Şimdi Ara

Mortal Kombat Komplete Edition (2011) [ANA KONU] (75. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.886
Cevap
23
Favori
192.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 1ht1baron

quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

quote:

Fpx fix yaptıktan sonra oyun hiç kasmıyor.Ama online oynarken rakibe vurduğum gibi oyun donuyor ve bu hatayı veriyor:
    The game session has desynchronized.

Hocam benim pc de sorun olmuyorda abimin laptop baya kasıyor nasıl yapıldığını anlatır mısın onu oyunu aldırdım oynayamıyor

http://www.mediafire.com/download/5p6twj1hw4pqpr0/coalesced_30_45fps.rar
    30 fps'nin içindeki coalesced.ini dosyasını oyun kurulugu oldugu yerdeki DiscContentPC/Config dosyayı içindeki "coalesced" ile değiştirin.Böylece kasma gidecektir.Ama bunu yapınca da online bozuluyor.Adama vurur vurmaz "The game session has desynchronized" hatası veriyor.Normal single player oynarken hiçbir sorun yok.

Bu seferde oyun çok hızlı oldu nasıl normal hıza getirebiliriz?

• Sonya'ya bitiriyorum harika çizmişler ya
    Bende Jax ile dövüştümüz bölümdeki yerdeyim bazı bölümlerde oyun Slow motion oynuyor bazende çok hızlanıyor sorun ne anlamadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wargnerm06 -- 27 Temmuz 2013; 15:25:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam başarımlarının çoğu çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astralll

quote:

quote:

quote:

Fpx fix yaptıktan sonra oyun hiç kasmıyor.Ama online oynarken rakibe vurduğum gibi oyun donuyor ve bu hatayı veriyor:
    The game session has desynchronized.

Hocam benim pc de sorun olmuyorda abimin laptop baya kasıyor nasıl yapıldığını anlatır mısın onu oyunu aldırdım oynayamıyor

http://www.mediafire.com/download/5p6twj1hw4pqpr0/coalesced_30_45fps.rar
    30 fps'nin içindeki coalesced.ini dosyasını oyun kurulugu oldugu yerdeki DiscContentPC/Config dosyayı içindeki "coalesced" ile değiştirin.Böylece kasma gidecektir.Ama bunu yapınca da online bozuluyor.Adama vurur vurmaz "The game session has desynchronized" hatası veriyor.Normal single player oynarken hiçbir sorun yok.

Bu seferde oyun çok hızlı oldu nasıl normal hıza getirebiliriz?

Grafikleri arttırarak getirebilirsin.Başka çözüm yok.Ya çok kasarak oynatıyor, ya da böyle.Ama fps limiter adlı programla da fps yi sabitlersen de oyun hızı normale dönebilir.Denemedim hiç fakat olma ihtimali yüksek.

• Arkadaşlar yabancı biriyle oynadım çok iyiydi onu arkadaşlarımın arasına eklemek istedim ama bitürlü bulamadım nasıl olacak bu iş ? nasıl arkadaş olarak eklerim oynadığım kişiyi?
  • @1ht1baron
    Ben 45fps yazan dosyayı kullanarak düzelttim... Vermiş oldugun bilgiler için teşekkür ederim.
  • Nerde o eski mk atmosferi grafikler çizgifilm gibi, ses efektleri beş para etmez sirf action olmuş korku öğeleri yetersiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: qtex

Nerde o eski mk atmosferi grafikler çizgifilm gibi, ses efektleri beş para etmez sirf action olmuş korku öğeleri yetersiz

Evet ozellikle su mk2 deki sesler bana cok daha iyi geliyor.Heleki Fatality sesleri mk2 ye gore cok kotu adamlarin ve kadinlarin yine olum cigliklari yetersiz.Eksikleri giderilmis yeni nesil icin yapilacak bir MK bekliyoz.Yinede oyun grafik oynanis ve oyundaki ses efektleri cok guzel olmus.Birde su combo isleriyle bircok adami dengeselermis cok daha iyi olacakmis.
  • D3D hatası alanlar için çözüm;

http://www.youtube.com/watch?v=m6UNzcc_ETQ
  • Klavyeden 1 . ve 2 . paleyer tuşlarını ayarlıyorum fakat oyuna girince çalışmıyor bazı tuşlar ortak olmuş oluyor yani G ye basınca 2 playerde yumruk atıyor :s bunun çözümü yokmu arkadaşlar ?
  • hikaye moduda bitti çok kısaymış yahu..
  • 1500. mesaj da benden olsun
  • bu arada mortal kombat nerden temin edebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

quote:

Orijinalden alıntı: qtex

Nerde o eski mk atmosferi grafikler çizgifilm gibi, ses efektleri beş para etmez sirf action olmuş korku öğeleri yetersiz

Evet ozellikle su mk2 deki sesler bana cok daha iyi geliyor.Heleki Fatality sesleri mk2 ye gore cok kotu adamlarin ve kadinlarin yine olum cigliklari yetersiz.Eksikleri giderilmis yeni nesil icin yapilacak bir MK bekliyoz.Yinede oyun grafik oynanis ve oyundaki ses efektleri cok guzel olmus.Birde su combo isleriyle bircok adami dengeselermis cok daha iyi olacakmis.

Sonuçta fena sayılmaz oynadıkça alışıyor insan

• quote:

Orijinalden alıntı: gmtalha_44

bu arada mortal kombat nerden temin edebiliriz

Steam yada GMG den.
  • oyunu oynayanların steam listesi varmı beni ekelyebilirmi oynayan steam:paypaytr
  • arkadaşlar hd 5470 ile oynuyorum en düşük çöz en düşük ayarlarda oynuyorum normalmi fps fix falan denmiş o nedir anlatırmısınız
  • quote:

quote:

bu arada mortal kombat nerden temin edebiliriz

Steam yada GMG den.

eyvallah steam de indirime girerse satın alırım bi tane
  • bu arada origindede satılıyo
  • quote:

bu arada origindede satılıyo

Euro ama orda.
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.