Şimdi Ara

MORTAL ONLİNE (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
1
Favori
18.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y -- 29 Ocak 2021; 23:35:24 >
  • ben eylül ekim gibi çıkıcak diye biliyodum. zaten ön siparişlerde 13ünde başlıycak
  • quote:

Orjinalden alıntı: Am l Evil?

Mount&Blade hem daha güzel hemde daha küçük boyutlu

Bi online olsa o oyun piyasayı alt üst eder.

Katılıyorum o rpg zevkinii , eski çağdaki savasları , fantastik öğe barındırmadan online oyuna çevirseler piyasayı alt üst eder.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dreamteam

quote:

Orjinalden alıntı: Am l Evil?

Mount&Blade hem daha güzel hemde daha küçük boyutlu

Bi online olsa o oyun piyasayı alt üst eder.

Katılıyorum o rpg zevkinii , eski çağdaki savasları , fantastik öğe barındırmadan online oyuna çevirseler piyasayı alt üst eder.

Konunun Yeri Burası Değil Ama Yazayım Dedim..

Online Olarak Çıkıyor Zaten Yapımı Devam Ediyor..

• Oyun çıktıda acaba kutusunu türkiyeye getirirlermi
  • preorder haricnde kutulu versiyon satılmıcakmış diye duymuştm.
  • Beta sürümünü satın aldım, 2000er kişilik bloklarla 2 haftada bir oyuncu alınıyor oyuna şuanda. B block olduğum için haftaya pazartesi 3 ağustosta deneme şansım olucak oyunu. Okuduğum kadarıyla şuan düzeltilmesi gereken çok nokta var (zaten oyüzden beta diyceksiniz :)) )ama bu haliyle bile kısa bağlanma problemine karşın insanlar çok keyif almışlar gözüküyor. Eğer B block için NDA olmazsa sizlere elimden geldiğince oyun hakkında bilgi vermeye çalışırım. Umarım Ultima Online'nın yeniden doğuşu gibi birşey olcak bu oyun. Ultima'daki gibi "mortal online hayat offline" diycemiz günler yakındır inşallah.
  • eylül ekim gibi demişim başlarda. ama bu oyun aralığa zor biter. olsun bizde bol bol oynamış oluruz bedavadan.

youtubeda bi sürü leak video var. combat fena deil. fatalty olayı güzel kafa koparma fln. ama animasyon yok. :D oda sonraan eklenir.
    craft sistemininde videosu var.ama yazı üzerinden yapılıyor herşey. bilmiyorum resimli olsa daha güzel olmaz mıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smarthan -- 29 Temmuz 2009; 11:47:55 >
  • Şuanda beta'sı indiriliyormu? ve oynayan çok varmı
  • şuan kapalı beta durumunda.
    sadece preorder yapanlar girebiliyor oyuna.
    ayrıca preorder yapanlarıda 2000 kişilik gruplar halinde 2 hafta arayla alıyorlar. yani şuanda 2000 kişi girebilme imkanına sahip.onlardan 2 hafta sonra 3 ağustosta ben ve syhodias gibi dier 2000 kişinin arasındakiler giricek oyuna.
    ama oyunda şuan için pek bişi yokmuş. millet sağda solda çıplak dolaşıp birbirine yumruk atıyormuş.
    serveri test etmek için insan limiti 800 şimdilik.yani 800 kişi oynuyabilio aynı anda.ama yakında 2000e çıkıcak. bu şekilde artırcaklar.
    malum adamların ilk online oyunu. önce serverlarını test ediyorlar
  • yaw smarthan bütün gün bekledim şu beta B blocklara ne zaman açılcak diye, iflahım kesildi F5e basıp sayfayı refresh yapmaktan Hala bi gelişme yok yaa :(
  • evet.
    stjudias isimli moderator daha açılmadı anons edicez biz dedi.
    bende sabahtan beri bir irc bir forum dolanıp duruom
    bilmiyorum block A dada aynısı olmuştu.

