Şimdi Ara

Cs de duck nasıl yapıLır? (çözüldü)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
36.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar cs de bazı oyuncular "duck" denilen şeyi yapıyorlar.Bunun sayesinde zıpladıktan sonra duraksamadan yola devam ediyorlar ,daha hızlı ve sessiz gitmiş oluyorlar .Peki bunu nasıl yapıyorlar.Bilen varsa nasıl yapıldığını banada yazabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackalsifo -- 23 Mart 2013; 9:36:27 >

• kolay iş zor değil arkadaşım..

1.5 1.6 farketmez control ayarlarına gir ..harflerin ayarlandığı yerler hani oraya..

neyse oradan Ducku bul onun normal işi eğilmedir ama mousenin tekerleği ile cevirdiğin zaman o işi yapar neyse.o ctrl nin yanındaki boş yere tıkla mousenin tekerleğine ayarla aşağı doğru cevirmesine ayarla derim daha rahat.neyse ayarladıktan sonra kaydet çık olucaktır kesin..

inCredibLe
  • teşekkürler kardeş evet dediğn gibi yapınca oluyor.Peki bunu .cfg ayarlarıa nasıl kaydedebiliriz?
  • orasını söylersem işte hileci durumuna koyarlar bizi...Cfg nin ne olduğunu bilmeyen çok kişi varda
  • hehehe neyse ben hallettim saol kardeş...
  • Benim Bildiğim kadaıyla bu bunny dir bunny genelde serverlara yüklü olur her serverda yoktur ...Sizde yapabilirisniz ama herkez yapamaz zordur mesele bunny server gelin bizim servera bunnyde herkezle kapışırım ....212.175.19.137
  • Hortlatalım konuyu
  • aklıma acemilik dönemim geldi ya
  • @jackalsifo

- Lütfen konuyu hortlatma-yalım. Sorunu çözdü iseniz konu başlığına 'Çözüldü' olarak ekleyiniz.
  • Detaylı olarak anlatılırsa iyi olur. Tam beceremiyorum maalesef.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.