Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.887
Cevap
80
Favori
539.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üstat birşey soracağım. Mesela karakterlerin kendine has ekipman kartları var. Mesela Erron Black'in Revolver ekipmanını Scorpiona koysam etkisi oluyor mu?
  • Sanırım anladığım kadarıyla elemanin biri her oyunu silip yüklediğinde challenge pack in soulu değişik gelmiş. 280 320 350 ve 375
  • Dün oyuna hiç giremedim. 125 günlük bonusum gitti. Gece silip tekrar yükledim. Ve challenge pack in fiyatı 375 souls a çıktı. Foruma girip yazılanları okudum çoğunlukla 350 a çıkarmışlar fiyatı. Şimdi silip tekrar yükledim 280 souls a tekrar döndü?

Tam bir şerefsizlik bu yapılan açıkça. 375 souls a paket satıyorlar ve store da bile açılmıyor. Tutturabildiklerine resmen. Kimden ne çarpabilirsek kardır zihniyeti bu resmen.

Jb çıksın yapmazsam adam değilim benim söyleyeceğim bu kadar. Şimdiye kadar iyi niyetimi korumaya çalıştım ama bundan sonra korumayacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elbette etkisi olur. Sadece 2. bölümün -karakter adı yazan bölümün- faydasını göremezsiniz. 1. ve 3. bölümde belirtilen diğer özellikler, ilgili karakterde olmasa bile yansıyacaktır.
  • Kraken Reptile (Outworld) - 368 Souls

Başlangıç seviyesinde 'Saldırı değeri 850, Sağlık 1100'

"When Reptile is hit by any attack, there is a chance acid blood splashes the enemy dealing unavoidable damage."
    "Reptile herhangi bir saldırı tarafından isabet aldığında, asit kanı sıçramalarıyla düşmana kaçınılmaz hasar verme şansı vardır."

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devridünya -- 29 Şubat 2016; 16:11:24 >

• Kraken Reptile ile Faction'da karşılaştım. Elemanı devirene kadar benimde yarı canım gitmişti.

• İkidir Challenge Pack açıyorum. İkisinden de Lui Kang çıktı. :(
    En istemediğim karakterdi oysa.
    Bir aydır oyunu oynuyorum bu yüzden eski kartlardan hiçbiri yok elimde. Mileena CWSonya Raidenlar Jason ve özellikle Erron Black isterken Lui Kang'ın iki kez çıkması (masum hile) yapmaya sevketse de bunu yapmayacağım. Hırsımın devam etmesini istiyorum.
  • odyle kullanıcısına yanıt
    Aynen bana da fflk çıktı bir daha yüzüne bile bakmam challenge pack ın bu arada erron black gerçekten de oynanması zevkli bir karakter hele ki sp2 si mükemmel tam ortaya getirdinmi rakip istediği kadar blok yapsın adam mermileri üstüne boşaltıyor yanına mournfull kitana ve kard pack ten çıkan nimble reptile koydum silver kenshi li takımımdan sonra en çok oynadığım karakter oldu kısacası tavsiye ederim

• 3 yaptik wrathi :)))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Durmadan atiyor oyundan cozum yok mu su soruna ya tek ben miyim bu sorunu yasayan arkadas

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu faction kısmına giremediğim için bırakmıștım. Geçen gün tekrar yükleyeyim dedim buraya kadar geldim Acaba bitirebilirmiyim bunlarla?

• Normali geçebilirsin ama Hard Mode'da BOSS UHJC gerçekten zor olmuş.
    7Fuse 50L Silver Cassie - 7Fuse 45L Silver Sonya - 30 L Possessed Kenshi ile geçtim Hard Boss'u.
    7 Fuse 50 L Silver Kenshi ile healt'inin yarısını bitirememiştim. Pos.Kenshi'nin ateşlemesi yenilmesinin anahtarı oldu. Sık Sık adam değiştirerek bol bol yaktım UHJC'yi. Her yanışta yaklaşık 10K Healt götürdü gelişmemiş olmasına rağmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: odyle

Normali geçebilirsin ama Hard Mode'da BOSS UHJC gerçekten zor olmuş.
    7Fuse 50L Silver Cassie - 7Fuse 45L Silver Sonya - 30 L Possessed Kenshi ile geçtim Hard Boss'u.
    7 Fuse 50 L Silver Kenshi ile healt'inin yarısını bitirememiştim. Pos.Kenshi'nin ateşlemesi yenilmesinin anahtarı oldu. Sık Sık adam değiştirerek bol bol yaktım UHJC'yi. Her yanışta yaklaşık 10K Healt götürdü gelişmemiş olmasına rağmen.

teşekkür ederim dostum senin sayende geçtim 1fuseli p.kenshi vardı 3. denemem de yendim .
    bu arada yendiğim takım 7 Fuse Silver C.cage 7 fuse Silver Scorpion ve 1 Fuse P. kenshi
  • JacobTs kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Fikir verdiysem ne mutlu bana :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: odyle

Normali geçebilirsin ama Hard Mode'da BOSS UHJC gerçekten zor olmuş.

Boss u geçemedim ruh basıpda geçtim sonra hard oldu zorluk tekrar bitirsem neyime yarar?

• Bana göre grafiği bir çok mobil oyundan öte.Elbette oyunda hata vardır (hiç görmedim) ve evet oyunu açınca telefonla ısınabilirsiniz

• FelixMattheus F kullanıcısına yanıt
    Bu sabah bende de cp 375 soul oldu. Dün akşam 280 soul yazıyordu. Android kullanıyorum ve yeniden yükleme falan yapmadım. Paketten de hiç satın almadım.

Not:verileri temizleyince CP tekrar 280 soul oldu. Bu arada KP den istediğim kartlar tamamlanmak üzere challengetan gelecek soullar ile CP açmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkanak18 -- 2 Mart 2016; 23:54:35 >
  • Bu liderligin devam etmesi icin ya isi birakacam ya da yillik izin kullanicam :D

• Kesinlikle :))
  • Devridünya kullanıcısına yanıt
    2 dk merdivenden cikip eve geldim 30. Olmusum :D

Bu arada faction wars haftasini güzel kapattim :D

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.