoya verilmiş, ancak yedek parça değişimi mi yoksa yeni cihaz temini mi ne yapıldığı belli değil.

Muhtemelen pil değişimi ile gönderildi. 6 ay sonra yine aynı terane baş gösterecek iade olsaydı Moto Z play alacaktım, şimdi o da yalan oldu.

• 7 aylık Moto Z'nin uygun fiyatına dayanamadan aldım. Nokia 8 kovalıyordum ancak, aradaki 550-600 tlye deymeyecekti.
    Netten Oreo güncellemesi için biraz araştırdım ama Moto Z Play için Oreo güncellemesi sitede görünürken, Moto Z için güncelleme planlanmamakta. Bana ilginç geldi. Moto Z, Oreo Güncelleme ile ilgili bilgisi olan var mı?

Baktığım site burası.
    https://motorola-global-en-roe.custhelp.com/app/software-upgrade-news/g_id/1995#gs=eyJndWlkZUlEIjoyMDExLCJxdWVzdGlvbklEIjo0LCJyZXNwb25zZUlEIjoxLCJndWlkZVNlc3Npb24iOiI1ZUI3M3RGbiIsInNlc3Npb25JRCI6IjR3NC0ydEZuIn0.

• vs-fb kullanıcısına yanıt
    Şu anda soak test aşamasında yakın zamanda gelecek.
  • creaR4 C kullanıcısına yanıt
    Pil sorununu yaşayanlar var fakat bunu genel bir sorun olarak adlandırmak şu an için çok doğru değil. Ben dahil bir çok kullanıcı böyle bir sorun yaşamadı. Bu cihaz hala fiyatıyla ve performansıyla hali hazırda satılan telefonların bir çoğundan çok daha iyi bir cihaz. Hızı, stabil oluşu, saf android oluşu gibi özellikleri zaten herkesin malumu.. Bu fiyat aralığında bence hala alınabilecek en iyi telefon.
  • s_s64 kullanıcısına yanıt
    Hocam servis telefonu zamanında tamir edemeyince bir form göndermişler. Arızalı ürün servistedir. Bu form ile satış noktasından değişim sağlanacaktır yazmaktadır. Ben ürünün ücret iadesini istemiştim ama bana böyle bir form göndermişler. Aldığım yere gittiğimde burada değişim yazıyor ücret iadesi yapmayız diyebilirler mi?
  • bugün yurtiçi kargo telefonu teslim etti. telesrvice servis işlemlerini şöyle yazmış; batarya değişmiş, dokunmatik/ekran değişmiş, yazılım yüklenmiş, testler yapılmış...
    Tabi bu değişiklikleri gözle kontrol etme imkanımız yok...
    ama telefona wifi şifresi girdim, google hesabını kurdum, play storedan whatsapp yükledim. toplam 5 dk kullanım. sonuç telefonun sol alt arka tarafı YANIYOR, ateş gibi olmuş, batarya %5 azalmış...
    hangi akılla aldım bu telefonu, çok pişmanım çok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: creaR4

bugün yurtiçi kargo telefonu teslim etti. telesrvice servis işlemlerini şöyle yazmış; batarya değişmiş, dokunmatik/ekran değişmiş, yazılım yüklenmiş, testler yapılmış...
    Tabi bu değişiklikleri gözle kontrol etme imkanımız yok...
    ama telefona wifi şifresi girdim, google hesabını kurdum, play storedan whatsapp yükledim. toplam 5 dk kullanım. sonuç telefonun sol alt arka tarafı YANIYOR, ateş gibi olmuş, batarya %5 azalmış...
    hangi akılla aldım bu telefonu, çok pişmanım çok...

Ben de bugün kargodan teslim aldım aynı işlemleri yapmışlar, panelde ufak bir kırık vardı o tarafı tesellimiz. Ancak ısınma hiç olmadı bende, zaten şikayetim ısınma değildi.

Geçmiş olsun hocam.
  • G.USTA kullanıcısına yanıt
    Hocam o konu müşteri tercihidir, ister değişir ister ücret iadesi alır. Tabi türkiyede esnafın yokuş yapmasını beklemek lazım.

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.