Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.887
Cevap
80
Favori
539.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler konudaki mesajları okudum da . ben bunu mobiiden oynuyorum . arkadaslar bilgisayardan yada play station filan baglanıyorlar kendi hesaplarına bir kaç karakter ödül vs veriyor anladıgım kadarıyla . ben bilgisayarıma yükledim giremedim sürekli baglanamıyorum kapalı vs hataları veriyor . anladıgım kadarıyla yükledigim crack izin vermiyor . arkadaslar da play station dan baglanıyor sanırım . nasıl yapacagız bunu play station kafeye gidip oradan mı acacagız ?
  • Hard Cage epey zormuş. 90 ruhu bayılacaz mecbur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakikaten bende takıldım orda 90 soul vermeyi düşünüyorum. Merak ettiğim şu; to skip deyip 90 soul verdiğimizde 65 soul ödülü alıyoruz dimi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun sabahtan bu yana açılmıyor ya. siz de aynı sorunu yaşıyor musunuz?
  • Surkan S kullanıcısına yanıt
    Alıyorsunuz.

Bilmiyorum elinizde hangi kartlar var ama bende bir 10 kadar oynayıp geçebildim. Kadrom :

2 Fuse 50 Level Dark Raiden
    Full Fuse 50 Level Silver Kenshi
    Full Fuse 50 Level Silver Scorpion

• Bir süredir sınavlar vs. yüzünden fazla oynayamadım ve foruma giremedim. Şu an Kombat Pack karakterlerinin Quan Chi dışında hepsi elimde. 50 level olmayan nadir karakter kaldı. Artık sıra Challenge Pack'lerden kaçırdığım Kold War Sonya, Raiden, Mileena ve Erron Black'i çıkartmak. Bu arada yeni güncellemeyide o kadar iyi bulmadım. 1.8 ile umarım oyuna chat bölümü ve genişletilmiş Battle Mode gelir.
  • Sende benim gibisin sanirim 50 olanlarin yuzune bakmiyorsun :) benimde 25 karakterden fazladi 50 level, son 15-20 karakterim kaldi onlarda 40 level ustu.
     Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Aynen hocam aynı karakterlerle oynamak bir süre sonra sıkıyor. O yüzden sürekli yeni şeyler deniyorum. 50 olduğunda herşeyi full bir şekilde bırakıyorum o karakteri. Bende olmayanların karakterlerin hepside sizde varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkGlacieR

Aynen hocam aynı karakterlerle oynamak bir süre sonra sıkıyor. O yüzden sürekli yeni şeyler deniyorum. 50 olduğunda herşeyi full bir şekilde bırakıyorum o karakteri. Bende olmayanların karakterlerin hepside sizde varmış.

Faction Wars'ta hiç 50 level karakterlerle oynamadım. Sadece Battle modunda oynuyorum 2. kule oda bonusları almak için Şuan ıkıla sıkıla 50 level yapmaya çalıştıklarım var. Balanced Kenshi ve Jax Briggs. Şunlardan kurtulayım başka bişey istemiyorum.

• Dünden beri oyun açılmıyor. İnternette bir sıkıntı yok. İnterneti kapatıp gireyim dedim bu sefer oyunu sıfırdan başlattı. WB hesabım silindi mi acaba 😳

• quote:

Orijinalden alıntı: Devridünya

Normal şartlarda challange zamanı geçince o kartları tekrar edinme ihtimali yok. Anca ileriki zamanlarda bir defaya mahsus eski eventlerden biri yapılabilir.

Kardeş hayır ara sıra 280 soul a challenge pack çıkıyor tüm challenge karakterleri var şansına ne çıkarsa

• Kardeş yardım lazım oyun aniden bozuldu sildim yeniden yükledim sonra wb gesabımı girmeye çalışıyom ama oyundan çıkıyor pls undead hunter cage 2 yaptım

• quote:

Orijinalden alıntı: FelixMattheus

Dostum bunun ekipman kartlarıyla alakası yok alenen bilgisayarın ...neliği. Ben sp1 yapınca adam 1 saniyeye kendine geliyor, bilgisayar yapınca bir bar doldurana kadar vuruyor da vuruyor bizimkinde tık yok.

Kardeş o taktik bende yapıyom önce bir yumruk çakıyorum sonra kombo yapıyorum scorpioda harika taktik

• Booster pack 375 soul olmuş ??!

• quote:

Orijinalden alıntı: FelixMattheus

Booster pack 375 soul olmuş ??!

bende hala 280 soul nasıl 375 oluyor anlamadım? 375 olursa pack açmanın anlamı yok ki. 375 ten bi yüksek dark raiden ve ronin kenshi var. ak raiden gelme ihtimaline karşı sell diyeceğime yarın bonusları toplayıp 390 a alırım store dan
  • Bende de hala 280 soul umarım değişmez yoksa hakikaten açmak mantıklı olmaz bidaha
  • Challange Pack hala 280 soul bende de...

Arttıracaklarını da sanmıyorum....
  • FelixMattheus F kullanıcısına yanıt
    Bende de 280 soul. Ama başka forumlarda da fiyatı arttığıni söyleyenler var. Kimi 320 soul, kimi 350 soul oldu diyor. Fiyatı düşüreceklerine yükseltmeyi mi düşünüyorlar. zaten mortal kombat yerine mortal kombat jason yapmışlar. En güçlü kart sub zero scorpion olacağına jason olmuş.
    280 soul da pahalı. İstediklerim çıkana kadar Kombat pack e devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkanak18 -- 2 Mart 2016; 23:53:48 >
  • kerem_trkylmz K kullanıcısına yanıt
    Son güncellemeyle eklenen challenge paketinden haberim var. Lâkin bu mesajın üstünden çok sular aktı. O zamanın şartlarına göre konuşulmuş bir cümleydi. (13 Ekim 2015; 19:41:44)

Yinede teşekkür ederim, düzenleme imkânı verdiniz :)
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.