Şimdi Ara

MORTAL ONLİNE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
1
Favori
18.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: csimsek

DArk fall la mortalı aynı kefeye neden koydun anlamış değilim ultima online ile wow birmi?

ikisi de fps görüş açısından da oynanabildiğinden olabilir mi? tartıştığım olay da fps olduğundan olabilir mi? bu özellikte başka oyun olmadığından olabilir mi? peki sen niye alındın? üreticisi misin? betasında mıydın? neyi koruyosun? ultima online wow karşılaştırmasını şu iki oyuna mı koydun öyleyse grafik olarak aynı kefeye koyma diyosun bana. ama farkettiysen grafik değildi bahsettiğim FPS, FPS oynanabilirliği bir mmo da olmaması gereken bir olay bence bak dikkat ediyorsan BENCE dedim ve benim gibi insanlar da olacaktır bu oyun çıktığında oynanabilirliğin kötü olduğunu görenler çoğalacaktır. Çünkü FPS yi ultima da yerleştirebilirdi ama oynanabilirlik kötü ise oyuncu bulmak zordur. darkfalla ve bu oyuna başlamayı düşünen ben ve benimle birlikte aynı semtten arkadaşlarım vardı FPS olduğunu duyduk ve vazgeçtik. oyunda heleki archer ve mageler FPS takılacağından bu iki character melee characterlere karşı bence güçsüz kalacaklardır. görüş açısı izlediğim kadarıyla düşük ve yavaş kalıyor aniden dibinde biten bir melee karaktere karşı yapabileceği pek bir şey kalmayacak gibi görünüyor. melee de olsanız vuracağınız kişiyi seçememeniz, savaşın göbeğinde kendi arkadaşını yanlışlıkla öldürmeye kadar giden olumsuzlukları doğuracaktır. izlediğim bir videoda kaçan bir melee karakteri kovalayan melee karakterler adamı öldürebilmek için can çekişiyorlardı, çünkü isabet ettirmek bayağı güç. olası laglarda adamın bir kare yanına attığınızda ki karşıdaki karakter Türkiye bağlantılı değil ise sıfır lag ile bizi deşecektir :) FPS isteyen cs atar ve cs ve cs türü oyunlar FPS severler içindir. bir mmo ya fps çakarsan oyun açıldığında ne olacağını sen de görürsün. ve ilk bırakanlar Türkler olacaktır. bahsettiğim olay buydu mortal darkfall a 5 çakar darkfall mortalın azını burnunu kırar muhabbeti değil... her oyunu grafik olarak karşılaştırmama olayına hiç girmeyeceğim... hele BENCE ultimanın yanına bile yaklaşamayan wow ile karşılaştıranlara hiiiç girmeyeceğim... Aaaa grafikleri çook güzel deyip bir oyunu sabırla bekledikten sonra bunlarla karşılaşıp üzülmek yerine oynanabilirliği de aklınızın bir köşesinde bulundurmalısınız.

quote:

Orjinalden alıntı: csimsek

DArk fall la mortalı aynı kefeye neden koydun anlamış değilim ultima online ile wow birmi?

UMARIM ANLATABİLMİŞİMDİR DERDİMİ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flooo -- 25 Şubat 2009; 10:52:56 >

