Şimdi Ara

motar2k kimdir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
2
Favori
15.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet beyler var mi bu adam hakkinda bilgi sahibi olan bu kadar cok parayi nerden buluyordu csgo streamerlarina yuklu miktarda donate ler yapiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dubai'de yaşıyor kendisi. Villası arabası vs var oranın zenginlerinden yani. Kendi twitch kanalının açıklama bölümünde yazıyor. 1-2 ay önce bir ara 1000 kutu açma videosu çekmişti o arada görmüştüm ben de ilk defa.

Edit: Açıklamayı kaldırmış ama önceden yazıyordu :P
    Edit2: Sürekli x000 case opening videoları çekiyor kendisi. Martta 5000 tane chroma case açacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogukan733 -- 1 Şubat 2015; 15:23:18 >
  • dogukan733 kullanıcısına yanıt
    hocam yani gercekten cok tuhaf bisey hic gocunmadan yapiyolar donateleri

• çalıntı kredi kartları olabilir bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: fokof

hocam yani gercekten cok tuhaf bisey hic gocunmadan yapiyolar donateleri

Onun saatlik kazancıdır ki o para, dert olmayacaktır yani ona.
  • Kendisi polonyali gocmen bir ailenin cocugu para babasi die tabir edilen sahislardan 30 bin dolar gozunu kirpmadan saga soal bagis yapan bir tip :) 1000 chroma acip cikanlarida izleyicilere atan sahis :D

yalnis hatirlamiorsam araba galerisi var
  • MechTa kullanıcısına yanıt
    degisik yav

• fokof kullanıcısına yanıt
    Kendisinin Dubai'de bir şirketi var ve hakettiğini düşündüğü kişilere 2000-28.000$ arası bağışta bulunuyor. Onun da eğlencesi bu. Açıkçası param çok olsa ne yapacağımı bilemesem ben de böyle bir şey yapardım herhalde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dubai'li olduğunu biliyoruz en azından bir ara ona pasha'nın kanalındayken sormuştum. Dubailiyim demişti. Onun sayfası olmayabilir çünkü sayfa vs. açmayacağım demişti. Fakat paylaştığı mgk onun arkadaşı biliyorum pasha'nında arkadaşı zamanında bende de ekliydi silmiştim adamı. Tek bildiğimiz zengin birisi.
  • adam amerikalı. dubaide yaşıyor ve petrol sektöründeymiş sanırım. ayrıca babadan zengin olduğunu bilmiyoruz hatta gençken çok dandik arabalara binmiş. herhalde babadan zengin değil pasha'ya su gibi para akıtmasını anlamıyorum açıkçası ama iyi bi adam gibi.
  • glamdr1ng G kullanıcısına yanıt
    pasha cok sempatik bi adam ayricada kaliteli bir oyuncu bende olsam ona bolca donate yapardim

• quote:

pasha cok sempatik bi adam ayricada kaliteli bir oyuncu bende olsam ona bolca donate yapardim

bi tek bana itici gelmeye başladı sanırım ilk başlarda çok izleyeni yoktu samimiydi, şu anda my friendi bile bilerek söylüyor gibi.
  • Redditte fotoğrafları sızdı elemanın bildiğin arap tenli ve en pahalı arabları sürerken resimleri var
  • glamdr1ng G kullanıcısına yanıt
    haklisiniz hocam bilerek yapiyor artik isi trolluye bagladi

• quote:

Orijinalden alıntı: glamdr1ng

adam amerikalı. dubaide yaşıyor ve petrol sektöründeymiş sanırım. ayrıca babadan zengin olduğunu bilmiyoruz hatta gençken çok dandik arabalara binmiş. herhalde babadan zengin değil pasha'ya su gibi para akıtmasını anlamıyorum açıkçası ama iyi bi adam gibi.

Pasha'nın pek de parlak bir ekonomisi yok. Mutfaktan oynuyordu hatta, çocuğu olduğundan beridir de destek olmak namına motar para yağdırıyor paşaya.

• Bana ilk çıktığında ejderha kral göndermişti 110 lira ediyordu o zaman :)
  • GetRekt G kullanıcısına yanıt
    nasil oldu hocam o is

• quote:

nasil oldu hocam o is

ben tanimiyordum onu ilk defa görmüştüm twitchde sanirsam 1000 kutu açıp bıçak felan dağitiyordu insanlara , bende sana inanmiyorum bu kadar çok bıçağın olamaz dağıtamazsın varsada yazmiştim görmüş onu sonra mesaj atti profil linkimi istedi verdim bende ekledi verdi m4a4ü şok oldum daha teşekkür bile edemeden jet hızıyla sildi :)

motar2k kimdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GetRekt -- 2 Şubat 2015; 0:00:05 >

• GetRekt G kullanıcısına yanıt
    valla hocam ne diyim hayirli olsun sasirtici

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.