Şimdi Ara

Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.321
Cevap
42
Favori
190.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    wipe cache factory mi seçiyoruz yoksa wipe data/... yazanı mı? romu götüreni seçmeyelimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.USTA

Benim telefonumda batarya probleminden dolayı teleservice de. Telefonum onlara ocak ayının 16 sında ulaşmıştı. Eğer o tarihten itibaren 20 iş günü tamir süresi başlıyorsa yarın tam olarak süreleri dolmuş oluyor ve hala tamir durumununda yedek parça bekleniyor olarak gözüküyor. Ücret iadesi talebi için ne yapmalıyım?

20 iş günü diyor hocam haftasonlarını sayma. bu durumda 20 gün 4 hafta yapar, hafta sonlarıyla 28 gün.

yani 1 ay süresi var ayın 16 sında yasal olarak hak kazanıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

wipe cache factory mi seçiyoruz yoksa wipe data/... yazanı mı? romu götüreni seçmeyelimde

Data wipe yaparsan her şey uçar. Sadece cache yap. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turbo batarya modunu aldim sarja takicam bakalim ne kadar etkilicek pil omrunu

• quote:

Orijinalden alıntı: captain1034

quote:

Orijinalden alıntı: Victini

quote:

Orijinalden alıntı: captain1034

Hocam değiştireceklerine dair umudum olsa eyvallah hiç bu kadar ısrar etmem direk veririm ama yok. 2 kez servise verdim bu cihazı. 2sinde de verirken bataryayla ilgili sıkıntım olduğunu belirttim. Her 2 seferde de batarya testi yapıp geri gönderdiler. 2 buçuk-3 saat ekran süresi aldığım telefonun bataryası düzgün çalışıyor diyorlar dalga geçer gibi.

Bende direkt yedek parça bekliyor olarak işleme aldılar, pil değişimi için parça bekleniyor.

Teleservice değil mi hocam sizin de?

Aynen teleservice hocam. Benim daha önceki gönderimlerimde servis süresi boyunca takip etme imkanım olmadı ancak hiçbirinde bataryayla ilgili bir işlem yapmadıkları belli zira düzelen herhangi bir şey yok. Cihazı şarj ediyorum kullanıyorum daha sonra telefonu açıp kapadığımda şarjı 80den 40lara 50den 10lara düşüyor. Ben bununla uğraşmak istemiyorum artık. Böyle bir sorundan dolayı para iadesi ya da değişim alan arkadaş var mı acaba yardımcı olabilir misiniz?

ben aldım hatta paramda hesabıma yattı.
    kapayıp acınca yüzden cok oynuyordu şarj olurken hemen şarj oluyordu

• telefonu daha az kullanıyorum, bir çok uygulamayı kaldırdım, ekran zaten simsiyah hala gün içindeşarj bitiyor.

yok mu bunun bir çaresi?

rom falan yüklesek? nereden nasıl yüklenir? çözüm olur mu?
  • captain1034 C kullanıcısına yanıt
    Hocam daha kargo gelmedi ama teleservice aradığımda mekanik onarım yapılıp gönderdik denildi salı günü gelir muhtemelen

• f2012 kullanıcısına yanıt
    Dusuk amperli sarj aletiyle sarj et. Farkediyor

• Telefonun yanında gelen bumperım kırıldı. İnternette aynı şekilde hiç bir bumper bulamadım. Varsa orjinali gibi bir bumper bulan link atarsa sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MekanSIzZ_IM M kullanıcısına yanıt
    onu denedim, bilgisayardan şarj ettim %100, kapa aç %40. yine devam et şarj etmeye %100, kapa aç %5

tam olarak bu oldu. sanki telefon bilgisayarı şarj etti
  • Selam arkadaşlar benim batarya sorunumdan çok kamera sorunum var gece çekimlerinde veya az ışıklı ortamda aşırı şekilde bir donma yaşanıyor fps düşmesi diyelim bu sanırım daha iyi bir fotoğraf almak için ancak bunun bir çözüm yolu var mı ?
  • Moto z playi çift sim yapmayı bilen var mı

• ProLeather P kullanıcısına yanıt
    manuele alıp çekmen lazım. enstantene hızını arttır, isoyu arttır. tabi bu foto kaliteni düşürcek.
  • Merhaba arkadaşlar yavaş çekim modunda videoda ses oluyor mu benim moto z de ses gelmiyorda cektigim yavaş çekim modunda sorun benim cihazda galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Sharktan

Merhaba arkadaşlar yavaş çekim modunda videoda ses oluyor mu benim moto z de ses gelmiyorda cektigim yavaş çekim modunda sorun benim cihazda galiba

Ağır çekimde ses yok.

O bendede oluyor sanirum 7.1.1 surumuyle alakali guncelleme bekliyorum duzelmezse mecburen servise.

• Birde normal video kayıt sırasında izleyince cızırtı geliyor mu videodan bilgin için çok teşekkür ederim

• Hepsi buradadan aldigim turbo power modundan cok memnunum arkadaslar batarya performansim 3 gune cikti modu ayri sarj etmeme de gerek kalmiyor telefonun sarj girisinden ikiside doluyor kullanicak arkadaslar varsa tavsiye ederim

• Motorola moto z play almadan önce kullandığım casper v5 ve gm android one adlı ne üdüğü belirsiz cihazları android telefon zannediyordum :)

Bu mucizenin bataryası bitmiyor resmen bitmiyor :) Arayuz, ekran kalitesi vs. en çok da bataryadan çok memnunum. Ben boyle bisey gormedim.

Motorola ve lenovo ya boyle bir cihaz urettikleri icin tesekkurler.

Şarj aletiyle ilgili olarak ise orjinal şarj aletine birşey olursa aynısını nereden temin edebileceğimi bulamadım.

Bu konuda yardimci olabilecek varmi?

Sa kardesim ben1 hafta once moto z play aldim, batarya omrune hayranim, nasil olduda bataryan bu hale geldi? Aldığınızdan beri mi boyle? Ben hepsiburada.com dan aldim. Siz nereden aldiniz? Insallah sorununuz cozulur.

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.