bu arada leak videoları takip et youtubedan.
    çok iyi gidiyor oyun :)
  • Pre-Order yapmadan oyunu oynayabilmem mümkün müdür ?
    Değilsede oyun hangi tarihte normal üyelere de açılıcak ?
  • belli değil. release için Q4 diyorlar. yani ekim kasım aralık
    ama starvaultun verdiği tarihlerde her zaman son ana kalır.
    örneğin 10 haziran diyorsa o gün 10 haziran saat 23.59 da yapıyorlar yaptıkları şeyi.
    bu durumda 31 aralık saat 23.59 da release olacaktır.
  • İnşallah parasız oynayınca sıkıntı çekmeyiz. Ve inşallah fullu çıkınca bebeler dadanmaz.

Bu her itemden bir tane var olayı saçma geldi.

Yeri bulan ismi koyar olayı ve savaş izleri güzelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BFEC10673 -- 3 Ağustos 2009; 21:47:07 >
  • oyun parasız değil. 14 euro sanırsam. bebeler dolmaz bu yüzden tahminen.

her itemden 1 tane var gibi bir olay yok.
    bosslardan 1 tane olcak. yani bu nedir ben bir boss kestim. (büyük ihtimalle) bu bossun kafasını dişini vs bişeyini lootlıycam evime koycam. ve bu benim karizmam olcak. xxx killer gibi.(xxx mobun adı) ve bu boss bir daha respawn olmıycak.

oyundaki en güçlü itemler oyuncular tarafından craft edilenler olucakmış. craft olayı zaten çok uçuk olmuş bu oyunda. herkes kendine göre kombinasyonlar deniycektir. bu yüzden ticaret çok iyi olcaktır.
  • haberler kötü....
    yarına ertelendi block b.
    eğer yarında bugu düzeltemezlerse 1 hafta daha uzatacaklar

• şu ana kadar oyuna giren türk olmadı mı?
  • ben girdim dün.
    anlatayım
    oyun dünyası şuan çok boş.
    90 dk boyunca etrafta dolandım şehir bulmak için.
    ama 1 tane bile bulamadım.
    bu arada 4 5 tane çıplak adam öldürdüm. yumruklayarak.
    1 tane armorlu baltalı adam öldürdüm. yumruklayarak. (afk idi tabiki)
    1 tane adamın kafasını kopardım. yumrukla.

combat esasında biraz yavaş. ama tamamen yeteneğe bakıyor. komik ve eğlenceli geçti.
    bi kere tıkladıktan 5 saniye sonra yumruu atıyor. yumruğu geride tıklayıp 5 saniyede adama koşup adamın suratına geçiriom. millet bilmiyor bunu yanımda basıorlar. çok rahat kaçıyorum.
    hit point olayı güzel. mesela koluna vurunca combat logda sağ koluna xx damge attın yazıyor. kafasına vurunca kafasına xx damage attın şeklinde.

dün oyunda mob fln hiç bir şey yoktu. o yüzden başka bişi yapamadım pek. ama dediğim gibi. combat komikti (önünde sana doğru koşan sallanan bir kobra var sonuçta :D)
    ama 2 kişide oynamayı biliyorsa o zaman çok bayabliyor. sürekli sen geri kaç o geri kaçsın. sen yumruk atama o atamasın şeklinde.

ama loot nasıl ediliyor bulamadım. armorlu arkadaşın itemlerini almak istedim. çok uğraştım ama nafile

az sonra tekrar giricem oyuna. şehir bulursam devamını anlatırım.
    edit: ifade yanlış yerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smarthan -- 5 Ağustos 2009; 11:29:01 >

• gerçekten anlattıkların cok komık , anlattıklarından oyunun çıkmasına daha çok var gibi gözüküyor. FPS görüş açısı sorun yaratıyor mu ? grafikler nasıl ? yane bu oyundan adam olur mu ne dersin :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.