Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (683. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.889
Cevap
131
Favori
729.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 681682683684685
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

quote:

Orijinalden alıntı: nebigil25

quote:

Power toggles ile tek dokunma ile mobil veriyi ve birçok şeyi açıp kapayabilirsin.

Ayrıca ister elle ister otomatik olarak uyutabilirsin uygulamaları.

Otomatik uyutma nasıl hocam?

Ayarlarda deneysel özellikler var.Orada otomatik isaretliyoruz.Kendisi arada bir ekran kapali iken arkadaki uygulamaları kapatıyor.

geliştirici ayarlarından mı bahsediyorsunuz? ben deneysel özellikleri göremedim tam nasıl ulaşırız bu menüye adım adım yazabilir misiniz?

• Avea Mobil İnternet kullanan varmı,hızlı mi, bizim babanın Moto G de facebook sayfa bile güncellemiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cossie C kullanıcısına yanıt
    Play Store'da diğer numara çeviri programları deneyin. Ben denemedim ama çeşit çeşit uygulama var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.C.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nebigil25

quote:

Power toggles ile tek dokunma ile mobil veriyi ve birçok şeyi açıp kapayabilirsin.

Ayrıca ister elle ister otomatik olarak uyutabilirsin uygulamaları.

Otomatik uyutma nasıl hocam?

Ayarlarda deneysel özellikler var.Orada otomatik isaretliyoruz.Kendisi arada bir ekran kapali iken arkadaki uygulamaları kapatıyor.

geliştirici ayarlarından mı bahsediyorsunuz? ben deneysel özellikleri göremedim tam nasıl ulaşırız bu menüye adım adım yazabilir misiniz?

Greenify programı için söylemiştim. Yanlış anlasildim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir şey fark ettim, spotify açıkken üst bildirim çubuğu şeffaf oluyor. Keşke bütün uygulamalarda olsa :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Cossie

Arama geçmişinde isme tıklar tıklamaz aramaya geçmesini engelleme yolu var mıdır? Moto G kullanıcısı annem sürekli yanlışlıkla birilerini arıyor.

Arkadaşın dediği gibi. Playdan arama programı indirin. Ayarlardan arama için onay iste seçeneğini seçin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 27 Eylül 2014; 17:35:08 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cossie

Arama geçmişinde isme tıklar tıklamaz aramaya geçmesini engelleme yolu var mıdır? Moto G kullanıcısı annem sürekli yanlışlıkla birilerini arıyor.

Dialer+ yukleyin.

• pil ve ram kullanımı konusunda bilinçli bir kullanıcı olmama rağmen vaziyet bu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harry Morgan -- 27 Eylül 2014; 19:25:40 >

• Telefonun orjinal renkli arka kapaklarini hangi siteden bulabilirim?

• Kadmiyum kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada.com

• Ben FIFA 15 i calistiramiyorm. Maca başlarken oyundan atıyor . oynayabilen var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackNigga

Ben FIFA 15 i calistiramiyorm. Maca başlarken oyundan atıyor . oynayabilen var mi ?

Demin oynadım çok rahat takılmadan oynadım.Ayarlardan verileri temizle bi.

• Beyler bu gun itibariyle kilif hediyeleri verilmiyor

Dun son 3 gun yaziyordu fiyat icin bu gun son gun yazmiyor ve kilif hediyeleri yok

Ben yarin almayi planliyordum ama artik kampanyali gozukmuyor acaba pazartesiyi beklesem ne olur? Fiyat artarmi yoksa yeni bir kampanya daha olur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rektal muayene

Beyler bu gun itibariyle kilif hediyeleri verilmiyor

Dun son 3 gun yaziyordu fiyat icin bu gun son gun yazmiyor ve kilif hediyeleri yok

Ben yarin almayi planliyordum ama artik kampanyali gozukmuyor acaba pazartesiyi beklesem ne olur? Fiyat artarmi yoksa yeni bir kampanya daha olur mu?

Genelde Hepsiburada 850 yapıp 2 gün sonra yine düşürüyor.Çekçe veriyorken al bence.

• Çok klavye denedim en iyisi Android L Klavye arkadaşlar gayet hızlı ve kullanışlı.Denemenizi tavsiye ederim düzeltmelerinde çok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackNigga

Ben FIFA 15 i calistiramiyorm. Maca başlarken oyundan atıyor . oynayabilen var mi ?

Nerden indirebiliriz fifa 15 i ? Yardimci olursan sevinirim google playde varmi yoksa apk mi indircez

• Selam Moto g aleminin saygı değer insanları.Sayın arkadaşlar burada motorola Atrix mağduru olup sonra moto g ye geçen arkadaşlar var olduğunu görüyorum.Ben şu an halen motorola Atrix mağduruyum cihazım arızalı.Başına gelen veya bilgisi olan cevap verirse sevinirim.Benim telefonda da çeşitli sorunlar oluştu bende telefonu Hepsi buradaya yolladım.Cihazın 20 günlük tamir süresi Hepsi burada tarafından teslim alınması il mi başlıyor yoksa Teleservice tarafından kayıda alınması ile başlıyor aydınlatan olursa çok sevinirim.Hepimize geçmiş olsun.
  • Merhaba,

HB sadece teleservise yollar (aracılık)

Ayrıca cmrt/pazar ve bayram öncesi kötü olmuş

Teleservis kaydı dikkate alınır %90 ..

• quote:

Orijinalden alıntı: themaskofzoro

Selam Moto g aleminin saygı değer insanları.Sayın arkadaşlar burada motorola Atrix mağduru olup sonra moto g ye geçen arkadaşlar var olduğunu görüyorum.Ben şu an halen motorola Atrix mağduruyum cihazım arızalı.Başına gelen veya bilgisi olan cevap verirse sevinirim.Benim telefonda da çeşitli sorunlar oluştu bende telefonu Hepsi buradaya yolladım.Cihazın 20 günlük tamir süresi Hepsi burada tarafından teslim alınması il mi başlıyor yoksa Teleservice tarafından kayıda alınması ile başlıyor aydınlatan olursa çok sevinirim.Hepimize geçmiş olsun.

Bulunduğunuz yerde servis yoksa, satıcıya ulaştırdığız tarihte başlar. Kanun böyle diye biliyorum. Ayrıca arkadaşında dediği gibi zamanlama kötü olmuś, geçmiş olsun.

• arkadaşlar moto g2'ye yazılım güncellemesi mi gelmiş? (henüz android L değil ama) google now launcher'ın varsayılan başlatıcı olduğu ve hata düzeltmelerinin yapıldığı gibi...
  • 
Sayfa: önceki 681682683684685
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.