Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (682. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.889
Cevap
131
Favori
729.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam siz yendiniz beni okby , sizin gibilere laf anlatacak vaktim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumumda moto g ile zenfone arasinda kaldigini soyleyen birine cevap vermistim teknosa firsatini soylemek icin. Moto g'yi kotuleme maksadim zaten yok ki kullanmadigim bir telefonu kotulemem imkansiz. Eksileyen arkadasa tesekkurler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fnldstntn

quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

quote:

Orijinalden alıntı: fnldstntn

Degerli dh forum sakinleri ben yeni jenerasyon moto g (2nd gen) almayi dusunuyorum su an bulundugum ulkede 190€ onerirmisiniz... benim tek cekincem pili...

Fiyat iyiymis,alınabilir Moto X ne kadar?

ilk jenerasyon olan 280€ ikinci jenerasyon henuz yok...

Moto G 2. Nesik alınır o halde.

• quote:

Orijinalden alıntı: adanalivlkn1234

Art modu kullanıyorum,genelde kapalı ortamda kullandığım için fotoğraftaki ekran değerini pek geçmiyorum. Firefox, outlook ve facebook dışında pek uygulama kullanmıyorum, diğer uygulamalar greenify'de uykuda. Mobil veriyi ve wifiyi sadece ihtiyacım olduğunda açıyorum

Greenify kendi kendine mi kapatıyor uygulamaları yoksa elle mi kapatıyorsunuz her seferinde birine mobile veriyi kısayol tuşuyla kapatmanın bir yöntemi var mı

• Temalardan sikildim biraz,Root da atamam Launcher+Tema vs önerisi olan varni?

• nebigil25 N kullanıcısına yanıt
    Power toggles ile tek dokunma ile mobil veriyi ve birçok şeyi açıp kapayabilirsin.

Ayrıca ister elle ister otomatik olarak uyutabilirsin uygulamaları.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nebigil25

quote:

Art modu kullanıyorum,genelde kapalı ortamda kullandığım için fotoğraftaki ekran değerini pek geçmiyorum. Firefox, outlook ve facebook dışında pek uygulama kullanmıyorum, diğer uygulamalar greenify'de uykuda. Mobil veriyi ve wifiyi sadece ihtiyacım olduğunda açıyorum

Greenify kendi kendine mi kapatıyor uygulamaları yoksa elle mi kapatıyorsunuz her seferinde birine mobile veriyi kısayol tuşuyla kapatmanın bir yöntemi var mı

Cihaz rootlu ise kendi kendine kapatır. Root yoksa elle yapman lazım. Sonlandırdığın uygulamayı açtığında her defasında tekrar sonlandırman gerekiyor.

Root yoksa greenfy ile uğraşılmaz bence.

Art modunda eğer facebook, twitter, browser, whatsapp gibi az güç tüketen uygulamalar kullanırsam

6 saat ekran açık
    wi fi ve senkronizasyon sürekli açık
    ekran parlaklığı auto
    hat 2g
    şeklinde 2 günü tamamlıyor.

eğer youtube, oyun gibi şeyler devreye girerse ekran açık kalma süresi 1-1.5 saat kısalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Power toggles ile tek dokunma ile mobil veriyi ve birçok şeyi açıp kapayabilirsin.

Otomatik uyutma nasıl hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

Temalardan sikildim biraz,Root da atamam Launcher+Tema vs önerisi olan varni?

nova launcher + black moonshine icon pack (markette ücretli nette apk sını bulabilirsiniz)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

quote:

quote:

Cihaz rootlu ise kendi kendine kapatır. Root yoksa elle yapman lazım. Sonlandırdığın uygulamayı açtığında her defasında tekrar sonlandırman gerekiyor.

Root yoksa greenfy ile uğraşılmaz bence.

Art modunda eğer facebook, twitter, browser, whatsapp gibi az güç tüketen uygulamalar kullanırsam

6 saat ekran açık
    wi fi ve senkronizasyon sürekli açık
    ekran parlaklığı auto
    hat 2g
    şeklinde 2 günü tamamlıyor.

eğer youtube, oyun gibi şeyler devreye girerse ekran açık kalma süresi 1-1.5 saat kısalıyor.

Hocam ben oyunda oynamiyirum YouTube da acmiyorum. Twittrr face instagram chrome ve firefox aciyorum.

Bir de bu konum bilgisini kapatsak pili olumlu etkiler mi? Kapatmamizin bir sakıncası var mi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Otomatik uyutma nasıl hocam?

Ayarlarda deneysel özellikler var.Orada otomatik isaretliyoruz.Kendisi arada bir ekran kapali iken arkadaki uygulamaları kapatıyor.

• Hellomoto
    Benimki açık duruyor. Cihaz ART modunda değilse ART yap.
    Konumu kapatmanın zararı olmaz. Navigasyon kullanacağıniz zaman acarsiniz. Bataryaya az da olsa faydası olur.

• berkem01 B kullanıcısına yanıt
    ben google now launcher kullanıyorum muhtemelen denemişsindir. Yahoo Aviate Launcher'ı da deneyebilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimmy key

ben google now launcher kullanıyorum muhtemelen denemişsindir. Yahoo Aviate Launcher'ı da deneyebilirsin...

İkisinide denedim,demin Blackmoon Shipde denedim begenmedim.Dodol Launcher bakicam birde.

• berkem01 B kullanıcısına yanıt
  • Bazı arkadaşlara bizim ram sıkıntısı çektiğimizi kim uydurmuşsa inandırmış. :) Kulaktan dolma bilgilerle kullanmadığınız telefonlara çamur atmayın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kur@mci

Bazı arkadaşlara bizim ram sıkıntısı çektiğimizi kim uydurmuşsa inandırmış. :) Kulaktan dolma bilgilerle kullanmadığınız telefonlara çamur atmayın bence.

4.4 ile ram kullanımının azaldığını bilmeyenler var bakmayın onlara
  • Beyler kasaya toz mu doluyor?

• 
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.