• bir oyundaa ne aradgin onemliii grafik mi hikayemi bunun gibi buna sen karar vercen ben hepsini ariyordum buldum 4 sene oynadim sıkıldım sımdı baska hıc bılmedıgım bır dunya arıyorum hepsı bırbırıne benzıyor en ıyısını oynadıgım ıcın hepsı ondan alıntı kopya gıbı gelıyor
  • saol tatmin oldum açıklayıcı bir yazıydı . Sorunuza cevap vereyim üretici değilim agresif hiç değilim yazınız biraz agresif olmuş daha sakin olmanızı tavsiye ederim karşınızda her zaman çocuk olmayabilir aksi takdirde kavgaların önünü kesemezsiniz inşallah gerçek hayatta bu uslupla konuşmuyorsunuzdur.saygılarımı sunarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi csimsek -- 26 Şubat 2009; 9:48:06 >
  • İlk agresiflik sizden gelir gibi oldu çocuk varmışcasına yazmadım, zaten karşımdakine hep yaşıtımmış gibi yaklaşıyorum. 30 yaşındayım ve 20 yaşımdan beri birini kırmanın acısını çekiyorum. o yaşımdan beri kimseyi kırmamaya özen gösterdim, kimseyi kırmak istemedim, kırdıysam özür dilerim.. sadece benzer yanları olan fps oynanırlılığının zorluğundan bahsetmeye çalıştım ama siz ani bir çıkışla bunları nasıl karşılaştırırsın ultimayla wow aynımı gibi bi yazı yazınca bunları yazdım. Kırmak için değildi, umarım kırmamışımdır. tartıştığımız konu sadece oyunlar bu gibi şeylerle insan kırmak çok anlamsız, hele ki Türkiye' de kırılması gerekenler rahatken ben burada bir oyun için birine yanlış birşey söylemek hiç istemem. üzgünüm...
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y -- 29 Ocak 2021; 23:34:34 >
  • Bu oyunda fos çıkar gibime geliyor..Niye diyeceksiniz yukarda adam sormuş nzm çıkacak diye 2009 yaz demişler..Şimdide 18 gün var diyolar sitede çıkmasına?? Oyun içi 3-4 tane screenshot ve 1 video varken hala nasıl olurda bu oyun 18 gün sonra çıkmaya hazırlanıyor onuda aklım almıyor açıkçası..Çok saçma.. Ya yine 1 yıl falan ertelenir ki %90 böyle yada fos bi şey olur bilmiyorum artık..Darkfallda fos çıktı zaten 7 yıldır bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuchan -- 28 Şubat 2009; 14:00:15 >
  • Sitesindeki sayaç oyunun çıkar tarihini saydığını sanmıyorum.Büyük ihtimal 18 gün sonra gameplay video yükleyeceklerdir.Daha Playable Raceleri yeni yeni açıklıyorlar sanmıyorum ki 18'ine yetişsin.Şöyle bi durumda var geçtiğimz aylarda Beta client'ını geliştirmeye başlamışlardı, sınırlı şekilde CLOSED BETA'da açabilirler , süpriz olacak 18 gün sonra (:
  • Müthiş bir oyuna benziyor ama böyle süprizleri falan kaldıracak halim kalmadı artık darkfalldan sonra
  • Fps mmo mu olur yahu.karakterin üzerindeki itemleri nasıl görücen,''İşte şimdi karizma oldum'' deyip karakterine doya doya nasıl bakıcan,savaşırken karakter hareketlerini nasıl görücen ne saçma iştir.İnşallah tps de koyarlarda oynarız.
  • Oblivion gibi olur büyük ihtimal
  • Olur olurda bana göre saçma olur.Yıllarca birincil görüşten mmo mu oynanır.Çünkü aksiyondan muaf kalır.Fps oynasak eyvallah ama bunda bütünleştiğin karakter var ve o karakterin animasyonunu görmek isterim.Bence bir oyunu birincil görüş yapmak-fps hariç-işin kolayına kaçmaktır.Çünkü tps görüşte iyi bir oyun yapmak istiyorsanız karakter kılıç sallarken bedende anı şekilde esnemeli,ancak aynı oyunu birincil görüşten yaparsanız böyle bir derdiniz olmaz.Düşünsenize Jeet Lee filmlerinde Lee'nin birincil görüşten Kung-Fu yaptığını.Tek kelimeyle iğrenç.
  • Söylediklerini vaat ederlerse fps falan hiç sorun olmaz benim için vallaha
  • 4 gün kaldı cb'ye
  • yeni haberler yok mu yonundan?
  • ya amaan alayı yalan Mount & Blade MMO olsa keşke yemin ederim piyasayı alt üst ederdi :D
  • TPS MMO yapmadıkları sürece oyunların hepsi sıkıcı olur.

DMC gibi MMORPG düşünün ama anında istediğinize dalabiliyonuz.Skillerin ve levelin önemsiz oldugu bi MMO , oyunu oynamayı bilenin kazandıgı bişi ^^
  • quote:

Orjinalden alıntı: EXCELANCEE28

Olur olurda bana göre saçma olur.Yıllarca birincil görüşten mmo mu oynanır.Çünkü aksiyondan muaf kalır.Fps oynasak eyvallah ama bunda bütünleştiğin karakter var ve o karakterin animasyonunu görmek isterim.Bence bir oyunu birincil görüş yapmak-fps hariç-işin kolayına kaçmaktır.Çünkü tps görüşte iyi bir oyun yapmak istiyorsanız karakter kılıç sallarken bedende anı şekilde esnemeli,ancak aynı oyunu birincil görüşten yaparsanız böyle bir derdiniz olmaz.Düşünsenize Jeet Lee filmlerinde Lee'nin birincil görüşten Kung-Fu yaptığını.Tek kelimeyle iğrenç.

bu yorum saçma geldi biraz.
    sonuçta diğer insanlar senin adamın hareketlerinin esnekliğini görücek.yani basite kaçma gibi bir durum olduğunu düşünmüyorum.

ayrıca duyduğum bazı şeylere göre oyunda hardcore nudity varmış.ve ölünce donumuza kadar herşeyi kaybediyomuşuz.yani baya dal taş.. dolaşcaz ölünce

• O kadar da güzel gelmedi sslerden :S
  • bana mount & blade yi andırdı.
  • Mount&Blade hem daha güzel hemde daha küçük boyutlu

Bi online olsa o oyun piyasayı alt üst eder.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.