Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (684. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.888
Cevap
131
Favori
729.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 682683684685686
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Doğru, küçük bir güncelleme çıkmış.http://www.gizbot.com/mobile/motorola-moto-g-2nd-gen-software-update-makes-google-now-launcher-default-019717.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kur@mci K kullanıcısına yanıt
    işte bunlar hep android L'nin ayak sesleri...
  • Hadi inşallah :)) ama ben kasımdan önce beklemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kur@mci -- 28 Eylül 2014; 4:10:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlankPage

quote:

Orijinalden alıntı: BlackNigga

Ben FIFA 15 i calistiramiyorm. Maca başlarken oyundan atıyor . oynayabilen var mi ?

Nerden indirebiliriz fifa 15 i ? Yardimci olursan sevinirim google playde varmi yoksa apk mi indircez

Playde var ücretsiz ama ultimate team, internetsiz açılmıyor oyun.

• GÖRÜŞME KAYDIN da karşı tarafın sesini kaydetmiyor sadece benim sesim kaydediyor, root MU YAPMAK GEREK, hangi programı kullanıyorsunu.. Teşekürler..
  • kılıfsız ve ekran jelatını olmadan kullanıyorum cebımde bozuk paralar ve anahtarlarım her daım var tek cızık bıle olmadı... Elbette dusurmenız halınde olur onu saymıyorum
  • Beyler bu moto g nin 2014 versiyonu tahminen kaç lira olur?
    Sizce moto x nasıl, Türkiyeye gelmedi dimi bu cihaz?

• Moto X çok iyi bir cihaz,keşke getirseler Türkiyeye.800 TL civarı satsa çok satardı.Xperia Z düzeyinde cihaz.Moto G2 gelse bile 700-750 gibi satar bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkem01 -- 28 Eylül 2014; 12:31:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hukuksever

http://www.akilliphone.com/urun_detay.aspx?urun=Motorola+Moto+G+X1032+Pencereli+Flip+Cover+K%C4%B1l%C4%B1f+-+K%C4%B1l%C4%B1f&ID=15878&renkID=11

sızce nasıl arkadaslar? Kullanan var mı?

Orijinal olmayanların hiçbiri kullanışlı olmuyor. Biraz daha para koy, hepsiburadadan orijinal kılıfı al. Emin ol, daha çok memnun olursun.

• quote:

http://www.akilliphone.com/urun_detay.aspx?urun=Motorola+Moto+G+X1032+Pencereli+Flip+Cover+K%C4%B1l%C4%B1f+-+K%C4%B1l%C4%B1f&ID=15878&renkID=11

Ben O marjadan deri cüzdan kılıf aldım,kalitesi iyiydi ama ergonomik değildi. Bence de orijinal al.

• Kur@mci K kullanıcısına yanıt
    bence de ekim sonu veya kasım başı gibi gelir.. ama önce bu güncellemenin bize de dağıtılması gerekmiyor mu?
  • GulfStream kullanıcısına yanıt
    valla moto g2 800 den aşağı olmaz muhtemelen... moto x'e gelince nefis bir telefon bence... amazon fire phone'la beraber en beğendiğim iki telefondan biri...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kur@mci

quote:

Orijinal olmayanların hiçbiri kullanışlı olmuyor. Biraz daha para koy, hepsiburadadan orijinal kılıfı al. Emin ol, daha çok memnun olursun.

hocam biraz daha para dedıgınız tam 40 tl :D

• arkadaşlar merhaba bi sorum olacak ben e pub bi kitap indirdim rar halinde rar programı kurup çıkardım downloads klasörüne çıkardı ama orada göremiyorum bu telefonda klasörlere gözat gibi bi olay varmı şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayokhan

arkadaşlar merhaba bi sorum olacak ben e pub bi kitap indirdim rar halinde rar programı kurup çıkardım downloads klasörüne çıkardı ama orada göremiyorum bu telefonda klasörlere gözat gibi bi olay varmı şimdiden teşekkürler

Es Dosya Yöneticisini kullanın hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

quote:

Orijinalden alıntı: sayokhan

arkadaşlar merhaba bi sorum olacak ben e pub bi kitap indirdim rar halinde rar programı kurup çıkardım downloads klasörüne çıkardı ama orada göremiyorum bu telefonda klasörlere gözat gibi bi olay varmı şimdiden teşekkürler

Es Dosya Yöneticisini kullanın hocam.

hemen indiriyorum teşekkürler
  • hukuksever kullanıcısına yanıt
    Hocam 40 TL dediğimiz malzeme 1 hafta önce 1 liraya kapış kapış gitti.. Bazı arkadaşlar depoladığı için çarçabuk bitti.. İlan açanlar vardi oraya bakin birde..

• quote:

hocam aylar sonra (hadi aylar demeyelim de uzun zaman diyelim) seni tekrar bu konuda görmek mutlu etti beni. inşallah bu olmadığın süre içinde bir problem hayata dair sıkıntılar olmamıştır.

lg g2 de böyle pencereli kılıf kullnana arkadaşım var çok toz topladığını söyliyor o pencereli kısmın. birde zaman içinde pencerenin altındaki ekran ile diğer ekran arasında ton farkı oluştuğunu söylemişti. ne kadar doğrudur bilmiyorum yazmak istedim.

fazla açma arayı sizi bu konuda görmek çok güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

Beyler bu moto g nin 2014 versiyonu tahminen kaç lira olur?
    Sizce moto x nasıl, Türkiyeye gelmedi dimi bu cihaz?

valla sermaye olsa bir şirket kurup şu motorola'nın türkiye dist. olcam :) koskoca markanın türkiyede operasyonu yok. teleservice gibi ucube firmalar getirip satıyor bu markayı.

moto x gelmedi hocam tıpkı atrix zamanında atrix türevlerinin ve razr max razr hd serilerinin gelmediği gibi. moto x bu saatten sora gelmez moto x+ da gelmez ama moto g 2 gelir. geçen sene 17 aralık oeprasyonu ile dolar alıp başını gitmişti o yüzden 899dan girdi 2014 şubatta moto g sonra düşe düşe hali ortada şuan 625tl bu sene de dolar kuru 2.26larda yıl sonu daha da yükselirse gene yukardan girer şubattan önce geleceğini pek sanmıyorum moto g2 nin hatırlarsınız geçen yıl nexus 5 te ocak sonunda gelmişti.

ancak şahsen nexus 6 veya adı her neyse nexus x vs. motorola dan çıkarsa ve uygun fiyat aralığında olursa 1200 1400 arası şahsen düşünülür. stock androide alışan bi daha zor kullanıyor diğer markaları diyorlardı çok doğruymuş :)

• 
Sayfa: önceki 682683684685686
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.